Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - vbjq - 13-04-2018 08:15

Wczoraj również dołączyłem do gry i powiem wam że jestem pod wrażeniem, powodzenia Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - VNMX. - 13-04-2018 09:10

(12-04-2018 22:28)coalco napisał(a):  @Hatake00, Ciebie z Twoją ortografią, interpunkcją i dbaniem o najmniejsze szczegóły brałbym (bez podtekstów Sex, proszę) w ciemno.

Odnośnie 100 stron w temacie, zdaję sobie z tego sprawę i nie wiem właśnie czy jest sens zachęcania użytkownika do wizyty na zarabiam.com. Ale jeśli kogoś mocno coalco zainteresowało to myślę, że warto poczytać i nabyć tą wiedzę.

@Rachman, z drugiej strony jak człowiek sobie pokombinuje z kalkulatorem albo kartką papieru i długopisem planując strategię i licząc czy wszystkie liczby będą grały - to też niezła zabawa. Kiedyś chyba @Karimes o tym wspominał, że fajnie by było jakbyś nie miał niektórych liczb podanych na tacy ale musiałbyś sam opracować biznesplan aby wszystko jak najlepiej wypaliło.

Zerknij na PW jak możesz @coalco


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - drought - 13-04-2018 10:06

@coalco, moja znajoma zarejestrowała się z mojego ref linku i nie mam jej w zakładce "kontrahenci". Da radę to naprawić?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 10:09

@Drought, prześlij mi proszę jej login na PW (jeśli posiadasz). Najczęstszą a właściwie jedyną przyczyną niezapisania poleconych na danym koncie jest przypisanie jej do innej osoby. Jeżeli ktoś kiedykolwiek odwiedził wcześniej coalco (to zapisało się cookies) i nawet jeśli ta osoba zdecydowała się dopiero po jakimś czasie na rejestrację, to system przypisze ją do pierwszej osoby polecającej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - drought - 13-04-2018 10:13

Napisałem jako "formularz" na stronie. Tam jest wszystko napisane. Osoba wchodziła pierwszy raz na stronę. Mój login na coalco jest taki sam jak tutaj Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 10:21

Już sprawdzam.

Edit: Sprawdzone. Naprawione.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - drought - 13-04-2018 11:00

Dziękuje.

Myślałeś aby kiedyś w przyszłości stworzyć aplikację na telefon?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 11:03

@Drought, nie przewiduję aplikacji na telefon w najbliższym czasie i na razie nie zastanawiałem się nad tym.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 13-04-2018 14:04

W czym taka apka byłaby lepsza od dopracowanej mobilnie strony? Nie używam apek i się tak zastanawiam co to za różnica - jest jakaś sensowna przewaga?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 14:13

Ja to w ogóle nie wyobrażam sobie korzystać z coalco na telefonie nawet w responsywnej wersji. Poruszam się mobilnie jak "niewidomy" za przeproszeniem i tracę orientację. Uważam, że grami tego typu powinno się zarządzać przez przeglądarkę komputerową. Tylko wtedy otrzymamy optymalny obraz sytuacji.

PS. Znikam na kilka godzin. Dziś balet Smile