Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 12-04-2018 21:54

@Korlim, już od jakiegoś czasu zastanawiam się właśnie nad znalezieniem kogoś do pomocy w supporcie bo szczerze mówiąc kosztuje mnie to ogromną ilość czasu, z dnia na dzień coraz większą. Czynię nawet małe przygotowania do tego, na stronie https://coalco.pl/kontakt jest już coś w formie czatu (na razie ze mną) aby sprawniej rozwiązywać problemy czy odpowiadać na pytania osób, które np. nie wiedzą o istnieniu wątku na zarabiam.com (co staram się zresztą silnie propagować).

Odnośnie warunków jakie musi spełnić wolny kontrahent, pomyślę nad tym, choć wydaje mi się, że ogromna liczba osób, które się zarejestrują i zalogują - to już zostają. Ale pomyślę nad lepszym rozwiązaniem w przyszłym tygodniu, ok?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 12-04-2018 22:04

Tylko znajdź taką osobę która ogarnie support i zajmie marketingiem. Musi być ktoś ogarnięty by nie szkodził a działał na korzyść bo same chęci to wiemy jak mogą się ziścić Wink Musiałby być ktoś kto ma cierpliwość, ma lekkość i składność wypowiadania się, lubi tą grę, rozumie ją, ma sporo czasu, no i zrobi to za free lub dobra w grze albo nie policzy sobie pracy jak typowy marketingowiec = nie taka łatwa sprawa Wink Jakby ktoś taki był już by się do Coalco zgłosił sam.

Co do warunków refów to wróci zaraz temat że to losowość, że lepsiejsi drożsi powinni być itd. Albo zrobić giełdę albo zostawić jak jest wg mnie. Widziałem kilka programów z możliwością zakupu refów i jedyne rozwiązania to np. 1 zł za aktywnego w ostatnim tygodniu, 2 zł za aktywnego w ostatnich 3 dniach itd. Nie widziałem by ktoś bawił się w przewidywanie czy ktoś jest/będzie aktywny bo to losowość i jasnowidzenie Wink Ktoś kto założył konto może nawet po 2 tygodniach dopiero wejść i wpłacić tysiaka. Nie wiem czy jest sens takich wykaszać z oferty. Tym bardziej to że ktoś wszedł i testuje na początku nie oznacza ze po tygodniu czy dwóch nie zrezygnuje całkiem. No już jak Coalco chce się bawić niech się bawi ale to by musiałby być naprawdę ciekawy system. Kilak lat temu planowałem taki ale koleś zrezygnował nim przemyślałem go do końca i prace zatrzymały się Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 12-04-2018 22:07

oki tak tylko wpadłem na pomysł i od razu go chciałem przekazać bo potem bym zapomniał a parę razy widziałem właśnie pytania ludzi którzy nie cofnęli się 2 tron tylko od razu bach pytanie co z tego że jest 5 odpowiedzi na nie a tak miałbyś to z głowy i na pewno praca by szła szybciej gdybyś nie musiał jeszcze parę innych rzeczy robić po drodze które dekoncentrują. Ja mogę ofiarować masę mojego czasu jeżeli będziesz potrzebował do czegoś mniej skompilowanego ale niestety dopiero po 18 maja


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 12-04-2018 22:11

@korlim pomysł jest dobry i sam Coalco już o tym kiedyś wspominał by mieć pary ludków.
Tylko trzeba kogoś sensownego na stołeczku posadzić jeśli miałby reprezentować grę oficjalnie po prostu - takie jest moje skromne zdanie Wink Jednak support czy marketing to pierwsze wrażenie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 12-04-2018 22:12

i no tu jest ciężka sprawa ale samouczek nie byłby zły bo pokazał by graczowi co gdzie jest i na czym polega niestety większość graczy nie do końca rozumie parę rzeczy stąd pewnie mnóstwo pytań jak i tu i do supportu dużej ilości nie chce się samemu dochodzić co daje gra i jak niektóre rzeczy działają


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 12-04-2018 22:13

Widzę, że niektórym przy zakładaniu multi to się nawet nie chce różnych nazw kont wymyślić Rolleyes


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 12-04-2018 22:13

Tak, samouczek sam kiedyś sugerowałem Coalco i opisy poszczególnych budynków/zależności itd. To będzie ale z czasem wiadomo na raz nie ogarnie wszystkiego.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 12-04-2018 22:18

tak z tym że wiesz do supportu może być przydzielonych parę osób i każdy będzie brał pytanie na które zna odpowiedź np jak nie wiem nic o danym skrypcie pytanie ,,wisi`` dłużej bo czekamy aż ktoś znający się w temacie na nie odpowie zawsze można robić jakieś mini zestawienie pod koniec miesiąca z kogo z supportu najbardziej jesteście zadowoleni albo kto wam pomógł w postaci np ankiety i + oraz możliwość dodania komentarzu to dawało by sygnał czy ktoś z supportu jest nie miły czy nie dość merytorycznie odpowiada oraz mini rywalizację bądź też jak w niektórych grach np czy dana odpowiedź cie satysfakcjonuje od razu po jej udzieleniu osoba która zadała pytanie mogła by zaznaczyć i coalco miałby zestawienie np co jakiś czas


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 12-04-2018 22:18

@Korlim, masz rację z tym samouczkiem i być może w niedalekim czasie będzie. Odnośnie odpowiadania i wyjaśniania wszystkiego, myślę że coalco jest w miarę intuicyjne i proste. Wystarczy trochę poczytać, poklikać, posprawdzać. Uwierz mi, że odpowiadanie kilkadziesiąt razy na to samo pytanie jest męczące i czasochłonne, ale to najprawdopodobniej moja wina bo instrukcji właściwie nie ma.

Jeżeli chodzi o giełdę kontrahentów, to jest loteria i mówię o tym od początku, ale statystyki mówią same za siebie. 1/4 kontrahentów ma skłonności do rozbudowy kopalni. Dziś ktoś miał farta ponieważ trafił nowego wolnego kontrahenta, który chyba po 30 minutach rozbudował swoją kopalnię do bardzo wysokiego poziomu. Moim zdaniem w giełdzie nie ma dużego ryzyka utopienia 2 złotych ale przyjrzę się sprawie.

@Rachman, Twój post brzmiał jak cv Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 12-04-2018 22:21

Cytat:@Rachman, Twój post brzmiał jak cv
Ta... ale raczej nie moje Wink Mimo wieku czasem za ciężko mi pisać poważnie czy rzeczowo Wink sesesese