Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-04-2018 20:51

Niestety codziennie pojawiają się podobne propozycje aczkolwiek ludzie chyba nie zdają sobie sprawy, że ja w tym momencie działałbym głównie na niekorzyść coalco. Nie chcę zdradzać treści korespondencji, konkretne kwoty nie padały, tylko coś w stylu "mam 300 złotych, za ile możesz mi sprzedać węgiel". Moja standardowa odpowiedź brzmi: https://coalco.pl/gielda_oferty_s

@RavitoCASH, dzienny przychód obliczany jest według ceny bazowej węgla, nie według ceny giełdowej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 11-04-2018 20:54

(11-04-2018 18:03)coalco napisał(a):  Widzę, że teraz poszło Tongue

Ruszyło i znowu zatrzymało, zobaczę teraz o pełnej kolejnej godzinie


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-04-2018 21:07

@FreeDoge, sprawdziłem i raczej przelewa wydobycie na bieżąco. Nie widzę wielkiego problemu w tym, że 3 tony otrzymasz o 23:00 a nie o 22:00. Niestety na wiele rzeczy związanych z wydobywaniem CPU nie mam dużego wpływu ponieważ coalco jest jakby pośrednikiem. Otrzymuję ping z kopalni, że użytkownik taki i taki ma zatwierdzone takie a takie wydobycie i coalco wtedy o pełnej godzinie wysyła zarobek.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 12-04-2018 02:03

[Obrazek: 3_EF45342-2_A64-4_E6_C-_A219-_E67264_C0_C57_A.png]

W zakładce „Montownia furgonetek” wkradł się mały błąd. Zużycie plastików podane jest w złych jednostkach. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - nykkusek - 12-04-2018 11:41

@[coalco] Hej, nie wiem czy tylko ja tak mam - ale dałbyś możliwość "zapisania hasła" przy logowaniu? Bo troszkę wkurza za każdym razem wpisywanie maila (mam dość długi mail) i hasła Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - broofie - 12-04-2018 11:46

Bedzie taka mozliwosc przy najblizszej aktualizacji.
Polecam sciagnac dodatek do przeglądarki iMacros i nagrac latwe makro do logowania.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 12-04-2018 11:53

@Nykkusek, możesz logować się podając nazwę użytkownika, jeśli jest krótsza od maila Wink

EDIT: Jestem przeszczęśliwy, ponieważ skończyłem testowanie logistyki i w końcu wszystko działa jak należy. Nie ukrywam, że zajęło mi to trochę czasu i wykończyło mnie mentalnie ale chciałbym jak najwięcej zrobić w coalco samemu, dlatego niektóre funkcjonalności wchodzą znacznie dłużej. Uważam jednak, że to najlepszy sposób na naukę i szlifowanie umiejętności. Niestety nie lada wyzwanie stanowiło dla mnie napisanie skryptu, który bierze pod uwagę stan węgla w składzie, posiadane paliwo i wydajność logistyki. Trzeba było to logicznie połączyć, bo często będą zdarzały się sytuacje, że stan węgla przekracza możliwości logistyki w danej chwili albo wydajność logistyki jest znacznie większa od posiadanej ilości węgla do przewiezienia i aby nie korzystać ze wszystkich środków transportu (co byłoby idiotyczne) trzeba to było zgrabnie połączyć. Do tego dochodzi paliwo, spalanie, itd. Ale tak jak mówiłem na wstępie, wszystko już gra i działa wyśmienicie. Myślę, że na pierwsze małe urodziny coalco aktualizacja drzewka, logistyka i blisko setka mniejszych poprawek będą już dostępne.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - siumi8 - 12-04-2018 13:15

Coalco dzięki za kolejny wóz Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 12-04-2018 14:03

po wprowadzeniu aktualizacji z furgonetkami - węgiel znajdzie się w składzie czy w punkcie handlowym?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - 8adamus - 12-04-2018 14:06

Ciekawa opcja szukania pracowników i ich pkt doświadczenia Big Grin