Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - ShuQi - 15-03-2018 18:21

Taka pierwsza uwaga



Po utworzeniu konta jedyne co mogę zrobić to wyłączyć gre i wrocic za tydzien o ile nie zapomnę.

Zmień tryb tak, aby opłacało się na samym początku spędzić trochę czasu


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-03-2018 18:28

Być może w niedalekiej przyszłości tak zrobię aczkolwiek nie chcę nikogo trzymać na siłę. Nie chcę, żeby ktoś musiał się co godzinę, czy dobę logować aby kliknąć i guzik i odebrać 14 ton węgla. Jak na razie zachętą jest to, że nieraz wpada atrakcyjna oferta skupu węgla na której można zarobić +50% więcej niż na pozostałych ofertach. Być może z biegiem czasu się to zmieni i będę dążył do tego aby użytkownicy z własnej nieprzymuszonej woli chcieli logować się regularnie. Jesteś już kolejną osobą, która o tym mówi i warto to przeanalizować, ale dopóki nie opracuję większej ilości profitów dla osób częściej się logujących to nie ma sensu wprowadzać jakichś wymogów.

Edit: Tak sobie przemyślałem i być może faktycznie warto zmienić startową ilość energii z tygodniowego zapasu na kilkugodzinny zapas. Może to jest właściwe clue.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - ShuQi - 15-03-2018 21:15

Głównym kierunkiem podanym jest wydobycie na godzinę

W reffach proponuje także dać taki przelicznik (zmienić z doby)


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 15-03-2018 21:18

Nie ograniczałbym raczej ilości energii a wymyślił coś co spowoduje że opłaci się siedzieć. Dzięki temu nie pouciekają osoby które mają mniej czasu lub skupiające się na zarobku przede wszystkim a nie na zabawie i strategii jak tu kombinować żeby... Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-03-2018 21:22

Nad tym również się zastanawiałem ustanawiając jakiekolwiek wartości przed ich publikacją. Na próbę zmienię tę wartość w reffach na godzinę, choć w nowszej wersji coalco prawdopodobnie ustandaryzuję wszystkie jednostki w czasie aby rozeznanie w sytuacji było bardzo czytelne. Tak czy inaczej bardzo dziękuję za sugestię!

@Rachman, albo źle zrozumiałem - albo jedno wyklucza drugie. Niestety w takim wypadku ciężko dogodzić wszystkich grupom wymienionym przez Ciebie. Prędzej sprawdziłaby się opcja wyboru trybu gry o czym jakiś czas temu wspominałem. Jeśli ktoś ma mało czasu to wątpię aby wykonywanie jakichś czynności, nawet opłacalnych skłoniło go do siedzenia na coalco. Jeśli ktoś chce zarobić to też raczej nie będzie bawił się w pewne ceregiele tylko będzie oczekiwał konkretnych sposobów na jak najbardziej pasywny zarobek. Jeśli ktoś ma średnią ilość czasu do dyspozycji i oczekuje średniego poziomu zarobków to najprawdopodobniej zaakceptuje to co oferuje, lub będzie oferować coalco w najbliższej przyszłości.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 15-03-2018 23:57

a zrobienie tego co proponowałem czyli stworzyć oddzielną zakładkę z reklamami już to by powodowało że trzeba poświęcić trochę czasu żeby poklikać w reklamy i zachęta dodatkowy zysk dodać możliwość np promowania kanału na youtube np żeby zaliczyło trzeba obejrzeć przez 15s coś w tym stylu


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-03-2018 09:26

Osobna zakładka z reklamami (umożliwiająca dodatkowy zarobek) to jest dobry pomysł, ale nie wiem czy na razie nie jest na to zbyt mało osób. Myślę, że warto rozważyć dodanie takiej opcji ale raczej nie zrobiłbym tego w formie wymogu aby móc wykopywać węgiel a dobrowolnej czynności dającej dodatkowe surowce. Może poczekajmy aż wypowie się więcej osób.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - PremAccHack - 16-03-2018 09:49

Dokładnie tak jak piszą musisz wprowadzić jakieś akcje do gry. Proponuje wprowadzić klikanie w like, dodanie jakiś komentarzy, suby yt, łapki i wyswietlenia. Na tym da się zarobić i gra będzie rentowna. Oczywiście w zamian użytkownik dostaje węgiel.
Dodatkowo bym proponował jakiś przelicznik wprowadzić żeby każdy z użytkowników mógł sobie za węgiel kupić like na fb, wyświetlenia yt itd. Myślę że przy dobrym działaniu strony i reklamie dużo osób by weszło do gry.


Jeszcze mógłbyś wprowadzić jakieś gry za węgiel rywalizacje między sobą ,np. dwóch użytkowników robi między sobą wyzwanie za 10t węgla i kto wygra ten bierze 20t - prowizja za grę dla serwisu. Mogłaby to być jakaś zwykła gra tetris czy coś innego gdzie się zdobywa punkty.

Czat do gry dla użytkowników też fajna opcja.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-03-2018 10:19

Na razie skupię się raczej na wprowadzeniu tej opcji reklamowania i zdobywania surowców za wyświetlenia. Rywalizacje też niezły pomysł ale to raczej bardziej w przyszłości do zrobienia ewentualnie. Czat z pewnością odpada.

Zrobiłem już pewien zarys tego jakby miało to wyglądać:

[Obrazek: rekla.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 16-03-2018 16:03

Miałem sam zaproponować - płatne zadania, klikanie itd. ale pomyślałem zrobi się z tego serwis w którym gra przestanie być głównym sensem a powstanie kolejny serwis PTC Wink Skoro jednak jest zainteresowanie to dział się przyda bo może dać zyski na utrzymanie gry Smile Poza tym zadania czy jakaś inna zarobkowa atrakcja jak wspominałem byłyby sposobem na zatrzymanie osób skupiających się na zarobku... no ale pomysł by klikanie było wymogiem facepalm
Skoro to miała być gra przede wszystkim a nie serwis PTC to nie przeginajmy... Wymóg logowania się jest opisany w regulaminie i jak na grę wystarczy. Kto chce klikać, wykonywać zadania itd. to zarobi więcej i to jego broszka ale wymagać tego od graczy... to lepiej wymagać zakupu budynku bo po co się rozdrabniać beka

@coalco dobrze kombinujesz, projekcik fajnie wygląda. Co do rywalizacji możesz zrobić jakiś ranking ogólny kto najwięcej uzbierał, wykopał czy coś Wink Wyzwania między osobami mnie osobiście nie bawią ale coś w rodzaju nagród/bonusów/konkursów związanych z grą to już bardziej.