Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 10-04-2018 18:29

@Skot, klasyczny przykład widzenia rzeczy pozytywnych jako negatywne. Twój punkt widzenia jest dla mnie wręcz druzgocący ale prosiłbym o jakieś argumenty Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 10-04-2018 18:30

(10-04-2018 18:23)skot napisał(a):  
(10-04-2018 18:08)kolorpurpury napisał(a):  ....W obecnej formie moim zdaniem 3 lata to minimum.
Przez 3 lata jednak można zrobić bardzo wiele aby ten czas wydłużyć nawet wielokrotnie....

Szacun za wiare w hyipa, zwlaszcza tworzonego dla Polakow (bez wersji anglojezycznej).
Bo spoko, dzięki. Jak policzysz już to da znać kiedy i dlaczego coalco nie wytrzyma. Dla Twojej wiadomości trochę doświadczenia w tematach hyip i revshare mam. 3 lata to i tak zakładając brak zysków z reklam, kryptowaluty i przy zerowym rozwoju. Wejdź, policz i się przekonasz Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 10-04-2018 19:06

Częste lub duże wypłaty weryfikować danych korpo po logach. Pomocne są wieczne ciasteczka - every cookies. Przynajmniej urzadzenie weryfikują dość ładnie ale też na kozaka ciężko bez ręcznej weryfikacji bo może tworzyć niby w akademiku 50 kont z 1 maszyny czy ip - no wcale nie jest to nie realne Wink ale nie wypłacać tylko korpo pchać do góry i robić ruch.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 10-04-2018 19:08

@Rachman, ma to jakiś sens, ale czy mogę zadać osobiste pytanie? Było małe co nieco dzisiaj? beka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 10-04-2018 19:22

(10-04-2018 15:37)coalco napisał(a):  @FreeDoge, nie ma potrzeby dziękowania za "wyróżnienie". To coalco jest Wam bardzo wdzięczne.

PS. Zapowiada się niezła wydobywalnia, z tego coalca Wink

Co najzabawniejsze, wszystkie wykresy dotyczące coalco tak właśnie wyglądają. A za kilka dni "stuknie nam" dopiero miesiąc.

Uważam, że i my mamy za co podziękować i chyba jestem jedyną osobą z listy która to zrobiła Smile


P.S
Może się okazać, że coalco będzie Już niedługo jednym z czołowych miejsc jako kopalnia kryptowaluty XMR Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 10-04-2018 20:41

(10-04-2018 19:08)coalco napisał(a):  @Rachman, ma to jakiś sens, ale czy mogę zadać osobiste pytanie? Było małe co nieco dzisiaj? beka

Osobiste publicznie? Nie ładnie oj... Wink
Zależy o które co nieco pytasz ale jak to co myślę to nie było Wink Czasem z niewyspania tak mam beka

p.s. przykład nie był zmyślony...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - skot - 10-04-2018 21:12

(10-04-2018 18:29)coalco napisał(a):  Klasyczny przykład widzenia rzeczy pozytywnych jako negatywne. Twój punkt widzenia jest dla mnie wręcz druzgocący ale prosiłbym o jakieś argumenty Wink

Co jest druzgocace w moim punkcie widzenia, to ze nie daje wiary, ze "gra" pociagnie 3 lata?.

To, ze ograniczyles sie tylko do wersji polskojezycznej to jest pozytyw? - dla mnie nie.

Znaczne wydluzenie zwrotu inwestycji to tez pozytyw? - dla mnie nie.

Twoje interwencje na rynku (mozesz kreowac gielde jak Ci sie podoba, wystawiajac miliony zasobow po kazdej cenie), pozytyw? - dla mnie nie.

To, ze "gra" odstrasza cenami budynkow/rozbudowy kopalni potencjalnych nowych "graczy" to pozytw? - dla mnie nie.

Poszukiwanie REALNYCH srodkow finansowych na forum typowo hyipowych, pozytw? dla mnie TAK - w tym wypadku wiadomo o co chodzi. Zawsze mogles rozpropagowac "gre" na jakims forum gdzie nie ma mowy o zarabianiu - tylko czy wtedy mialbys tylu "graczy"?.


Teraz, zeby byla jasnosc.

Fajnie, ze powstala "gra" i niech sie kreci jak najdluzej - jest szansa na zwrot inwestycji i moze jakis zarobek. Byc moze sie myle, ale widze kilka rozwiazan z Recyclix'a SmileSmileSmile

Skad bierzesz kurs BTC?


@kolorpurpury prosze, nie licytujmy sie na doswiadczenie w hyipach co? Hyip czy Rev wytrzymujacy i PLACACY 3 lata, opierajacy sie tylko na wersji polskojezycznej, przy bardzo slabym programie referencyjnym. Naprawde, widziales takiego?.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 10-04-2018 21:20

Dziwny masz tok rozumowania, naprawdę. Właściwie to zadajesz sam sobie pytania, odpowiadasz na nie i burzysz tą odpowiedzią swoją tezę. Odniosę się tylko do jednej sprawy. Mam masę pracy przy obsłudze ponad tysiąca polskich użytkowników. Nie byłbym w stanie utrzymać dobrego supportu mając jeszcze zapewne tysiące użytkowników zagranicznych. A już teza o tym, że coalco to hyip, który nie wytrzyma trzech lat bo ma tylko polskojezyczna wersję to jedna z największych bzdur jakie czytałem w ciągu ostatnich 36 lat.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 10-04-2018 21:35

@skot
Cytat:Co jest druzgocace w moim punkcie widzenia, to ze nie daje wiary, ze "gra" pociagnie 3 lata?.
To tylko gdybanie ile pociągnie gra. Coalco może jutro ją zamknąć.

Cytat:To, ze ograniczyles sie tylko do wersji polskojezycznej to jest pozytyw? - dla mnie nie.
Póki gra jest w fazie rozwoju to byłaby głupota by gra była ogólnoświatowa. Jak Ty sobie wyobrażasz by Coalco programował, pisał na maile, na forum, planował, przyjmował wpłaty itd. nie pytając nawet czy zna język angielski... beka
Stworzył grę i tyle. Wielu się podoba. Nie musi to być wcale na rynek światowy tym bardziej że nie tworzy tego w celu zarobkowym tylko jako gra z możliwością zarobkowania. To duża różnica. Jak ogarnie zmiany, rozwinie ją jak plany zakładają to nie powiedział że nigdy na rynek tego nie wypuści. Na chwilę obecną by tego nie ogarnął. Wczytaj się w temat potem pewne sprawy opisuj. To 1 osoba tworzy. Paru pomaga ale bardziej doradztwem a nie obsługą.

Cytat:Znaczne wydluzenie zwrotu inwestycji to tez pozytyw? - dla mnie nie.
Dla mnie też... ale to nie program inwestycyjny! To gra. Więc nawet jak wcale nikt nic nie odzyska może mieć do siebie wąty. Jak zainwestujesz w skiny w grze, w czołgi czy coś innego też oczekujesz szybkich zwrotów? Są tam możliwe w ogóle?

Cytat:Twoje interwencje na rynku (mozesz kreowac gielde jak Ci sie podoba, wystawiajac miliony zasobow po kazdej cenie), pozytyw? - dla mnie nie
A robi to? Daje tylko towar jak go nikt inny nie wystawia. Gdy go brak a potrzebny jest graczom do różnych celów. Jak giełda się rozbuja jest od dawna zapowiedziane że rynek pójdzie swoim torem bez jego ingerencji.

Cytat:Poszukiwanie REALNYCH srodkow finansowych na forum typowo hyipowych, pozytw? dla mnie TAK - w tym wypadku wiadomo o co chodzi. Zawsze mogles rozpropagowac "gre" na jakims forum gdzie nie ma mowy o zarabianiu - tylko czy wtedy mialbys tylu "graczy"?.
Weź gościu nie obrażaj forum. To forum o zarabianiu a nie typowo hyipowe. Takie istnieje ale mylisz strony.

Cytat:Fajnie, ze powstala "gra" i niech sie kreci jak najdluzej - jest szansa na zwrot inwestycji i moze jakis zarobek.
I zapamiętaj to by nie pierdzielić jak co niektórzy - tak to GRA. Z możliwością wykupu dodatkowych szmerów bajerów a nawet zarobkiem za jakiś czas. Nie program typy hyip/zarobkowy - owszem podobieństwo istnieje. Można się kłócić o duperele ale tworzone jest od początku jako gra, każde stwierdzenie innego typu jest prostowane przez twórcę więc trzymaj się tego co wszyscy przyjęli i jak nie widzisz możliwości zarobku nie baw się w to bo to ma głównie temu służyć. Jest wiele bardziej rentownych stron przecież.

Traktuj coalco jako grę z możliwościami innego typu inaczej się na bank zawiedziesz. Możesz się kłócić że to bardziej podobne do hyipa czy nawet stonogi ale co to zmieni? Inni się bawią. Ktoś inwestuje i obgryza pazuryry by zarobić na tym. Dla każdego coś do wyboru. Traktuj to jak chcesz ale nie przekonuj innych by uznali Twój punkt widzenia. Każdy ma łeb i jeden wejdzie nachapać się wpłacając 100 zł albo nic, a inny włoży 300 i ma gdzieś czy zarobi bo lubi gry ekonomiczne. Różne są gusta ale o nich się nie dyskutuje. Tak samo czy to hyip się dopiero okaże... tylko pamiętaj że pierwsze lepsze cytując definicje HYIP:
Cytat:Definicja słowa „HYIP” to „High Yield Investment Program”, czyli inaczej są to możliwości inwestycyjne, które charakteryzują się O G R O M N Y M ryzykiem, ale jednocześnie O G R O M N Y M zwrotem z inwestycji.
http://skyadviser.pl/co-to-takiego-programy-hyip/

Lub z wikipedii
Cytat:HYIP[edytuj]
High Yield Investment Program – rodzaj internetowego oszustwa finansowego, opartego na piramidzie finansowej (tzw. schemat Ponziego). Jest to rodzaj cyberprzestępczości[1].
Polega na oferowaniu za pomocą stron internetowych programów inwestycyjnych o nieproporcjonalnie wysokiej stopie zwrotu, osiąganej w bardzo krótkim czasie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/HYIP

Ty serio widzisz tu jakieś szanse na ogromne lub szybkie zwroty by używać określenia hyip w pełnym tego słowa znaczeniu?

@Coalco wysłałem Ci coś na maila o sortowaniu zerknij w wolniejszej chwili może Ci się przyda.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 10-04-2018 22:11

brak ofert energii :/