Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karbon - 09-04-2018 22:42

Też jestem mega ciekawy tych zmian. Na razie czekam na ostatni poziom kopalni i potem się zabieram za budynki


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 10-04-2018 08:14

Jeszcze troszkę, Karbon Smile Jestem już naprawdę blisko, nie chcę dokładnie precyzować kiedy wskoczy pełna aktualizacja - bo wyjdzie jakiś kłopot albo po prostu braknie mi czasu i będzie to zaliczane jako opóźnienie aczkolwiek postęp jest znaczny. Dziś mam dzień wolny od pracy, rodzina wybiera się do teściowej na wieś, więc mogę się skupić niemal całkowicie na coalco Cool


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 10-04-2018 10:16

Hmm, wczoraj w korporacjach miałem grubo ponad 1000pkt, dziś niewiele ponad 200pkt. Co się stanęło?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Kurus92 - 10-04-2018 10:19

Wdrażane są zmiany, stąd taka rozbieżność Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 10-04-2018 10:27

@Pewue, podczas pisania algorytmu na sucho nie wzięliśmy niektórych współczynników pod uwagę przez co sami zauważyliście, że są pewne rozbieżności. Analizujemy dane i staramy się dostosować algorytm do przedstawienia jak największego realizmu jeśli chodzi o wszystkie dane spływające z Waszej i Waszych kontrahentów aktywności. Musimy dostosować proporcje aby wynik był naprawdę miarodajny, jednak potrzebujemy więcej danych i czasu. Na razie nie przejmujcie się zmianami i nie oburzajcie jak spadniecie na dół listy, to tylko testy. Zapewniam jednak, że podchodzimy do tego z całkowitą powagą i zależy nam na rzeczywistych wynikach. Tak to mniej więcej wygląda:

[Obrazek: algorytm.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 10-04-2018 12:24

W tej chwili faktycznie dziwne przetasowania. Może podaj co bierzesz pod uwagę polecą propozycje zmian i coś wybierzesz Wink
Edit: Korlim od Niepacz wszystkiego więcej a wynik słabszy hm


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 10-04-2018 12:28

Tutaj nie chodzi o to co biorę pod uwagę, bo biorę właściwie każdą możliwą aktywność - chodzi raczej o proporcje (priorytety) ale do tego już dojdziemy analizując więcej danych.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 10-04-2018 12:35

No to nie poradzimy po prostu teraz dziwnie wyszło że Korlim od Niepacz mimo że wszystkiego więcej spadł niżej. Smile
Może pokazywać tylko to co ma wysoki priorytet bo takie będą sytuacje.
Edit: nie no spoko tylko myślałem coś się podpowie nie żebym się czepiał


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 10-04-2018 12:37

W tabelkach widocznych było tylko kilka składników. Dane wrażliwe były ukryte ale brane pod uwagę, więc wyciąganie wniosków na podstawie ~40% danych może być niestety mylne.
Dopóki wszystko nie zostanie dokładnie obliczone i wygenerowane pokazujemy na podstronie Korporacje tylko priorytety.

W przypadku korporacji akurat nie bardzo chcę się konsultować ponieważ mogłoby to wyglądać tak, że ten kto ma najwięcej kontrahentów, chciałby aby kontrahenci byli priorytetem. Ten kto najwięcej wydobywa przez CPU, chciałby aby to było priorytetem. Ten, kto ma najwięcej punktów doświadczenia, chciałby aby to było priorytetem. Także pozwólcie mi samemu ustawić i zbalansować wszystko.

Edit: Wychodzę na godzinkę przewietrzyć gałki oczne hej


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 10-04-2018 13:30

Nie wiem czy inni zauważyli ale ja tak i ze swojej strony chciałbym również podziękować coalco za "wyróżnienie" Smile

[Obrazek: coal.jpg]