Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 08-04-2018 20:08

Aaa, rozumiem problem, nie miałem takich wartości w swojej piaskownicy Smile Poprawię to jutro dopiero ponieważ zamierzałem już kończyć na dziś. Ale dziękuję za zwrócenie uwagi!

Skot: Obrót na giełdzie liczy się wszędzie od 20 marca, wcześniej obrót był liczony w inny sposób (kupowaliśmy budynki za PLN, nie za węgiel jak obecnie) - była o tym mowa wiele razy, niestety w obecnej chwili nie jestem już w stanie tego wyprostować.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - motywator2703 - 08-04-2018 22:03

Jestem w grze od ponad tygodnia i bardzo mnie zainteresowała. Nie ukrywam jednak, że fajnie byłoby kiedyś mieć z grania w coalco jakiś przyjemny dochód pasywny. Mam pytanie do właściciela. Czy w Twoich planach/zamiarach jest zmiana cen węgla, w zależności od popytu na giełdzie? Super by było jeśli kiedyś cena tony węgla wynosiłaby np 0,30zł a przy tym byłaby możliwość magazynowania węgla.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 08-04-2018 22:13

Ceny węgla są rynkowe. Coalco trzyma to w ryzach póki co i powoli puszcza cugle ale kiedyś wspominał puści lejce i ceny będą same się ustalać na zasadzie podaż/popyt Wink
Magazynować węgiel już możesz. Masz licznik i to nigdzie nie ucieka póki co Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 09-04-2018 06:24

@Motywator2703, tak ceny surowców są wciąż coraz bardziej uwalniane. Po wprowadzeniu wszystkich zmian planuję całkowite uwolnienie cen maksymalnych na giełdzie. Póki co, sam tak naprawdę testuję i obserwuję jak to się rozwija i w którym kierunku podąża a lepiej przecież w razie czego wrzucić poprawki lub zastosować jakieś zmiany przy niższych cenach. Odnośnie magazynowania węgla, tak właśnie jest. Obecnie dopóki go nie wystawisz na giełdzie to on się kumuluje. Wkrótce aby móc wystawiać go na giełdzie, będzie go jeszcze trzeba przewieźć ze składu.

Edit: Sprawdziłem dokładnie sortowanie raz jeszcze i nie wiem dlaczego ale u mnie wszystko działa poprawnie :/

[Obrazek: wydo.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - motywator2703 - 09-04-2018 11:33

Wiesz, mi bardziej chodziło o magazynowanie węgla, którego nie chce sprzedawać na tą chwilę, coś jak lokata lub subkonto. Początkowo myślałem, że do tego służyć będzie ta opcja "węgiel w składzie". Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi;p Cieszę się, że ceny będą uwalniane, zainwestowałem w Twoją grę bez zastanowienia, bo zdecydowanie takiego czegoś mi brakowało w polskim Internecie. Teraz już tylko czekać, aż węgiel będzie osiągał taką cenę, by dawało się przyjemnie zarabiać Wink

Aaa i skoro już wrzucam swoje uwagi, to mnie denerwuje to, że gra co jakiś czas mnie wylogowuje, a przy następnym logowaniu jeszcze raz muszę wpisać login i hasło, nie ma żadnego zapamiętywania? Z góry dzięki za usprawnienie tej kwestii.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 09-04-2018 11:39

Hej, nie przewiduję żadnej lokaty czy subkonta, choć nie mówię że w przyszłości nie rozważę czegoś podobnego. W coalco chodzi głównie o grę, strategię, taktykę a nie odkładanie kasiory, logowanie się co miesiąc i sprawdzanie zysków. Ja tutaj staję na głowie żeby zapewnić i utrzymać odpowiednią rentowność coalco (a więc także i Wam) więc nie na rękę mi dodawanie pasywnych źródeł dochodu.

Odnośnie wylogowania i długości sesji, będzie to zmienione już wkrótce. Dodam także przycisk "Zapamiętaj mnie".


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - motywator2703 - 09-04-2018 15:37

Nie do końca mnie zrozumiałeś, bo po prostu chodziło mi o taki magazyn, gdzie mógłbym sobie trzymać węgiel który nie chce póki co inwestować. Ja loguje się 15 razy dziennie, więc jestem akurat wzorowym graczem póki co Wink

Zauważyłem drobny błąd na stronie rejestracji o tutaj:


[Obrazek: Zrzut_ekranu_2018-04-09_16.32.56.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 09-04-2018 15:49

Rozumiem. Dopóki nie wystawisz oferty sprzedaży węgla na giełdzie to on sobie będzie leżał u Ciebie. Nic się z nim nie dzieje i nic mu się nie stanie.

Odnośnie strony rejestracji - masz bardzo niską rozdzielczość, to dlatego tak - ale spróbuję coś poprawić w tej sprawie.

[Obrazek: zap.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 09-04-2018 17:16

coalco Jeśli można zapytać to czy jesteś w stanie określić przybliżony termin +/- wprowadzenia zmian ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 09-04-2018 17:20

FreeDoge, ja wprowadzam codziennie od kilku do kilkunastu ogromnych zmian.