Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 08-04-2018 13:38

Dzisiaj nie ma niestety szans na wprowadzenie nowego drzewka. Pisałem chyba wczoraj, że najpierw chcę dostosować wszystkie podstrony do responsywnej wersji a następnie dodam nowe drzewko i logistykę.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - 8adamus - 08-04-2018 15:18

O,10 ton za ustawienie avatara Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 08-04-2018 16:48

Właśnie została opublikowana strona KORPORACJE (https://coalco.pl/korporacje), na której algorytm oblicza potencjał każdej kopalni wraz z kontrahentami. Na podstawie tych obliczeń tworzona jest lista Korporacji z największym potencjałem a w przyszłym miesiącu na tej podstawie będą przyznawane atrakcyjne nagrody dla właściciela korporacji oraz kontrahentów tejże korporacji. Myślę, że taki ranking jest bardzo fair i daje każdemu równe szanse. Pod uwagę brane jest nie tylko własne wydobycie i aktywność ale również liczba aktywnych kontrahentów, ich własna (w szerokim pojęciu) aktywność oraz ich wydobycie.

Nieskromnie sądzę, że jest to jeden z najbardziej innowacyjnych i realistycznych sposobów ukazywania statystyk i algorytmów liczących jakie kiedykolwiek wprowadzono w projektach tego typu. Nie byłoby szansy na stworzenie tego algorytmu bez pomocy mojego szwagra, Mateusza - studenta III roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Mam nadzieję, że z biegiem czasu docenicie tą zakładkę, która będzie kiedyś bardzo istotna w całej rozgrywce. Stąd też wzięła się potrzeba wybrania swojego avatara choć wkrótce będzie można uploadować własne logo, herb, zdjęcie. Za niedługo dodam jeszcze więcej funkcjonalności do tworzenia i rozwijania swojej korporacji ale miałem nie zdradzać szczegółów więc poznacie je dopiero w momencie pełnego uaktywnienia tego dodatku. Tymczasem wracam do pracy nad responsywnością, logistyką i nowym drzewkiem ale musiałem dodać korporacje abym mógł na bieżąco wszystko spinać ponieważ właściwie wszystko jest ze sobą powiązane i ma jakieś zależności, poziom trudności wzrośnie Huh

PS. Proszę nie wypytywać mnie o szczegóły lub hinty na PW, nie ma możliwości abym z kimkolwiek podzielił się takimi informacjami przed publikacją. Chciałem także poinformować, że nie mam zamiaru sprzedać skryptu w który włożyłem setki jeśli nie tysiące godzin pracy, nie wiem ile by kosztowało zrobienie podobnej strony i nie sprzedam samego coalco, dlatego proszę nie tracić czasu na takie wiadomości. Dziękuję.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - 8adamus - 08-04-2018 17:09

(08-04-2018 16:48)coalco napisał(a):  Właśnie została opublikowana strona KORPORACJE (https://coalco.pl/korporacje), na której algorytm oblicza potencjał każdej kopalni wraz z kontrahentami. Na podstawie tych obliczeń tworzona jest lista Korporacji z największym potencjałem a w przyszłym miesiącu na tej podstawie będą przyznawane atrakcyjne nagrody. Myślę, że taki ranking jest bardzo fair i daje każdemu równe szanse. Pod uwagę brane jest nie tylko własne wydobycie ale również liczba aktywnych kontrahentów oraz ich wydobycie. Stąd też wzięła się potrzeba wybrania swojego avatara choć wkrótce będzie można uploadować własne logo, herb, zdjęcie. Za niedługo dodam jeszcze więcej funkcjonalności do tworzenia i rozwijania swojej korporacji ale miałem nie zdradzać szczegółów więc poznacie je dopiero w momencie pełnego uaktywnienia tego dodatku. Tymczasem wracam do pracy nad responsywnością, logistyką i nowym drzewkiem ale musiałem dodać korporacje abym mógł na bieżąco wszystko spinać ponieważ właściwie wszystko jest ze sobą powiązane i ma jakieś zależności, poziom trudności wzrośnie Huh

Czyżby punkty doświadcznia pozwolą nam na zatrudnienie się do korporacji? Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 08-04-2018 17:29

Cytat:Czyżby punkty doświadcznia pozwolą nam na zatrudnienie się do korporacji?
Tak pisz już CV na stanowisko sprzątacza, ciecia, górnika albo od razu prezesa Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 08-04-2018 19:43

Korporacje wyglądają naprawde fajnie! Bardzo dużo informacji w jednym miejscu. Smile

Chciałem napisać o małym problemie z sortowaniem listy kontrahentów. Wszystkie sortowania działają dobrze, oprócz sortowania według wydobycia. Zerknij jak będziesz miał chwilę. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 08-04-2018 19:48

Sprawdziłem na kilku przeglądarkach i u mnie sortowanie wg. wydobycia działa bez zarzutu.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 08-04-2018 20:01

u mnie też jest z tym problem


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 08-04-2018 20:07

Sortowanie wg wydobycia działa ale niepoprawnie - na 1 miejscu: 55 a na drugim: 532 potem coraz niższe wartości jak powinno być.
Źle 2 z 3 cyfrowymi liczbami sortuje Wink Że 53x jest mniejsze niż 55 Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - skot - 08-04-2018 20:08

Czy statystyki w "Korporacjach" sa prawidlowe?.
Jezeli tak to prosilbym o wytlumaczenie w jaki sposob jet to mozliwe - "KWK Karimes" Łączny obrót na giełdzie 7.79 PLN, Wydobycie własne +1187 t/h.

Pozdrawiam serdecznie.