Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 15-03-2018 01:33

Budynki premium trzeba kupować po kolei tj. muszę mieć ten za 5PLN żeby posiadać ten za 10PLN? Czy od razu mogę kupić jakiś droższy?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-03-2018 09:56

Na początku zastanawiałem się właśnie nad tym czy wprowadzić możliwość nabywania budynków w dowolnej kolejności czy kolejno według wartości. Ale wyszło, że można nabyć dowolny budynek w każdej chwili bez konieczności posiadania tańszego.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 15-03-2018 13:19

Dołączamy Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-03-2018 17:13

Witaj w coalco, Karimes!

Dziś kolejny dzień mija pod znakiem optymalizacji strony. Być może tego nie zauważacie ale codziennie pojawia się od kilku do kilkunastu poprawek - wiele z nich zostało zasugerowanych przez Was za co ogromnie chciałem podziękować. Szczerze mówiąc, niektóre pomysły są tak genialne - że chyba nigdy sam bym na nie nie wpadł Big Grin

Od ostatniego poniedziałku otrzymałem już ponad 300 wiadomości i e-maili z Waszymi propozycjami i sugestiami. Naprawdę nie spodziewałem się tak ogromnego odzewu, cieszy mnie ogromnie to, że podchodzicie do coalco z tak dużym zainteresowaniem. Chciałem także przeprosić za odrzucenie niektórych propozycji - każdą z nich wnikliwie analizuję i niestety nie byłbym w stanie wprowadzić wszystkich zmian ponieważ zrobiłby się cyrk zamiast kopalni. Mam nadzieję, że jesteście w stanie to zrozumieć. Chciałbym także powiedzieć, że baza doskonałych pomysłów na rozwój coalco jest już tak duża, że mam co robić przez najbliższe 200 dni.

Małe podsumowanie po 5 dniach funkcjonowania coalco:

- 269 założonych kopalni
- 244 logowania na konta kopalni codziennie
- 17% kopalni posiada budynki premium
- skuteczność kampanii bannerowych: ~4 kliknięcia / 1000 wyświetleń
- średni czas przebywania na stronie 4 min 22 sekundy

Może to zabrzmi zbyt nieskromnie, ale każdy z powyższych parametrów przerósł moje największe oczekiwania. Dziękuję!


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - ShuQi - 15-03-2018 17:30

Właśnie rozpocząłem grę (shuqii) jak najlepiej postawić pierwsze kroki?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-03-2018 17:39

Witaj w grze, SqhuQi!

Spróbuj nabyć trochę energii za węgiel który wydobędziesz. Następnie zalecam kumulowanie węgla aby mieć większą ilość na sprzedaż podczas ofert specjalnych, dzięki którym sprzedasz go za sporo wyższą kwotę. No i oczywiście warto porozglądać się po dostępnych opcjach, handlu małymi ilościami na giełdzie aby poznać charakterystykę coalco.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 15-03-2018 18:11

Brakuje opcji "przypomnienie hasła" .
Przydała by się bo sam zapomniałem i nie mogę się zalogować


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-03-2018 18:14

@FreeDoge, za momencik będę w stanie Ci pomóc.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 15-03-2018 18:17

@[coalco] Ogarnąłem i wszedłem na konto Big GrinBig Grin ale opcja by się przydała bo jej brakuje


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-03-2018 18:21

Ona jest, ale chyba nigdzie nie umieściłem do niej odnośnika beka