Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 06-04-2018 14:25

Analiza w punkt, niemal jak od PricewaterhouseCoopers. Ja tymczasem znikam na kilka godzin, dziś balet hej


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 06-04-2018 18:16

(06-04-2018 13:16)coalco napisał(a):  Oczywiście masz prawo do wyrażenia swojego zdania i je szanuję, aczkolwiek w obecnym momencie bez znajomości szczegółów to jest tylko gdybanie i następnym razem po prostu chyba nie będę informował o czymś z wyprzedzeniem bo wyskakują niepotrzebne nieporozumienia.

Dlatego też zaznaczyłem, że z połowicznych informacji jakie mieliśmy podane od Ciebie to wyglądało to jak wyglądało i na podstawie posiadanej połowicznej wiedzy wyraziłem swoją opinię.
Zamieściłeś informację dające pełen obraz który zmienia postać rzeczy.
Nie spodziewałem się takiego ataku ze strony kilku osób po moim w sumie zapytaniu i wyrażeniu opini w oparciu o posiadaną połowiczną wiedzę gdzie również zaznaczyłem to, że moja opinia oparta jest na tym co nam napisałeś bez 100% wiedzy
Dzięki za rzeczową odpowiedź i teraz rozwianie moich wątpliwości i przekazanie pełnej wiedzy


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 06-04-2018 18:39

Cytat:Nie spodziewałem się takiego ataku ze strony kilku osób po moim w sumie zapytaniu
Gdzie ktoś Ciebie atakował no weź... Jakoś nie widziałem by ktoś jechał po Tobie czy coś...
Nie ma co gdybać gra jest rozwojowa. Wiadomo na starcie z każdym nowym pomysłem Coalco musi być ostrożny na wyrost. Jak coś wdroży, poobserwuje czy coś nie zagraża stabilności finansowej to przecież może podnieść lub obniżyć ceny. Jak się gra dorobi to widać po nim że nie jest pazerakiem i co się odłoży to wywali to na rozwój gry albo zmniejszy jakieś limity czy ceny. Nawet jak były propozycje by brał sobie % to gość nie chciał choć należy mu się jak psu buda.
Od początku też zaznaczał ze da się grać bez wkładu ale powolutku także nie podejrzewaj że nagle odetnie dużą (!) część graczy od możliwości grania. To byłby upadek gry przecież no a przyznasz że widać ze Twórcy zależy na niej i nawet jeśli kiedyś by mu się znudziło to teraz jedzie z koksem jak uzależniony Wink


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 06-04-2018 18:56

Dla graczy bez inwestycji dojdzie możliwość wykorzystania pkt doświadczenia czyli dodatkowa możliwość zarobku. Oprócz kolejnych opcji dla inwestorów coalco stara się też wprowadzać więcej możliwości dla "zwykłych graczy".

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 06-04-2018 19:10

No tak, wspominał o tym i nie ma powodów wątpić ze jak skończy jedno to zajmie się drugim. Nie da się wszystkiego na raz zrobić.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 06-04-2018 19:14

(06-04-2018 18:39)rachman napisał(a):  (...) to teraz jedzie z koksem jak uzależniony Wink

Rzeczesz jak moja żona ale to bardzo zabawne określenie Smile

Wracając do tematu ja obecnie pracuję chyba nad co najmniej siedmioma różnymi wątkami poprawek i staram się wprowadzać je jak najszybciej ale pewnych rzeczy przeskoczyć się po prostu nie da. Również jak chciałoby się zrobić za dużo na raz to wynikają błędy a tego nie chcemy.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 06-04-2018 19:24

Cytat:Rzeczesz jak moja żona ale to bardzo zabawne określenie
Heh ale ona ma troszkę inne intencje i powody Wink

Działaj własnym rytmem bo jak przegniesz to coś zaniedbasz albo się wypalisz. Grunt to równowaga Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 06-04-2018 19:36

Z pewnością są inne intencje i powody Smile

Odnośnie wątków, jest ich aktualnie trochę więcej niż 7 (wrażliwe dane zasłonięte z wiadomych powodów):

[Obrazek: watki.jpg]


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - 8adamus - 06-04-2018 22:04

Powodzenia w pracach Smile

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marsuc - 07-04-2018 01:39

Brawo za chęci.

Na chwilę obecną robię rozeznanie ale wygląda zachęcająco.

Aby zmobilizować do dalszego działania wrzuciłem troszkę PLN do koszyczka Wink Big Grin