Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 06-04-2018 12:09

jutro będzie pełna wersja chodzi mi głównie o rafinerie i mniej więcej o której można się spodziewać wieczorem ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 06-04-2018 12:22

Nie wiem czy dam radę wyrobić się do jutra. W między czasie doszło jeszcze kilka większych poprawek do zrobienia i możemy spodziewać się lekkiego opóźnienia. Ale uwierz mi, że przeznaczam na to każdą wolną chwilę.

Rafinerię mogę dodać w każdej chwili bo mam to gotowe, ale jaki jest sens jej istnienia bez gotowej logistyki, transportu, itd.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 06-04-2018 12:34

(06-04-2018 12:22)coalco napisał(a):  Rafinerię mogę dodać w każdej chwili bo mam to gotowe

Jeśli masz już gotowe to wrzuć dla nas jako dostępne.
Będziemy mogli już zaczynać działać a reszta jak już będzie gotowa to sukcesywnie uzupełnisz


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 06-04-2018 12:38

Niestety ale nie odblokuję bezużytecznego w tej chwili budynku Undecided Dopiero jak zacznie działać logistyka to rafineria i pozostałe z tego drzewka zostaną udostępnione. Dajcie mnie jeszcze ze 20 roboczogodzin na dopracowanie Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 06-04-2018 12:41

a chociaż podasz ceny budynków?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 06-04-2018 12:43

(06-04-2018 12:41)korlim napisał(a):  a chociaż podasz ceny budynków?

O właśnie też jestem z tym
Jak byś mógł to podaj chociaż ceny budynków. Miejmy nadzieję, że nie powalą one na kolana wysokością Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 06-04-2018 12:44

Rafineria będzie kosztowała na pewno 500,000 t, odnośnie pozostałych jeszcze nie jestem pewien na 100%.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 06-04-2018 12:46

ale też okolicę 500k czy więcej?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 06-04-2018 12:48

Najprawdopodobniej około 1,000,000 t ale to informacja nieoficjalna Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 06-04-2018 12:53

(06-04-2018 12:44)coalco napisał(a):  Rafineria będzie kosztowała na pewno 500,000 t, odnośnie pozostałych jeszcze nie jestem pewien na 100%.

Czyli w cale nie będzie to jak pisałeś przy zapowiadaniu zmian, że ceny będą "przystępne" bo wychodzi na to, że ceny będą dosyć wysokie nowych budynków.
Zobaczymy jeszcze ceny ropy i reszty logistyki którą będziemy musieli posiadać by sprzedawać węgiel ale pewnie też do "przystępnych" nie będą należały i osoby bez inwestycji to raczej staną w miejscu bo nie sprzedadzą węgla, nie będą kopać i tak dalej