Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 05-04-2018 18:46

Na telefonie wszystko gra Smile
Ładnie to wygląda wszystko, jest czytelne, powinno lepiej współgrać z reklamami, szczególnie tymi od google.
Widać też już zaawansowane prace nad aktualizacją Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 05-04-2018 19:33

a co do mojego pytania, bo zauważyłem że przeoczyłeś go trochę


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-04-2018 19:41

Faktycznie, przepraszam. Jak tylko uporam się z aktualizacją to wyślę ciekawy newsletter do wszystkich użytkowników, obiecuję!


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 05-04-2018 19:50

(05-04-2018 18:23)coalco napisał(a):  Gdyby ktoś chciał zobaczyć nowy panel główny online to jest to możliwe pod adresem: https://coalco.pl/home_test

Nowy panel że tak się wyrażę wygląda zarąbiście Smile
Osobiście jedynie zmieniłbym topkę z informacjami o poziomie kopalni, wydobyciu itp żeby została przeniesiona na górę by te informację były widoczne bez przewijania strony w dół - ale to tylko moja opinia.
w starej wersji właśnie jest na górze i jakoś mi osobiście to tak bardziej odpowiada widzieć te informację zaraz po wejściu na stronę Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-04-2018 19:58

Nie wiem z jakiej rozdzielczości korzystasz, ale ja widzę wszystko "na dzień dobry" choć domyślam się, że każdy może korzystać z innej rozdzielczości. Na chwilę obecną pozostawię to na razie w takim stanie, ponieważ spowodowanie interakcji użytkownika jest czasem wskazane (w tym przypadku zobaczy reklamę, która jest zaplanowana troszkę niżej).

[Obrazek: test.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 05-04-2018 20:08

U mnie muszę schodzić na dół by te informacje widzieć a przyzwyczaiłem się, że są na górze i stąd i moja prośba Big GrinBig Grin


[Obrazek: coal1.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-04-2018 20:10

Niestety raczej chyba nie przeniosę tego panelu w tej wersji (ale w przyszłości będzie możliwość ich samodzielnego ustawiania). Jeśli korzystasz z chrome spróbuj przytrzymać Ctrl i scrolluj myszą w dół - powinno pomóc Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 05-04-2018 20:12

(05-04-2018 20:10)coalco napisał(a):  Niestety raczej chyba nie przeniosę tego panelu. Jeśli korzystasz z chrome spróbuj przytrzymać Ctrl i scrolluj myszą w dół - powinno pomóc Big Grin

Korzystam tylko z Opery Big Grin
Jak dam 75% to wtedy już widzę ale takie zmniejszone się mi nie podoba Big GrinBig Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-04-2018 20:19

Jeśli chcemy iść z duchem czasu to chyba jednak warto iść w standard FHD Big Grin Mam nadzieję, że przyzwyczaicie się do obecnego układu.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 05-04-2018 20:23

(05-04-2018 20:19)coalco napisał(a):  Jeśli chcemy iść z duchem czasu to chyba jednak warto iść w standard FHD Big Grin Mam nadzieję, że przyzwyczaicie się do obecnego układu.

Jeśli się nie dasz przekonać na zmianę to niestety widzę jestem zmuszony się przyzwyczaić do zmian chodź jak mówię było lepiej jak było wszystko na górze Big Grin