Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 05-04-2018 09:12

Fajnie to wygląda. Smile Będzie prostsze menu, a to na plus, bo szczerze jak pierwszy raz je rozwinąłem, to nie wiedziałem, o co chodzi i przeraziła mnie mnogość funkcji. Wink

Coalco, a ja znowu z kosmetyka. Big Grin Czy ta komórka o ID 1 na powyższym SS będzie wyśrodkowana w poziomie?

I może fajnie byłoby trochę "wygasić" oferty (kolory), z których nie możemy skorzystać (ID 2, 3, 4, 5), żeby tak nie rzucały się w oczy, skoro i tak nic nie możemy z nimi zrobić?

Plus może po najechaniu kursorem na te oferty może być wyświetlałaby się informacja, że skorzystanie z nich jest niemożliwe, bo... Smile

Oraz czy po opublikowaniu tej wersji można będzie wysłać Ci zbiorcza wiadomość w sprawie np. brakujących przecinków, kropek, albo zmienionych form, żeby wszystko było jak najbardziej spójne?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-04-2018 09:16

Hatake00, to tylko obrazek zrobiony na szybko abym mógł wiedzieć czy to o to dokładnie chodziło @Pewue. To tylko przykładowe dane aby wypełniały tabelę i wiadomo, że nie będą tam wyświetlane Wasze oferty. Wszystko również będzie równe w pionie, poziomie. Zauważ, że pole wpisywania ilości oraz przycisk są za duże, dlatego to tak koślawo wygląda - ale to tylko obraz poglądowy.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 05-04-2018 09:19

Tak myślałem, ale wolałem sie upewnić. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 05-04-2018 10:08

Tak! Właśnie tak to widziałem! Fajnie, że pomysł się spodobał. Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-04-2018 10:14

Okej, w takim razie wszystkie podstrony giełdowe zrobię łączone w ten sposób.

[Obrazek: ofe_spr_2.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 05-04-2018 12:01

@[coalco] Chyba musisz zapodać na giełdą znacznie większą ilość energii do sell bo znowu pusto


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-04-2018 12:12

Za momencik dodam.

@FreeDoge, jeśli to nie problem to proszę mnie nie oznaczać w postach, ja odwiedzam temat regularnie a oznaczanie bardzo spamuje mi skrzynkę Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-04-2018 18:23

Gdyby ktoś chciał zobaczyć nowy panel główny online to jest to możliwe pod adresem: https://coalco.pl

Sporo funkcji jest tam obecnie jeszcze nieaktywnych (wykresy, zakup budynków, itd, niektóre odnośniki) ale być może coś warto zmienić/wprowadzić na tym etapie wdrażania wersji responsywnej.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - 8adamus - 05-04-2018 18:29

Ale ładnie ci to wyszło Big Grin


Mam jeszcze pytanko - jak mam 0.20 energii to moja kopalnia będzie kopać te 14t/h czy muszę kupić?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 05-04-2018 18:32

Nie będzie kopać. Nawet z podstawowym poziomem kopalni musisz mieć co najmniej 0.7 MWh aby kopalnia pracowała.

W nowej wersji wyświetla się odpowiedni komunikat, gdy budynek z jakichś powodów nie pracuje.