Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 03-04-2018 18:15

hatake masz racje patrząc na inne gry to tutaj bardzo szybko pojawiają się duże aktualizacje i co lepsze nie jesteś jakimś specem i nie żyjesz z tego tylko jest to twoja pasja co jest bardzo zadziwiające na plus oczywiście bo robisz świetna robotę


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-04-2018 19:40

Odnośnie responsywnej wersji na razie to wygląda mniej więcej tak:

[Obrazek: respo_coalco.jpg]

Strona jest całkowicie responsywna, można zmieniać boxy, szerokość, ustawić jasny/ciemny styl, itd. Jest to wersja jeszcze bardzo "w lesie" i daleko jej do finalnego produktu, także proszę na razie nie sugerować jakichś poprawek i ulepszeń ponieważ to wszystko to szkielet w fazie produkcji Wink

Moduły będą dowolnie konfigurowalne a dostęp do statystyk i informacji będzie moim zdaniem przeogromny:

[Obrazek: modul1_cc02.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - antykt - 03-04-2018 20:01

coalco a co to takiego sie stało że mi zablokowałeś dostęp do gry???zbyt trudne pytania??


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-04-2018 20:09

Nie zablokowałem Tobie dostępu do gry. Przeczytaj uważnie jaki komunikat Ci się wyświetla. Zapewne to cloudflare, które z powodów bezpieczeństwa blokuje dostęp na kilkanaście minut w przypadku floodowania odświeżeń lub strony logowania. Niestety coalco czasem pada ofiarą ataku DDoS i byłem zmuszony wprowadzić takie a nie inne zabezpieczenia. Zapewniam jednak, że Twoje konto jest aktywne i za momencik będziesz mógł się zalogować.

Jeśli otrzymujesz komunikat w takim stylu, to sprawa wyjaśniona.
[Obrazek: rayid.jpg]

PS. Nigdy, przenigdy nie zablokowałbym nikogo za trudne pytania. Swoją drogą, nie zauważyłem abyś takie kiedykolwiek zadał.

Jeśli znasz angielski to tutaj możesz sobie poczytać o tej opcji:

Common uses for Rate Limiting are:
- to protect your site from a layer 7 (HTTP-based) DDoS attack that is either not stopped by "I'm Under Attack" mode or in situations where using "I'm Under Attack" mode is not desired (e.g. if you have legitimate automated traffic that would be unable to pass the challenge, or you do not wish to show an interstitial challenge page to users).
- to protect login forms from brute-force password-guessing attacks.
- to limit how often a client can access a resource that has a high processing cost on your origin, e.g. forum searches, certain API calls or other database-intensive actions.

Zazwyczaj cloudflare nie blokuje tymczasowo IP bez powodu.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - antykt - 03-04-2018 20:15

o odblokowane słusznie masz racje zwracam honor


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 03-04-2018 20:21

Jak dla mnie strona już w tym momencie wygląda przegenialnie - super przejrzyście i bez zbędnych ozdobników. Jestem pod wrażeniem!

Pytanie tylko, czy te wykresy na panelach będą odpowiadać stanowi faktycznemu? Czy może są to obrazki randomowe?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-04-2018 20:29

Oczywiście wykresy odpowiadają stanowi faktycznemu w czasie rzeczywistym. Każdy box wskazuje odrębne dane tego czego dotyczą (zarobione, wydane, wydobyte, przewiezione, zużyte, zakupione, sprzedane, itd.). Najeżdżając na to myszką ukazują się dokładne wartości.

Ta sama strona widziana na tablecie (dziękuję Ci córko za użyczenie sprzętu Smile) = responsywność Heart

[Obrazek: coalco_tablet_res.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - autor12 - 03-04-2018 20:37

fajna zabawa w tym jest ale aby upgrade zrobić to wymaga sporego czasu jeśli nie chcemy inwestować pieniędzy ani kopać.
Ale sam pomysł i wykonanie super


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 03-04-2018 20:43

Mała pierdołka ale nie zapomnij jak możesz w aktualizacji jeśli nie ma - na stronie kontrahentów dodaj gdzieś liczbę posiadanych / kupionych / zdobytych samodzielnie Wink No i nie pamiętam czy wspominałem przydałoby się jakąś ikonką oznaczać kto kupiony kto zdobyty.

W giełdzie przydałoby się by jednak pokazywało naszą własną ofertę ale by była wygaszona. Jak jest kilka ofert o takich samych cenach ciężko się domyśleć czy nasza czeka jako druga w kolejce czy trzecia itd. Wink W przyszłości gdy ofert będzie więcej a nasza byłaby na 10 miejscu takich samych cenowo ofert ludź byłby świadomy tego i mógłby wycofać ofertę by nie wisiała i założyć nową z inną ceną.

@autor12 tak musi być bo to GRA nie program zarobkowy. Gra która wypłacać będzie realne pieniądze które nie biorą się z nikąd... dlatego trzeba to prowadzić od początku powoli a stabilnie by nie było jak z hyipami że paru wypłaci a reszta smakiem się obejdzie Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 03-04-2018 20:54

@Rachman, pamiętam o adnotacji wobec zakupionego/zdobytego kontrahenta, będzie w aktualizacji.

Jeśli chodzi o publikowanie własnych ofert na liście, mam już rozwiązanie i będzie ono wkrótce dodane.