Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 02-04-2018 20:33

Tak, transport będzie już w najbliższej aktualizacji. Nie będzie w tym nic trudnego. Już teraz każdy ma trochę paliwa i furgonetkę. Później tylko trzeba będzie dbać o to aby wystarczało paliwa na transport lub zwiększyć swoją flotę jeśli wydobycie jest większe, ale to nie będzie obligatoryjne. Natomiast jeśli będziesz chciał od razu móc zbywać węgiel to zadbanie o logistykę będzie konieczne.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 02-04-2018 20:35

@freeDoge mnie sie wydaje ze aby sprzedac wegiel bedziesz musial go przewiezc do punktu skupu i dopiero sprzedac


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 02-04-2018 20:37

(02-04-2018 20:35)parwelcia napisał(a):  @freeDoge mnie sie wydaje ze aby sprzedac wegiel bedziesz musial go przewiezc do punktu skupu i dopiero sprzedac

To co wtedy z giełdą która jest teraz ?
Coś nowego to będzie czy giełda zmieni nazwę na punkt skupu Big Grin
Kurcze jeszcze tego nie ma a już człowiek się zupełnie gubi co będzie i jak będzie


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 02-04-2018 20:39

Wraz z aktualizacją pojawią się dokładne instrukcje, ja również zawsze jestem do dyspozycji. Giełda nie zmieni nazwy, punkt skupu/sprzedaży to taka potoczna nazwa przeze mnie użyta.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 02-04-2018 20:39

Myślę, że po prostu będzie trzeba posiadać pojemność ładunkową, żeby sprzedać określoną ilość węgla.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 02-04-2018 20:42

(02-04-2018 20:39)kolorpurpury napisał(a):  Myślę, że po prostu będzie trzeba posiadać pojemność ładunkową, żeby sprzedać określoną ilość węgla.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Nie ma co spekulować.
Pojawi się aktualizacja to będziemy się martwić chociaż ja osobiście się boję czy to ogarnę wszystko Big GrinBig Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Grzybu45 - 02-04-2018 21:20

Ja bym osobiście przedłużył czas trwania sesji, czy też w inny sposób odroczył konieczność ponownego logowania się po stosunkowo krótkim czasie. Zbyt często muszę się logować Tongue Może przycisk "Zapamiętaj mnie"?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 02-04-2018 21:36

od paru minut mozna kupic kontrachentów, gdzie chetni? Tongue
O, już nie.

Czego się obawiacie? na 100% nie będzie to skomplikowana gra. Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - arielbtc90 - 02-04-2018 21:57

Dlaczego nie można kupić kontrahentów pomimo dostępnych środków i dostępnych kontrahentów?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - AlphaStalker - 02-04-2018 22:21

Wszystko tam pisze. Minimalnie możesz kupić 4 kontrahentów Smile A z tego co widzę aktualnie jest dostępny tylko jeden Smile