Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 02-04-2018 19:54

@8adamus, jeśli jesteś zainteresowany choć trochę coalco to warto prześledzić temat, choćby od połowy. Odpowiedzi na wszystkie zadane przez Ciebie pytania pojawiły się już kilkanaście razy. Ale w drodze wyjątku Wink

- czatu prawdopodobnie nie będzie
- skrill nie zostanie wprowadzony (PayPal, Payza również nie)
- większość użytkowników najpierw zaczyna od rozbudowy poziomów kopalni podstawowej, ale to całkowicie indywidualna decyzja


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - antykt - 02-04-2018 19:57

Coalco skoro nie chcesz robić polskiego zoo to po co sam sprzedajesz refów???bo nie rozumiem , czyli zasada Kalego jak ty na Kalim zarobić to ok ale jak inni to nie ok ...są niesprawiedliwi...jest regulamin a no jest ale to nie znaczy że go nie można zmienić bo gra się cały czas zmienia


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 02-04-2018 20:06

Czy coalco może mieć na coś monopol? Naprawdę nie dociera do Ciebie fakt, że aby móc pokryć zobowiązania w pewnym stopniu przyczynia się do tego sprzedaż kontrahentów, wyświetlanie reklam, pobieranie prowizji. Czy naprawdę nie zauważasz tego, że pieniądze nie biorą się z sufitu i one trafiają do Was, prędzej czy później właśnie z tych źródeł? Czy wkrótce zaczniesz domagać się także wyświetlania swoich bannerów i wprowadzenia dodatkowych prowizji dla użytkowników z obrotu na giełdzie? Czy nie sądzisz, że coalco może mieć w pewnych sytuacjach nieco większe prawa (ale i obowiązki!) niż Ty?


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 02-04-2018 20:08

Coalco - to hańba że nie płacisz ze swoich.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 02-04-2018 20:18

facepalmfacepalm antyk stwórz własną grę, własne zasady i wtedy będziesz może zadowolony, że robisz na własnym podwórku to co chcesz i jak chcesz tylko ciekawe czy bilans będzie się zgadzać .
Gra w sumie dla szerokiej publiki otwarta jest od 3 tygodni, rozwija się na żywo gdzie każdy z inwestycją czy bez, szybciej lub w krótszym czasie z inwestycją ma możliwość budowy swojej potęgi węglowej a plus na tym zarobić to zawsze znajdzie się jakiś maruder któremu coś nie będzie pasowało.
Oprócz opcji pierwszej powyżej to mam dla ciebie jeszcze drugą propozycję : napisz do coalco że rezygnujesz z gry, myślę że dogadacie się w sprawie zwrotu w 100% twojej inwestycji, usuwasz konto, nigdy nie wracasz i coalco ma spokój od twoich męczących roszczeniowych żądań a my nie musimy ich czytać w temacie


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 02-04-2018 20:19

(02-04-2018 20:08)kolorpurpury napisał(a):  Coalco - to hańba że nie płacisz ze swoich.

A pewnie powinienem Wink Danina w postaci czasu, zdrowia, nauki i jakichś tam umiejętności to za mało.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 02-04-2018 20:23

@Antykt ales ty jest glupi daj se czlowieku spokoj i przestan grac i nie denerwuj ludzi.
@coalco to co aktualizacja dopiero w sobote? i jak idzie robienie mapki?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 02-04-2018 20:28

Tak, najprawdopodobniej 7 kwietnia zostanie dodana aktualizacja zawierająca nowe drzewko, logistykę, pracę i paręnaście innych poprawek. Duża aktualizacja z nową mapką i nową wersją strony jeszcze w lesie ale progres jest zauważalny. Od jutra znów się rozpędzam ponieważ przez ostatnie trzy dni nie pracowałem nad poprawkami.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 02-04-2018 20:31

fajnie juz się doczekac nie mogę to w tej mniejsze aktualizacjii juz transport bedzie


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 02-04-2018 20:33

Właśnie już przy małej aktualizacji bez logistyki nie sprzedamy np węgla czy przełożysz te nowości coalco na dużą aktualizację Big Grin?
Bo szczerze mówiąc boje się czy ogarnę to wszystko po zmianach a chyba nie jestem jedyną osoba z obawami czy damy radę to ogarnąć