Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 02-04-2018 15:34

Ciężka sprawa... Wystawisz kogoś kto nie zarabia lub będzie info że niewielki z niego zarobek to kto go niby kupi...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - KosaaxD - 02-04-2018 16:17

Możeby po prostu, przy wystawieniu na gieldie kontrahenta byly wszystkie informacje o nim, np. obrot na gieldzie, wydobycie itp ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 02-04-2018 17:49

Nikt raczej dobrego refa nie sprzeda a jak już to o wiele drożej niż gdy kupujesz w ciemno i raczej od święta - będą pustki. Zakup to i tak zawsze loteria i może właśnie koło fortuny powinno powstać Wink No to już decyzja Coalco ale opcję trzeba ustalić by giełda nie świeciła pustkami albo martwym kontami tylko jak...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 02-04-2018 17:56

Trzeba to gruntownie przemyśleć. Napisanie takiej giełdy to jakieś kilka godzin pracy i nie wiem czy w ogóle jest sens gdzie z góry wiadomo, że wystawiani kontrahenci będą mieli raczej mizerne dokonania. Czym innym jest systemowa giełda kontrahentów gdzie obecnie trafiają tylko nowi użytkownicy (a i tak ciężko trafić na jakiś wolny pakiet). To całkowita loteria dla kupujących aczkolwiek można łatwo założyć - patrząc na statystyki - że co czwarta osoba prędzej czy później dokonuje rozbudowy swojej kopalni budynkami premium lub przechodząc kilka poziomów wyżej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - antykt - 02-04-2018 18:24

to coś nie tak bo właściciel gry sprzedaje w slepo kontrahentów a nas do handlu nimi nie chce dopuścić ...po prostu każdy sprzedawałby w slepo losowo jak teraz mozna ich kupić od coalco a jak nie chcesz abyśmy nimi handlowali to ty również nimi nie handluj zasady powinny być takie same dla wszystkich, słaby ref na początku nie oznacza że w przyszłości nie będzie silnym tego nie wiemy


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 02-04-2018 18:41

@Antykt jesteś nieco niesprawiedliwy i nie będę kolejny raz tłumaczył tego samego, co tłumaczyłem Tobie na PW. Reguły są jakie są i rejestrując się w coalco akceptowałeś je. Nie należy Ci się nic więcej ani nic mniej niż zostało to określone w warunkach użytkowania. Jeżeli Ty nie widzisz naprawdę różnicy pomiędzy wystawianiem poleconych losowo przez system a udostępnienia możliwości sprzedaży ich przez użytkowników to najprawdopodobniej nie mamy o czym rozmawiać. Myślę, że sednem pytania jest także "jakich kontrahentów byś tam wystawiał"?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - KosaaxD - 02-04-2018 18:49

Mysle ze nawet jesli bylyby sprzedawane same slabe refy to i tak fajna opcja jesli ktos:
a) nie chce kupywac 4 na raz refow
b) chce wiedziec na co sie pisze, ze np. ref produkuje tylko podstawowa ilosc wegla i robi maly obrot na gieldzie
c) oczekuje w zamian za jego statystyki nizszej ceny niz na gieldzie
Dla tych co maja zrodla skad biora refow lub chca odzyskac kase z refa albo po prostu stwierdzili ze ref najwieksze inwestycje ma juz za soba teraz tylko ulepsza i kumuluje to jest dobra opcja dodatkowej kaski Smile
Obecne kupywanie refow byloby cos jak otwieranie skrzynek w csie - losowosc - mozesz dostac noz za $500 a mozesz skin za $0.04, natomiast ta gielda ktora jest teraz omawiana bylaby odpowiednikiem rynku steam czyli po prostu miejscem kupywania/sprzedawania refow Smile


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 02-04-2018 18:49

Każdemu nie dogodzi. Widocznie ktoś walczy o to żeby zarobić na nieaktywnych refach.
Aktywnych nie ma sensu sprzedawać.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 02-04-2018 18:56

Oczywiście każdy ma prawo zaproponować swoją sugestię ale ja mam prawo się z nią nie zgodzić oraz jej nie wdrożyć. Bardzo nie podoba mi się jak ktoś wręcz wyszukuje w tym drugiego dna i coś insynuuje. Nie udało się "wyprosić" budynku premium za posiadanie dużej ilości kontrahentów to próbuje się ich sprzedać mając jednocześnie pretensje do coalco, że ono taką sprzedaż prowadzi Rolleyes

Także nie, na chwilę obecną na pewno nie będzie możliwości sprzedaży swoich poleconych ponieważ tak jak uważałem od początku nie widzę w tym większego sensu.

@KosaaxD, dzięki za pomysły i opis ale jak wspomniałem wyżej taka opcja nie jest już przeze mnie rozważana Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 02-04-2018 19:11

@[coalco] A co z propozycją wspomagania swoich poleconych ?
Gdzieś, kiedyś w temacie padała taka propozycja ale przekopać się w tym gąszczu postów by znaleźć odpowiedź jest trudno.
Wprowadzenie w krótkim czasie takich opcji myślę, że nie byłoby to czymś skomplikowanym (?)
Bo myślę, każdy chcąc przekazać swoim poleconym czy to np 10 t węgla czy ileś energii to mógłby to zrobić w każdej chwili kiedy ma na to ochotę i taka opcja moim zdaniem jest najbardziej potrzebna a nie giełda kontrahentów która może się pojawić np i za rok