Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 31-03-2018 10:27

@Pakula, moim zdaniem system rozgrywki bez wkładu jest dokładnie taki sam. Operujesz wtedy tylko na mniejszych wartościach.

Wyniki końcowe I edycji Obrotowego konkursu!

I miejsce - pewue - nagroda 200,000 t węgla
II miejsce - Kurus - nagroda 100,000 t węgla
III miejsce - korlim - nagroda 50,000 t węgla
IV miejsce - pewue - nagroda 25,000 t węgla
V miejsce - jake94 - nagroda 10,000 t węgla

GRATULUJĘ! Nagrody zostaną przesłane na Wasze konta dziś około 21:00.

[Obrazek: kon.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 31-03-2018 11:16

zrobisz coś z energią bo nie ma bardzo ofert ale małe ilości


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 31-03-2018 11:18

@Korlim, nie tylko coalco produkuje energię więc ja na razie nie wystawiam ofert.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 31-03-2018 11:19

a i teraz na kwiecień wszystko zaczyna się od zera?

ooo to ktoś kupił? nie wiedziałem nawet


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 31-03-2018 11:22

Tak, nowa edycja konkursu startuje dziś o 21:00. Licznik obrotu w danym miesiącu naturalnie się resetuje.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 31-03-2018 11:39

Coalco tylko mam wrażenie, że nie liczyło to pełnego obrotu na giełdzie. U mnie policzyło na ponad 60 zł a wydaje mi się, że tego obrotu zrobiłem więcej..

Co do zarabiania bez wkładu - temat już był trochę poruszany i ma być więcej opcji zarobienia bez wkładu (zbieramy już pkt doświadczenia, było wspominane PTC a to na pewno nie wszystko Smile )

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 31-03-2018 11:42

No z tym wkładem to już wiele razy było tylko niektórzy zapominają - Coalco tworzy przede wszystkim grę a nie program typowo zarobkowy Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 31-03-2018 11:52

@Kolorpurpury, niestety w trakcie trwania konkursu zmieniły się zasady płatności. Wcześniej kupowano budynki premium wprost za złotówki. Dopiero później zmieniliśmy płatność na węgiel i od tego momentu obrót zrobił się znacząco większy. Niestety ciężko było to wszystko w jakiś inny sposób ze sobą pogodzić Najnowsza edycja będzie już z pewnością dokładniejsza.

Odnośnie grania i zarabiania. Zmierzamy do tego aby użytkownicy najwięcej satysfakcji czerpali z gry, funkcjonalności. Wiem, że droga do tego jeszcze daleka. Ale ja od początku nie kładłem głównego nacisku na zarabianie. Swoją drogą jakiś czas temu poświęcałem swój cały wolny czas na "WOT". Ba, nawet kupowałem premki i czołgi premium za ileś set złotych. Nikt mi w zamian za to nie płacił a satysfakcja, że hej Smile Tutaj mam nadzieję, będzie kiedyś tak, że będziecie lubić grać w coalco i to będzie dla Was największa wartość, a zarabianie prawdziwych złotówek to do tego miły dodatek.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Królik524 - 31-03-2018 12:02

Też macie problem z logowaniem?
Juz działa, ale na starym haśle nie na tym co ustawiłem wczoraj


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 31-03-2018 12:14

@Krolik524, nie zauważyłem żadnych anomalii.
Edit: Już sprawdzam dlaczego tak.

Edit2: Sprawdziłem. Zmiana hasła działa prawidłowo.