Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 30-03-2018 18:39

Nie chodzi mi o następną ale możesz uzbierać jakąś paczkę i kiedyś. Tak mi wpadło właśnie do głowy jak napisałem że to powinien być właśnie okazja/przywilej a nie norma Wink Właściwie możesz przemyśleć np. 1 miejsce z nagrodą do wyboru - paczka poleconych/węgla/energii/budyneczek premium itd. Albo zadania ale to już na przyszłość - kto uzbiera największą ilość czegoś dostaje paczkę czegoś... no kombinacji możliwości masz. Liczę że coś fajnego wybierzesz i nie poprzestaniesz tylko na nagrodach węglowych choć są super to urozmaicenie nagród może być ciekawe no ale musisz to sam przemyśleć na spokojnie w przyszłości.
Aukcja poleconych no fakt rozwiązanie ciekawe.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 30-03-2018 18:48

Jeśli nie ma kontrahentów, to oznacza, że czekamy na kolejne osoby aż się zarejestrują?

Co jaki czas można zdobyć doświadczenie? 1 h?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 30-03-2018 18:51

(30-03-2018 18:48)hatake00 napisał(a):  Jeśli nie ma kontrahentów, to oznacza, że czekamy na kolejne osoby aż się zarejestrują?

Co jaki czas można zdobyć doświadczenie? 1 h?

Tak.
Tak. Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Królik524 - 30-03-2018 23:22

Jest możliwość zmiany hasła?
Po co ten ogranicznik wiekowy 18+ niech każdy sobie pogra. (Tak, wiem nikt nie zwraca uwagi na ograniczenia wiekowe)


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 31-03-2018 00:13

@Królik524 Reset hasła: https://coalco.pl/password_reset

Cytat:Po co ten ogranicznik wiekowy 18+ niech każdy sobie pogra.
Gdzie w grę wchodzą pieniądze a resztę sobie dopowiedz Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - siumi8 - 31-03-2018 00:49

Coalco i całej społeczności.
Zajączka pięknego, Dyngusa mokrego, miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej. Świat w szczęście owocnych, życzy kurczaczek wielkanocny! Zakwitły już jabłonie na wiosny powitanie. Posłuchaj biją dzwony! To jest ZMARTWYCHWSTANIE.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 31-03-2018 08:06

@Krolik524, na razie opcja do zmiany hasła jest po zalogowaniu się niewidoczna ponieważ niestety nie mam dokończonej podstrony "Ustawienia konta" smutny. Ale tak jak powiedział Rachman, możesz zmienić hasło za pomocą maila. Do opcji dostaniesz się również w zakładce "Logowanie".


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Pakula - 31-03-2018 09:45

Bez wkładu nie można zarabiać? Sad


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Kurus92 - 31-03-2018 10:08

@Pakula, można ale będzie to monotonne Wink
@coalco, wyniki z konkursu liczone są tylko do godziny 12:00? Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 31-03-2018 10:23

tak niestety :/

a i mam do sprzedania Spedycje i Suszarnie zapraszam do kupna

coalco mamy kryzys z energią bo chyba nikt ie ma jeszcze elektrowni