Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 30-03-2018 13:41

Jeśli chodzi o wolnych kontrahentów to w puli pojawiają się osoby, które spełniają kilka warunków. Czasem jest tak, że jakaś osoba spełnia dane warunki do bycia w puli aktywnych, ale na przykład coś zmieni na koncie (w tym przypadku, np. nie ma dostatecznej ilości energii) i wypada z puli. Gdy w tym przypadku uzupełni energię do dostatecznego poziomu, znów trafia do puli. Generalnie bardzo ciężko jest trafić na pakiet, ponieważ zazwyczaj 4-6 osób jednocześnie czyha na aktywny guzik do zakupu.

Przypominam także o warunkach jakie musi spełnić wolny użytkownik (a więc taki bez osoby polecającej) aby trafić na giełdę kontrahentów:

- nie posiada osoby polecającej;
- ma aktywne i potwierdzone konto;
- logował się przynajmniej raz w ciągu 7 dni;
- wydobywa węgiel;
- posiada dostateczną ilość energii na kilka najbliższych cykli wydobycia węgla;


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 30-03-2018 13:41

A może warto byłoby zrobić wszystkie grafiki (zdjęcia budynków itp) w takim stylu jak nowa mapa? Żeby później nie bawić się w przerabianie itp.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 30-03-2018 13:42

Mklip - ja byłem pare razy jak było 4 kontrachentów do kupienia - szybko schodzą Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 30-03-2018 13:44

@Hatake00, ja nie muszę się bawić w przerabianie. Obecne drzewko dostosowałem po prostu do aktualnego designu ale do nowej wersji z mapą mam już również gotowe grafiki także to żaden problem. Trochę to podwójna robota ale w tym wypadku kosztowało mnie to może 15 minut pracy.

Na załączonym obrazku fragment z fabryką plastików oraz kilka wyprodukowanych furgonetek z montowni.

[Obrazek: plastiki.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 30-03-2018 13:55

Właśnie chodziło mi o to, żeby nowe grafiki były w stylu pixel-art jak ta mapka, którą kiedyś wstawiałeś. Bo aktualnie dodałeś jakieś grafiki (wczoraj czy przedwczoraj), ale to są właśnie jakieś randomowe zdjęcia, więc myślałem, że tak pozostanie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 30-03-2018 13:57

Nie no, bez sensu byłoby gdybym zostawił fotkowe budynki w nowej wersji Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Mklip - 30-03-2018 14:01

Zainwestowałem ostatnio 100 i wszystko wydałem na węgiel.
Podniosłem poziom podstawowej kopalni do 7 poziomu plus kupiłem
''Dział Handlowy'' oraz ''Bocznica Kolejowa'' Plus zakupiłem energii na najbliższy tydzień.
Aktualnie mam 103 tony na godzinę wydobycia, 700 MWh energii i ponad 12 000 węgla na składzie .
Teraz wpłynął przelew kolejnych 100 PLNa ja zastanawiam się w co zainwestować ?Co radzicie ? Czy narazie nie ruszać tych 100 PLN z salda ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 30-03-2018 14:11

Coalco, propozycja kosmetyczna: może fabrykę plastików zmień na fabrykę tworzyw sztucznych - bardziej profesjonalnie i wskazuje na różnorodność tworzyw, bo plastik to nazwa bardzo potoczna i wydaje mi się, że kojarzy się większości osób jednak z PET albo PE, a tworzyw jest całe multum. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 30-03-2018 14:17

Zastanawiałem się już nad tym ale uwierz mi, że istnieje branża pod nazwą fabryka plastików, która produkuje plastik dla przemysłu samochodowego - i w naszym przypadku właśnie o to chodziło. Tworzywa są zbyt rozległe i zamknąłbym w tym momencie drogę do dalszej rozbudowy coalco albo w przyszłości musiałbym zmieniać nazwy Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 30-03-2018 14:27

Ok, jakbyś potrzebował konsultacji, to służę pomocą, bo jestem technologiem chemicznym (od węgla i ropę, przez nawozy i inną chemię, po tworzywa sztuczne). Wink

Mapa będzie się animować? Będzie możliwość dowolnego rozmieszczania elementów? W sumie chyba fajnie byłoby, gdyby można było dokupować jakieś elementy do niej, np. drzewa, ławki, budować dowolnie drogi i chodniki. Chociaż nie wiem, czy to nie za bardzo by SimCity się zrobiło...