Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 30-03-2018 11:33

Reklamy spoko, ale zaczęły wyświetlać się potrójnie bannery (trzy jeden pod drugim), przez co zasłaniają treść strony. Da się coś z tym zrobić?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 30-03-2018 11:34

@Hatake00, z pewnością było tak tylko przez minutkę i już powinno być wszystko w porządku.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - zabada1990 - 30-03-2018 12:11

dalej nie ma opcji kupna kontrachentow Ups. Aktualnie dostępnych jest mniej niż 4 kontrahentów.
Prosimy spróbować później.
takie cos caly czas

3 osoby sie zarejstrowaly z mojego refa a mam tylko jedna cos nie kamaan


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 30-03-2018 12:22

@Zabada, skoro jest mniej niż 4 kontrahentów to naprawdę nie można ich kupić. Minimalny pakiet wynosi 4.
Odnośnie osób poleconych system działa z pewnością prawidłowo. Poleceni nie zostają przypisani do konta w momencie gdy korzystają z czystego linku lub ich ciasteczka są już u nas (czyli odwiedzali coalco wcześniej z innego linku polecającego).


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 30-03-2018 12:27

Może dobrym i ciekawym rozwiązaniem byłby czat w grze + ilość aktualnie zalogowanych graczy?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 30-03-2018 12:32

@CraftRidersPL, kiedyś już padła tutaj taka propozycja. Jeśli chodzi o czat to raczej odpada, ale licznik zalogowanych być może kiedyś pojawi się w grze. W tej chwili wydaje mi się, że to zbędne obciążenie, które w obecnej sytuacji niewiele daje.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 30-03-2018 13:16

coalco zmiany zapowiadaja sie zajebiscie bede gral a powiedz ta mapka tez powstanie czy raczej nie


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 30-03-2018 13:23

@Parwelcia, oczywiście mapka również powstaje równolegle. Aktualizację z mapą nazywam po swojemu "dużą aktualizacją" lub wersją 0.2. Obecne zmiany (te z nowym drzewkiem a także każda inna wprowadzona w obecnej wersji) równolegle trafiają także do wersji z mapką.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Mklip - 30-03-2018 13:35

Zauważyłem dziwną rzecz odnośnie giełdy kontrehentów. A mianowicie cały czas jest 0, czasem przez dłuższy czas 1 i zaraz znów zero. Nawet przez chwilę nie ma 4. A od 3 dni próbuję jakiśch zakupić . Do gry zalogowuję się często można powiedzieć że prawie cały czas jestem online. Jakieś rady ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 30-03-2018 13:38

coalco masz przerobane troche tej roboty z tym jestes a jak tam ta wersja z ta mapka zaczerpnołes cos z moich pomysłow?