Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 29-03-2018 20:41

Jasne, stosowne instrukcje pojawią się na forum a także na coalco w chwili włączenia dodatków. Przy każdym budynku będą również rozpiski przychodów, wydatków, zużycia, itd.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 29-03-2018 22:53

Jeśli system przechowuje takie dane to można by dodać przy każdej kopalni ile już nam wykopała. Wiem mamy stan posiadanego węgla ale mi chodzi o "przebieg" Wink No chyba że jest już taki licznik przy budynkach premium (nie widzę to nie wiem bo nie posiadam), ale przy podstawowej też by się nadał. Przy decyzji sprzedaży budynku widzimy ile ukopał dany budynek i wiemy czy opłaci nam się go już sprzedać i za ile.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - zabada1990 - 30-03-2018 05:59

kontracheci do kupienia sa dostepni jak sie posiada srodki na koncie bo pisze mi niby ze 4 dostepnych ale opcji kupna nie ma


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 30-03-2018 07:16

@Rachman, mogę dodać taką opcję statystyk w kolejnej aktualizacji. Tak ogólnie planuję budowę podstrony ze wszelkimi możliwymi statystykami i wykresami w przyszłości.
@Zabada1990, nawet jeśli nie posiadasz na tyle wolnych środków to przycisk kupna powinien się wyświetlać, zaraz sprawdzę sytuację dokładnie - ale wczoraj na tej podstronie nic nie zmieniałem więc powinno być w porządku.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - arielbtc90 - 30-03-2018 07:48

Propozycja do @COALCO, może by taka mozliwość kupna konta premium z boostem do wydobycia?

@COALCO mogłbyś objaśnić troszkę kwestię kuona kontrachentów?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 30-03-2018 08:09

@Arielbtc90, na razie nie planuję wprowadzenia konta premium a tym bardziej boostów. Jeżeli chodzi o kupno kontrahentów to chyba podstawowe sprawy są opisane na podstronie "Giełda kontrahentów". Jeżeli masz jakieś bardziej szczegółowe pytania, to pisz śmiało, bo ja tak sam od siebie nie wiem jak opisać bardziej szczegółowo kwestię kupna kontrahentów.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - RavitoCASH - 30-03-2018 08:22

Ile macie Punktów doświadczenia? Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 30-03-2018 09:48

50 Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Biszkopt - 30-03-2018 11:01

W regulaminie jest napisane, że aby założyć konto, trzeba skończyć 18 lat.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 30-03-2018 11:05

Pozostały dokładnie 24 godziny do ogłoszenia wyników pierwszej edycji "Obrotowego konkursu". W tej chwili wyniki przedstawiają się następująco:
[Obrazek: konkurs.jpg]

Myślę, że warto kontynuować ten konkurs w przyszłości, jak sądzicie?

Mam też dobrą informację odnośnie reklam.
Coalco zostało w końcu pozytywnie zatwierdzone przez google i po kilku dniach weryfikacji wyświetlamy także reklamy AdSense.
Jest to kolejny dobry krok w kierunku świetlanej przyszłości i wszystko cały czas idzie zgodnie z planem, który przedstawiłem w pierwszym poście.

[Obrazek: ads.jpg]