Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 28-03-2018 21:33

Utrzymanie sesji zgłaszałem jakiś czas temu lub zapamiętywanie haseł - jestem za. Zrobiłbym check wyboru czy pamiętać hasło i można samemu decydować


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Halavandrel - 28-03-2018 21:54

Ja kopię od czasu do czasu. Prędkość 50H/s i to na laptopie, który teoretycznie ciągnie mniej prądu, więc nie jest źle. Choć i tak uważam, że na dłuższą metę nawet na prąd by nie starczyło.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 28-03-2018 22:37

i z moim pomysłem chodziło mi po twojej aktualizacji żeby właśnie jakoś wysłać to do graczy którzy się zarejestrowali z innych forów ale nie wiem czy to jest łatwe do wprowadzania czy praco chłonne tylko zauważyłem że np u mnie 13/36 kontrahentów jest aktywnych tylko a sporo jest nie aktywnych od dłuższego czasu i chciałem im jakoś przypomnieć bo różnie to bywa czasem ktoś ma zabiegany okres w swoim życiu i zapomina o niektórych rzeczach ale podkreślę jeszcze raz że to miała by być zmiana po twojej aktualizacji ponieważ jak mówisz że to będzie coś zupełnie nowego to nie chce zawalać cię dodatkową robotą i czeka z nie cierpliwością


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 29-03-2018 07:21

@Korlim, do czasu dużej aktualizacji i wprowadzenia przycisków do powiadomień ja sam mogę wysyłać mailing przypominający o nieaktywności do wszystkich. Aczkolwiek nie chcę robić tego częściej niż co 2 tygodnie. Dziś jednak taka wysyłka powinna nastąpić. Bierzmy pod uwagę to, że zbliża się Wielkanoc. Ludzie mają więcej na głowie, mnie też w domu gonią bo trzeba to, czy tamto zrobić Rolleyes

@Halavandrel, według moich obliczeń moc 50H/s jest zdecydowanie wystarczająca aby pokryć koszty prądu, amortyzacji i jeszcze wyjść na plus. Ja na swoim komputerze osiągam tylko 30 H/s i wydaje mi się, że jest to i tak korzystne.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 29-03-2018 09:35

Z tego, co rozumiem, to można sobie wykupić kontrahenta. Wybrać go i za niego zapłacić. Wydaje mi się, że fajnie byłoby, gdyby taki kontrahent też coś z tego miał, bo to trochę niesprawiedliwe, że mniejsi kopią dla większych bez żadnych korzyści.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 29-03-2018 09:39

Nie można sobie wybrać kontrahenta. Możesz zakupić na stałe aktywnych i prawdziwych kontrahentów, którzy logowali się do coalco przynajmniej w ciągu ostatnich 7 dni i wydobywają przynajmniej 336 ton węgla na dobę. Oferujemy zakup tylko aktywnych i prawdziwych kontrahentów ale nie możemy zagwarantować, że będą oni nadal aktywni w przyszłości.

Użytkownik nie ma możliwości wyboru konkretnej osoby. Są oni przyznawani w sposób losowy. Nie widziałem też nigdy systemu, w którym poleceni osiągali korzyści z bycia poleconym. Zawsze można przed rejestracją umówić się z kimś na jakieś profity i skorzystać z linku polecającego. Nikt też nie broni poleconym (kontrahentom) bycia "większym" od osoby polecającej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 29-03-2018 10:33

Okej, są oni przydzielani w sposób losowy. Ale chodzi o to, że ten zakupiony kontrahent nie ma nic z tego, że ktoś inny czerpie z niego korzyści. Fajnie byłoby, gdyby dostawał jakieś info np. "X nawiązał z Tobą współpracę! Od dziś jesteś jego kontrahentem. Będzie on otrzymywał 10% Twoich zarobków, a Ty otrzymasz jednorazowo 100 t węgla w ramach rozpoczęcia współpracy". Jeśli tego nie ma, to bez sensu, czuję się pokrzywdzony, bo bez mojej wiedzy i zgody kopię dla kogoś.

Mówisz, że nie widziałeś systemu, w którym polecany miał korzyści - a ja widziałem. Takie osoby otrzymywały jakiś bonus na start. Poza tym nie znam systemu, który umożliwiałby zakup osoby poleconej JUŻ WCZEŚNIEJ ZAREJESTROWANEJ - zazwyczaj odbywa się to w trakcie rejestracji przy wpisywaniu czyjegoś nicku albo podczas rejestracji z reflinku. Ja nie spotkałem się z tym, żeby później można kogoś takiego kupić.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Mklip - 29-03-2018 10:38

Przyszedł mi do głowy pomysł. Niewiem czy dobry niech autor oceni Smile
Chciałbym podzielić się małym pomysłem. Może by umieścić na stronie prosty kalkulator do obliczania ile za co czego można kupić żeby sobie przeliczać . Bo np tak jak ja w tej chwili chcę sprzedać 6 ton węgla i po aktualnej cenie dostanę 0.0114 i za to chcę kupić energię za 0.000014 to ile energii mogę kupić w zaokrągleniu ? Taki prosty przykład że z racji liczb dziesiętnych można by wprowadzić kalkulator Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 29-03-2018 10:45

(29-03-2018 10:33)hatake00 napisał(a):  Okej, są oni przydzielani w sposób losowy. Ale chodzi o to, że ten zakupiony kontrahent nie ma nic z tego, że ktoś inny czerpie z niego korzyści. Fajnie byłoby, gdyby dostawał jakieś info np. "X nawiązał z Tobą współpracę! Od dziś jesteś jego kontrahentem. Będzie on otrzymywał 10% Twoich zarobków, a Ty otrzymasz jednorazowo 100 t węgla w ramach rozpoczęcia współpracy". Jeśli tego nie ma, to bez sensu, czuję się pokrzywdzony, bo bez mojej wiedzy i zgody kopię dla kogoś.

Mówisz, że nie widziałeś systemu, w którym polecany miał korzyści - a ja widziałem. Takie osoby otrzymywały jakiś bonus na start. Poza tym nie znam systemu, który umożliwiałby zakup osoby poleconej JUŻ WCZEŚNIEJ ZAREJESTROWANEJ - zazwyczaj odbywa się to w trakcie rejestracji przy wpisywaniu czyjegoś nicku albo podczas rejestracji z reflinku. Ja nie spotkałem się z tym, żeby później można kogoś takiego kupić.

Na wielu stronach jest to stosowane w przypadku gdy ktoś rejestruje się z czystego linku.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 29-03-2018 10:47

W niemal każdym buxie można kupić lub wynająć poleconych na miesiąc.

Jak ktoś chce mieć profity z bycia poleconym - nie ma problemu. Może się ogłosić i znaleźć polecającego, który zaoferuje refback.
Ideą gry jest to aby była ona ciekawa, aby każdy czy to inwestor czy gracz bez inwestycji miał co robić i finalnie mógł zarobić, aby Ci bardziej aktywni mogli czerpać większe profity od tych mniej aktywnych, żeby rozgrywkę budowali w jak największej mierze sami gracze (giełda jest stopniowo uwalniana) i żeby zachowując to wszystko coalco było rentowne i mogło wypłacać miejmy nadzieję długie lata. Dlatego pewne rzeczy muszą wyglądać tak jak wyglądają.

Jeżeli ktoś chce mieć profity z bycia poleconym - zapraszam na priv. Mogę coś tam zaoferować.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka