Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 28-03-2018 15:13

według moich prostych obliczeń obecnie coalco ma rezerwy na parę miesięcy licząc tylko kupno po 0,00010 węgiel i sprzedaż po 0,00020 dodając energie parę groszy z kopania a co dopiero mówiąc o inwestycji w referali więc można być spokojnym pod tym względem a mam prośbę ponieważ przewiną się pomysł z wysyłaniem maili do graczy mniej aktywnych z racji że wchodzi nowa zmiana która już mnie ciekawi ale jak ma być to coś wielkiego to chciałbym, żeby następną rzeczą po tym wcześniej przytoczony pomysł prze zemnie nawet jeśli sam miałbym sprawdzać treść tych maili i można by było np wysyłać do graczy nie aktywnych od 3 dni/7 dni nie wiem czy 3 to nie za mały okres czasu przydatne by to było pod opcje magazynu żeby przypominać że graczowi się zaraz przepełni albo coś w tym tylu alternatywą na ten moment jest również bot rozsyłający zmiany na maile do graczy chodzi mi o taką codzienną gazetkę z nowościami cenami na giełdzie itp ale wtedy gracze przy rejestracji musieli by zaznaczyć czy chcą otrzymywać nowości ze świata coalco
Za błędy przepraszam piszę na szybko ale mam nadzieję, że w miarę przejrzyście i zrozumiale przelałem moją wizje na ten problem Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 28-03-2018 15:56

Oczywiście podczas rejestracji użytkownik będzie wyrażał zgodę, lub nie na otrzymywanie powiadomień. Również po zalogowaniu się, będzie zawsze taka opcja dostępna.
Ja się tylko zastanawiam czy jest sens wrzucania nowych poprawek do obecnej wersji, skoro intensywnie pracuję nad dużą aktualizacją, która będzie całkowicie inaczej wyglądać. To jakby podwójna robota.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 28-03-2018 18:07

Czy będzie możliwość wpłat/wypłat przez PayPal?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 28-03-2018 18:09

(28-03-2018 18:07)CraftRidersPL napisał(a):  Czy będzie możliwość wpłat/wypłat przez PayPal?
Paypal i Payza mają zbyt restrykcyjną politykę i nie warto ich wprowadzać.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 28-03-2018 18:15

A jakiekolwiek inne krypto? bo BTC ma dość duże koszty przesyłania Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 28-03-2018 19:12

@CraftRiders, w chwili obecnej nie ma w planach dodania innych kryptowalut. Koszty transakcji Bitcoin są już względnie akceptowalne Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Halavandrel - 28-03-2018 19:28

Już od ponad tygodnia klikam w Coalco, więc może dorzucę parę słów opinii od siebie. Gra wygląda naprawdę profesjonalnie, interfejs jest prosty i intuicyjny. Na duży plus zasługuje też równie profesjonalne podejście tutaj w temacie na forum. Nie porzucę szybko tej gry, a nawet rozważam inwestycję. Niecierpliwie czekam na aktualizacje. Wink Jedyne, co mi przeszkadza, to brak możliwości zapamiętania danych logowania. Strona automatycznie mnie wylogowuje co jakiś czas i przy prawie każdym wejściu muszę logować się od nowa. Ale to akurat drobiazg.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Królik524 - 28-03-2018 21:14

@up
Też jestem za wprowadzeniem zapamiętywania danych do logowania. Smile

Ktoś z was kopie węgiel przez przeglądarkę?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 28-03-2018 21:20

15 hash/sek - w gruncie rzeczy mało Tongue
1 tona węgla = 5555 Hash
czyli u mnie 1 tona węgla to 6 minut kopania na pełnych obrotach

Przeliczenie zostało dokonane na podstawie aktualnego kursu: 1 BTC = 31.39 PLN
Kurs skąd brany? Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Królik524 - 28-03-2018 21:22

Ja mam 45 ale chyba za prąd wyjdzie więcej Big Grin