Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 27-03-2018 18:58

@coalco mi raczej chodzi o koszty czy są (bo nie wiem) wdrożenia systemu i jego utrzymania. Musisz chyba wtedy z firmą podpisać umowę czy coś i nie wiem czy są wtedy opłaty abonamentowe za używanie Wink Dawno nie sprawdzałem. Wiele lat temu nie było tak ze podpiąłeś i jak nikt nie korzysta to nie płacisz. Może teraz jest inaczej. Lata temu był wręcz wymóg ruchu - jak nie miałeś iluś płatności w miesiącu to zrywali umowy Wink

Ankieta raczej mi chodziła w sensie że miałbyś zliczone ilości głosów na koniec i każdy też by widział mniej więcej. Zresztą zazwyczaj w takowej zostawia się okno typu uwagi/pomysły i wtedy każdy może swoje pomysły wrzucać Wink No ale jak nie lubisz to rozumiem Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 19:01

Wstępnie orientowałem się w kilku firmach świadczących takie usługi i oczywiście prowizje są, ale tak jak mówię i jak Ty mówiłeś - byłaby to świadoma decyzja użytkownika i również koszty prowizji operatora byłyby na niego przerzucone. Tak samo zresztą jak z przelewami natychmiastowymi, to świadoma decyzja użytkownika o pokryciu kosztów tej usługi jeśli zależy mu na takiej płatności.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Litox - 27-03-2018 19:06

Ja (tak ja pisałem na pv) opowiadam się za psc Smile Jeżeli oczywiście wprowadzenie czegoś takiego nie przysporzy Ci za dużo pracy Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 19:18

@Litox, w przypadku PSC oraz PerfectMoney to maksymalnie 20 minut pracy.

PS. Ja teraz znikam na jakąś godzinkę


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - antykt - 27-03-2018 19:25

mam pytanie miałem 45 kontrahentów po godzinie mam 7.....o co to chodzi w tej grze cuda????jakieś chyba prosze mi wyjaśnij


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 27-03-2018 19:29

Dokładnie to świadoma decyzja każdego z osobna więc jeśli dużo osób chciało by taką formę płatności a pracy z tym nie ma wiele to można by wprowadzić. Chociaż dla mnie osobiście lepszy byłby skrill, neteller. Czy tutaj też są problemy jeśli chodzi o prowizje i regulaminy?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 19:40

@Antykt, wysłałem do Ciebie dwa e-maile w tej sprawie. Jeśli mógłbyś odpisać, myślę że moglibyśmy rozwiązać problem.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 27-03-2018 20:40

(27-03-2018 16:48)rachman napisał(a):  Kto wie czy za rok czy kiedyś tam na giełdach kryptowalut nie zaistnieje nowa kryptowalyta zwana Coalco (COL) Wink

Myślę, że to miałoby sens Smile
@[coalco] Czy mógłbyś coś odpowiedzieć na taką propozycję, być może można by to wprowadzić znacznie szybciej i korzystać nie tylko w samej grze coalco ale zarabiać na giełdzie a takich walut jest setki co ludzie kupują za kilka groszy i za x czasu dzięki wzrostowi ceny zarabiają konkretne sumy $$$$


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 27-03-2018 22:52

Cieszę się że się pomysł podoba. Ale szybciej? E nie bardzo. Najpierw gra niech się rozbuja jeszcze bardziej a potem giełdy podbijać można Wink Na giełdy ot tak nie wpuszczają z tego co wiem chyba że jakieś małe...
Na razie Coalco ma dość roboty myślę Smile Niemniej w przyszłości to byłaby fajna sprawa gdy płatność nie była w węglu a kryptowalucie Coalco. To dopiero była by ewolucja impreza


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 28-03-2018 06:48

@FreeDoge, Rachman - nie twierdzę że to zły pomysł ale jeśli w ogóle, to bardzo odległy w realizacji. Cały czas kopiemy swoją "kryptowalutę" - węgiel Cool