Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 18:11

Chciałbym poprosić Was o wyrażenie swojej opinii na pewien temat.

Pojawia się sporo sugestii aby dodać nową formę wpłat / wypłat. Najczęściej przewijają się PerfectMoney, PaySafeCard oraz SMS Premium (doładowanie jako forma wypłaty). Pominąłem Payzę oraz PayPal ponieważ ich prowizje i okrutne regulaminy wykluczają ich dodanie.

Jeśli miałaby dojść jedna z tych form (PM, PSC, SMS) - to która?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Problem11 - 27-03-2018 18:19

Jestem za SMS.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 27-03-2018 18:20

(27-03-2018 18:11)coalco napisał(a):  Chciałbym poprosić Was o wyrażenie swojej opinii na pewien temat.

Pojawia się sporo sugestii aby dodać nową formę wpłat / wypłat. Najczęściej przewijają się PerfectMoney, PaySafeCard oraz SMS Premium (doładowanie jako forma wypłaty). Pominąłem Payzę oraz PayPal ponieważ ich prowizje i okrutne regulaminy wykluczają ich dodanie.

Jeśli miałaby dojść jedna z tych form (PM, PSC, SMS) - to która?
Premium SMS z punktu widzenia użytkownika jest nieopłacalne. Za 1.23 zł coalco mogłoby przypisać do konta średnio 50 groszy.
Moim zdaniem to dobra metoda dla dzieci, które wydają hajs rodziców na SMS. Ale czy dzieci będą grać?
Jak będzie nutka hazardu czy to loteria czy jakaś skillowa gierka (szachy, warcaby) to pewnie znalazło by się i paru wyjadaczy w młodym wieku.

SMS premium to na pewno najłatwiejsza opcja wpłaty ale raczej nie ten target. Tutaj się kalkuluje a SMS się nie opłaca Wink Chociaż jeśli byliby chętni to czemu nie Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Problem11 - 27-03-2018 18:30

Według mnie w metodzie SMS nie chodzi o opłacalność a po prostu o pozbycie się zalegających funduszy na kontach za które i tak nie kupisz chleba.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 27-03-2018 18:30

(27-03-2018 18:30)Problem11 napisał(a):  Według mnie w metodzie SMS nie chodzi o opłacalność a po prostu o pozbycie się zalegających funduszy na kontach za które i tak nie kupisz chleba.
W sumie racja. W ofertach typu MIX ma to sens Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Demonxus - 27-03-2018 18:31

PSC, widzę, że gra sie rozwinęła


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - makecash - 27-03-2018 18:35

SMS oraz PSC

@caolco, dlaczego nie można kupić kolejnych ofert na giełdzie tylko jedynie tą pierwszą?
W kolejnych pozycjach nie ma po prostu możliwości zakupu


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 18:36

@Kolorpurpury, zgodnie z regulaminem użytkownik oświadcza iż jest pełnoletni, więc to raczej nie ten target. Ale argumentacja @Problem11 ma sens.
@Makecash, istnieje możliwość zakupu/sprzedaży tylko po najkorzystniejszej cenie. Bez sensu byłoby kupować coś drożej albo sprzedawać tańszej ofercie. Jest to także zapora przed machlojkami.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 27-03-2018 18:39

SMS może być postrzegany jak kolega wyżej - z drugiej strony co chwila się pojawia jakiś temat - jak wydać środki z konta doładowywanego co miesiąc. Może taka potrzeba zostałaby w końcu w jakiś sposób zaspokojona Wink
A tak poważniej kogo obchodzi czy użyszkodnik zyska mniej niż połowę tego co wyda? Nie patrzyłbym w ten sposób - to wyłącznie jego wybór i wola jakiej płatności chce użyć. Ważne tu wg mnie raczej ile będzie kosztowało Coalco utrzymanie tej formy płatności i czy będzie ona rentowna przy przewidywanym małym zainteresowaniu tą formą płatności.

Osobiście używam przelewów, kryptowalut różnej maści (nie tylko BTC), gdyby było PSC może kiedyś bym użył a reszta...

@coalco możesz zrobić ankietę/głosowanie - zawsze by był to jakiś pogląd co budzi zainteresowanie. Wypowiedzi wypowiedziami a ankieta ankietą Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 18:51

@Rachman, w przypadku SMS Premium wszelkie koszty byłyby przerzucone na użytkownika. Wszyscy, którzy pytali o taką formę wpłat zdawali sobie także sprawę z tego, że za SMS o wartości około 20-25 złotych otrzymaliby na coalco środki w kwocie 10 PLN.

Odnośnie ankiet, nie lubię. W przypadku normalnych odpowiedzi tekstowych często pojawia się argumentacja, a to lubię Big Grin