Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 26-03-2018 19:45

W chwili obecnej niestety nie. Ewentualnie zapraszam na PW lub e-mail. Wkrótce udostępnię autoryzowaną formę kontaktu (także mobilnego) poprzez jeden z komunikatorów.

@Korlim, sortowanie tabeli na stronie Kontrahentów zostało poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Mklip - 27-03-2018 08:08

Witam. Tak się zastanawiam bo kusi mnie jakaś mała inwestycja w ten projekt. Czy opłaca się zainwestować np 100 pln i tu pytanie kluczowe w co przeznaczyć ewentualnie zainwestowane środki w grze ? Ps. Bez poleconych również da się zarobić ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 27-03-2018 08:57

Ze 100zł możesz zainwestować w kupno kontrahentów czy budynków, które zwiększą ci wydobycie węgla, możesz też oczywiście "bawić" się na giełdzie surowców próbując kupować je taniej a sprzedawać drożej. Tak bez poleconych da się zarobić


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 09:11

Bardzo wiele osób zaczyna od inwestycji w rozbudowę poziomów kopalni podstawowej. Dużym zainteresowaniem cieszą się też kontrahenci na giełdzie, jak wspomniał Karimes. Bez poleconych oczywiście jak najbardziej zarobisz aczkolwiek mając kogoś pod sobą te zarobki mają szansę być wyższe.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Mklip - 27-03-2018 09:58

Dzieki za odpowiedź. Już wiem w co poczynić inwestycję Smile A mam jeszcze pytanie co to jest ''Zgłoś gotowość do pracy i uzyskaj +1 punkt doświadczenia'' Co to ten punkt daje ? Je się jakoś na coś wymienia ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 10:10

Punkty doświadczenia są elementem dodatku, który jest obecnie wdrażany. Więcej szczegółów pojawi się na coalco już wkrótce. Aczkolwiek na pewno warto już teraz gromadzić te punkty.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Mklip - 27-03-2018 10:28

Okay Już wszystko wiem. Jeszcze mam tylko jedno ostatnie pytanie.
Wydobywam węgiel i zmniejsza mi się energia. I teraz jak pozyskiwać energię ? Musze sprzedawać węgiel aby energię kupować ( pomijam fakt zakupu elektrowni, która odnawia energię) czy jest jakiś sposób na to żeby energia się odnawiała ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - timeto - 27-03-2018 10:37

Tak, przynajmniej ja tak robiłem. Aczkolwiek energia nie kosztuje dużo Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 27-03-2018 10:38

(27-03-2018 10:28)Mklip napisał(a):  Okay Już wszystko wiem. Jeszcze mam tylko jedno ostatnie pytanie.
Wydobywam węgiel i zmniejsza mi się energia. I teraz jak pozyskiwać energię ? Musze sprzedawać węgiel aby energię kupować ( pomijam fakt zakupu elektrowni, która odnawia energię) czy jest jakiś sposób na to żeby energia się odnawiała ?

Energię trzeba zakupić, nie odnawia się. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - HinaruPl - 27-03-2018 11:43

No nic, zarejestrowany, zobaczymy co z tego będzie Big Grin