Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 26-03-2018 16:01

nie mogę sortować moich kontrahentów na żaden sposób


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 26-03-2018 16:01

Sprawdziłem w systemie i faktycznie w Waszym przypadku są opóźnienia. Na chwilę obecną ciężko mi wyjaśnić dlaczego. Najprawdopodobniej z powodu kopania na kilku urządzeniach. Dane po prostu dłużej się przetwarzają ale nie mam na to wpływu. Widzę w logach, że większość osób ma doliczane wydobywanie na bieżąco. Za momencik kolejne doliczanie. Spróbujcie się przelogować proszę.

@Korlim, jaka przeglądarka?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 26-03-2018 16:02

(26-03-2018 15:56)coalco napisał(a):  Odświeżyłeś stronę? Big Grin

A tak na poważnie, już sprawdzam.

@[coalco] Tak odświeżałem ale wygląda, że nie dolicza z kopalni a z miningu nie dolicza na 100%

P.S

jak możesz to sprawdź email Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Problem11 - 26-03-2018 16:05

Po przelogowaniu, nadal cisza.
[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej_12.png]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 26-03-2018 16:08

@Problem11, sprawdziłem dokładnie - masz wypłacone wszystko na bieżąco co do jednego hash i co do jednej tony węgla.
@FreeDoge, w chwili obecnej masz nie wypłacone 2 tony - poza tym wszystko jest na czysto.

Jeśli chcecie screenshoty i kalkulacje to proszę o wiadomość Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - negat1v31 - 26-03-2018 16:20

Hej, na początku muszę powiedzieć że strona idzie w bardzo dobrą stronę i jestem pod wrażeniem tempa rozwoju, gratuluje !
Co do zmian to fajnie by było jakby historię transakcji można było sortować wg typu transakcji np. nagroda/wydobycie, zakup/sprzedaż energii, zakup/sprzedaż węgla bo tej chwili to jest taki misz miasz i jak ktoś dużo handluje to może mieć później problem ze znalezieniem jakiejś transakcji.
Druga sprawa - czy można dodać w historii transakcji po jakim kursie się kupiło/sprzedało towar ? Pomogłoby to oszacować zarobek/straty itd ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 26-03-2018 16:27

Hej Negat1v31, dziękuję za Twoją opinię oraz sugestie.

Odnośnie sortowania transakcji, postaram się dodać taką możliwość jeszcze dziś. Jeśli chodzi o większą szczegółowość transakcji (cena zakupu, sprzedaży) - myślę, że nie ma problemu tylko będę potrzebował na to trochę więcej czasu, ponieważ wiąże się to z wprowadzeniem pewnych zmian w kodzie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Królik524 - 26-03-2018 17:23

No to robimy konto Big Grin zobaczymy czy takie fajne jak mówią Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 26-03-2018 17:40

(25-03-2018 17:10)Karimes napisał(a):  kolorpuprury mógłbyś mi przesłać twój plan we wiadomości?

Przesłałem priv. Dostałeś wiadomość? Jeśli tak to jestem ciekaw Twojej opinii Smile

Mi mining i doliczanie działa bez zarzutu. Przynajmniej nie zauważyłem żadnych problemów Smile Niebawem ruszam też z promocją reflinku.
Coalco - pomyśl o wyświetleniu banneru reklamowego również przed zalogowaniem.

Dla każdego gracza nawet jeśli nie bierze tego pod uwagę - najważniejsza jest rentowność coalco.
Myślę, że oprócz już wspominanego PTC - można wprowadzić też więcej możliwości zarabiania węgla. Oczywiście mowa tu o takich, które zapewnią profity coalco. Na wielu stronach są płatne zadania ankiety itp. Są serwisy, które oferują podpięcie takich usług i z tego co mi wiadomo są z tego całkiem niezłe profity. Myślę, że nikt się nie obrazi - dodatkowa podstrona nikomu nie będzie przeszkadzać. Tym bardziej, że takie opcje wiadomo są dla chętnych Smile

Nawet codzienna aktywność nie jest tu wymagana ale jak widać wszystko idzie w kierunku - możesz się zalogować raz na miesiąc ale jeśli będziesz robił to częściej i spędzał więcej czasu - to tylko z korzyścią dla Ciebie Smile I moim zdaniem to bardzo dobry kierunek.

Myślę, że coalco odniesie większy sukces niż się wszyscy tego spodziewamy Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 26-03-2018 18:00

Tak dostałem, byłem ciekawy właśnie jak to szczegółowo byś widział bo sam o tym myślałem tylko bardziej ogólnie bez żadnych konkretnych liczb. A co do planu to dobry i mi się ogólnie podoba ale to tak tylko na pierwszy rzut oka bo przeczytałem to tylko raz tak na szybko. Będę to musiał jeszcze przepatrzeć dokładnie