Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 25-03-2018 21:23

@[coalco] Niestety z miningiem tzn naliczaniem wychodzi na moje ...
Zatrzymałem specjalnie kopanie przed pełną godziną a uruchomiłem kilka minut po, do konta dodało węgiel z kopalni natomiast z miningu niestety nie doliczyło całości z wydobycia z godziny 21-22, tak już nie raz miałem że doliczało dopiero po kilku h a nie co pełną godzinę


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 25-03-2018 21:25

@FreeDoge, ale czy przeładowałeś stronę albo wylogowałeś się / zalogowałeś ponownie? Samo zatrzymanie wydobycia nie powoduje uaktualnienia statystyk po naszej stronie. Za momencik sprawdzę dokładnie Twoje logi i będę mógł przedstawić konkretne szczegóły.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 25-03-2018 21:28

(25-03-2018 21:25)coalco napisał(a):  @FreeDoge, ale czy przeładowałeś stronę albo wylogowałeś się / zalogowałeś ponownie? Samo zatrzymanie wydobycia nie powoduje uaktualnienia statystyk po naszej stronie. Za momencik sprawdzę dokładnie Twoje logi i będę mógł przedstawić konkretne szczegóły.

Wysłałem screen na pw
Dodało mi tylko 5 ton a pozostałych nie dodało do konta chodź powinno
Jak pisałem już o pełnej godzinie nie nalicza 100% tego co ukopiemy w poprzedniej godzinie


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 25-03-2018 21:29

Ja również Tobie napisałem i wysłałem screeny. Jestem pewien, że nie odświeżyłeś strony/ nie przelogowałeś się. Samo zatrzymanie wydobycia nie wystarczy.

Po dłuższym przeanalizowaniu tematu opóźnień w przesyłaniu surowców z wydobycia CPU okazuje się, że jednak FreeDoge oraz Problem11 mieli rację i zwracam im honor dziękując jednocześnie za głębsze analizy. Po bardzo twórczym tygodniu wykazuję już powoli chyba ogromne zmęczenie ponieważ sam nie zauważyłem wcześniej, że wydobywając węgiel przez CPU widzimy realną ilość jaką wydobyliśmy a w przypadku wypłaty widzimy ogólną ilość przelaną na konto po potrąceniu opłaty administracyjnej w wysokości 10% dla coalco. Stąd ta różnica. W przypadku coraz większych ilości ta różnica naturalnie będzie coraz bardziej widoczna. Postaram się to jutro poprawić. Ogromnie przepraszam za ten błąd.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 25-03-2018 22:03

@[coalco] Problem zgłaszałem już dzisiaj 1 Big Grin
Potem problem11 i potem ponownie ja wieczorem Big Grin
Ciesze się, że bez spamu w temacie w rozmowie na pw naprowadziłem cię na znalezienie problemu Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - broofie - 26-03-2018 14:35

Jest mozliwosc zakupu budynkow bezposrednio za zł?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 26-03-2018 14:40

Broofie, obecnie już nie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 26-03-2018 15:53

@[coalco] Nie wiem co się znowu porobiło ale od godziny 13-stej pomimo kopania nie dolicza mi węgla z miningu do konta
Z kopalni również brak chyba dodawania węgla, przynajmniej w historii mam ostatnie dodanie i z miningu i z kopalni o godzinie 13-stej


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 26-03-2018 15:56

Odświeżyłeś stronę? Big Grin

A tak na poważnie, już sprawdzam.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Problem11 - 26-03-2018 15:57

Też mam dziwną historię, ostatnie kopanie o 01:00 w nocy a potem za 10 godzin czyli o 11:00 jakby pomnożony wynik x10 i od 11:00 cisza w historii.