Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Problem11 - 25-03-2018 19:17

(25-03-2018 19:13)coalco napisał(a):  @Problem11, jeśli jesteś cały czas na stronie wydobywania to system nie odświeża automatycznie danych (bo nadal kopiesz). Dopiero jak przechodzisz np. na stronę główną czy wychodzisz z wydobywania albo logujesz się ponownie to dopiero wtedy dane po stronie serwera się aktualizują. Aczkolwiek nic nie przepada, tylko po prostu dopisanie jest odwleczone w czasie. Ma to na celu optymalizację wydajności coalco.

____
Odnośnie punktów doświadczenia na razie testuję reakcje i działanie. Oczywiście całe doświadczenie, które nabywacie teraz zostaje na przyszłość.


Spójrz proszę:

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej_12.png]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 25-03-2018 19:17

coalco skoro już jesteś odpowiesz na pytania powyżej w sumie chodzi mi o pomysł parwelcia i jest ok nie wiem w czym problem najwidoczniej kopałeś w jednej zakładce i nie odświeżyłeś strony przez co system ci nie wypłacił narody a dopiero jak już odświeżyłeś


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 25-03-2018 19:21

@Problem11, przeloguj się na coalco lub chociaż wejdź zalogowany na stronę główną a następnie na stronę wydobywarki. Bez tego dane się nie zaktualizują.

@Korlim, ja wszystko widzę, czytam i odpowiadam. Ale nie potrafię tego zrobić w jednym momencie Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 25-03-2018 19:23

zauważyłem że zaczęliśmy pisać w jednym momencie i musiałem edytować i tego nie zmieniłem bo zadałem z 3 pytania na które w sumie padłą odpowiedź Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 25-03-2018 19:30

Odpowiedziałeś Problemowi11 prawidłowo i nie oto chodzi. To wspólny wątek i nie roszczę sobie praw do jedynej i słusznej odpowiedzi na każdy pytanie. Super, że użytkownicy też wiedzą "w czym problem". Chodzi mi o wcześniejsze pytania na które z pewnością odpowiem jeśli zostały zadane, tylko w niektórych przypadkach potrzebuję więcej czasu na przemyślenie. Ale odniosę się do nich na pewno Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 25-03-2018 19:41

oki chodziło mi o to, że zadałem z 2 pytania i miałem dopisać jeszcze jedno co do tych PD ale tak co do tych punktów doświadczenia co ie można zbierać ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 25-03-2018 19:41

Punkty doświadczenia w chwili obecnej można zbierać co 1 godzinę.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - KosaaxD - 25-03-2018 20:04

Mozeby wprowadzic cos w stylu korporacji w ktorych gracze mogliby zbierac sie razem i razem wykupowac jakies ulepszenia ktore dawaly by efekt kazdemu czlonkowi korpo, taki pomysl mi przyszedl do glowy Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 25-03-2018 20:13

@KosaaxD, podobny pomysł również przewinął mi się w głowie ale jeszcze za bardzo nie zastanawiałem się nad tym jakby to miało wyglądać więc temat jest nieco odległy. Aczkolwiek wart przemyślenia.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - PremAccHack - 25-03-2018 21:14

Strona wygląda b. ładnie ale zmień favicon na png bo masz na białym tle Smile