Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 23-03-2018 19:26

Giełda zaczyna żyć Wink Myślę, że w przyszłości dobrze będzie ją przebudować tak aby była bardziej w jednym miejscu, żeby nie skakać tak między podstronami.
Ale wcześniej na pewno są ważniejsze rzeczy do zrobienia.
Jak na razie widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku Wink

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 23-03-2018 19:34

Myślę, że w przyszłości zrobię podstronę z wybranymi ofertami czy nawet udostępnię możliwość dowolnej konfiguracji panelu. W chwili obecnej skupiam się jednak nad czymś innym i nie chciałbym skakać z pomysłu na pomysł Wink

Odnośnie wielu zapytań. W momencie gdy dodajemy swoją ofertę i jest ona równa ofercie, która już występuje na giełdzie, to ta starsza zawsze jest wyżej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 24-03-2018 19:59

coalco nie wiem czy masz czas ale jak patrze przydała by się opcja do np napisania mailu do swoich kontrahentów lub przycisk po którym zastanie mu wysłana taka wiadomość jak kiedyś było wspomniane ponieważ coraz więcej się dzieję a np możliwość przypomnienia kontrahentowi po nie obecności np 7dni w grze było by fajną opcją a pytałem o czas bo coś wspominałeś że kończysz robić mapę i jak ci idzie z tym paca?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 24-03-2018 20:46

(22-03-2018 19:21)rachman napisał(a):  W jakimś programie widziałem dawno temu fajną opcję przemyśl - przy nie aktywnych poleconych była ikonka przypomnij czy coś takiego. Jak się kliknęło to szedł mail do refa z informacją że dawno się nie logował. Można by przypomnienie takie za jakiś czas wdrożyć - przypomnienie by powodowało że dany user by się uaktywniał albo kasował konto - martwe konta by znikały co było by pozytywne.
Dodatkowo nie wiem czy system to wykrywa ale można by małą ikonką oznaczać który ref jest kupiony a który pozyskany z polecenia. Za jakiś czas się pozapomina kto kupiony a dobrze wiedzieć czy zakup sie opłacał czy jednak polecanie lepsze Wink
Sprawy nie jakieś ważne ale myślę ciekawe Wink

Korlim, taka propozycja pojawiła się jakiś czas temu. Jeśli chodzi o mój czas, to zawsze go za mało Wink Dziś i jutro staram się przeznaczyć więcej czasu dla rodziny więc nie pracuję nad żadnymi aktualizacjami a od poniedziałku ruszamy dalej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 25-03-2018 09:44

właśnie o to mi chodziło chciałem przypomnieć i oki rozumiem i czekam na nowe aktualizacje Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 25-03-2018 09:49

Pamiętam, pamiętam Wink Jutro lub najpóźniej we wtorek najprawdopodobniej wrzucę tą aktualizację z powiadomieniem dla kontrahentów.

______________

Edit: Pojawiła się ciekawa sugestia aby osoby polecające mogły wspomagać swoich kontrahentów wysyłając im energię. Nie wiem co sądzicie na ten temat ale mi osobiście pomysł wydaje się warty rozważenia i może być to niezły sposób na wsparcie dla nowych osób na początku gry.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 25-03-2018 11:36

dla mnie świetny pomysł jakby dało się w jaki kolwiek sposób utrzymać kontakt ze swoimi kontrahentami bo inaczej trochę słabo wysyłać komuś energię kogo w ogóle nie znamy i nie wiemy czy to gracz na 1 dzień czy ma zamiar dłużej pograć


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 25-03-2018 12:54

hmm mam mały problem ponieważ nie mogę anulować oferty kupna


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 25-03-2018 12:59

Przez krótką chwilę mógł wystąpić problem z anulacją bo akurat wrzucałem mały update. Sądzę, że już wszystko powinno być w porządku. Jeśli nie, to proszę odświeżyć stronę (Ctrl+F5)


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 25-03-2018 13:02

@[coalco] Nie wiem czy to tylko u mnie, czy tak ma np być ale ukopany węgiel z miningu bywa, że dopisywany do konta jest co kilka h dopiero.
Coś w tej tematyce będziesz zmieniał by np dodawało do konta całośc powiedzmy co 30 minut czy co 1 godzinę