Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 11-03-2018 22:09

Cytat:Ścieżka typu Hyip została wykluczona już na samym początku.
No to bawimy się kurna Huh


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-03-2018 22:10

@Emkalion, dzięki za rejestrację i wiadomość. Aktywowałem Twoje konto manualnie i z pewnością możesz się teraz zalogować.
W ostatnich minutach sporo osób się rejestruje i być może maile przychodzą z kilkuminutowym opóźnieniem.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wegen - 11-03-2018 22:12

Wszedłem też, dawno w coś takiego nie grałem.
Fajnie by było gdyby przy kliknięciu na blok ze zużyciem pokazywała się tabelka co ile zużywa, a przy kliknięciu na wydajność jaki budynek ile daje, bo na razie pokazuje mi się tylko giełda z ofertą sprzedaży energii. Pozdro i rozwijaj to dalej, jak będzie potrzeba to służę pomocą, byłem kiedyś adminem na podobnej grze więc jakieś tam rozeznanie mam.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-03-2018 22:17

Hej Wegen, dzięki za Twoje sugestie!
Postaram się wdrożyć jeszcze większą ilość informacji przy niektórych tabelach aby wszystko było bardziej czytelne bez wykonywania zbędnych klików.
Być może ja wszystkie wartości znam na pamięć i nie widziałem konieczności wstawiania stosownych informacji w danych miejscach... Wink

Niektóre z informacji są już wyświetlane nad/w danych obszarach. Wystarczy najechać na nie myszką.
[Obrazek: co12.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - PremAccHack - 11-03-2018 22:17

@[coalco] Masz odzew chłopie Big Grin Cieszy mnie to bardzo, też wejdę poklikać sobie Smile Tylko nie zepsuj tej gry razem z uwagami użytkowników można zbudować fajną poczciwą grę ekonomiczną. Jeśli będzie możliwość wprowadzenia reklamy też chętnie umieszczę baner Mojego sklepu.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-03-2018 22:22

Dziękuję PremAccHack! Podzieliłem się adresem gry tylko po to aby sprawiała frajdę nie tylko mnie no i przede wszystkim, właśnie po to aby stworzyć i rozwijać grę ekonomiczną z sensem.

A propos reklamy. Jeśli się zalogujesz do coalco to z pewnością już teraz będziesz mógł wykorzystać darmowe wyświetlenia bannerów i zamieścić reklamę swojego sklepu.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - mateusz1167 - 11-03-2018 22:25

Dołączam Smile
Nick - Mateusz007


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - emkalion - 11-03-2018 22:34

Nvm, glupota z mojej strony, ale fajna stronka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 11-03-2018 22:38

W "dodaj baner" wsadziłbym licznik kredytów reklamowych, bardziej się przyda niż w "kup kredyty reklamowe" Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-03-2018 22:42

@Rachman, dobry pomysł - zrobione!