Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 22-03-2018 16:33

Nad aukcją kontrahentów postaram się popracować jeszcze w tym tygodniu. Już mam mniej więcej przemyślane w jaki sposób miałoby to wyglądać. Odnośnie cen kontrahentów też na chwilę obecną pomyślę trochę, tylko muszę najpierw skończyć giełdę budynków nad którą siedzę już 8 godzin, ale na szczęście koniec coraz bliżej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 22-03-2018 19:21

W jakimś programie widziałem dawno temu fajną opcję przemyśl - przy nie aktywnych poleconych była ikonka przypomnij czy coś takiego. Jak się kliknęło to szedł mail do refa z informacją że dawno się nie logował. Można by przypomnienie takie za jakiś czas wdrożyć - przypomnienie by powodowało że dany user by się uaktywniał albo kasował konto - martwe konta by znikały co było by pozytywne.
Dodatkowo nie wiem czy system to wykrywa ale można by małą ikonką oznaczać który ref jest kupiony a który pozyskany z polecenia. Za jakiś czas się pozapomina kto kupiony a dobrze wiedzieć czy zakup sie opłacał czy jednak polecanie lepsze Wink
Sprawy nie jakieś ważne ale myślę ciekawe Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 22-03-2018 19:22

Dobre pomysły, które są do zrobienia i wrzucę sobie je na listę "To do".

Ahh, zapomniałem dodać. Dziś na pewno nie dam rady ukończyć giełdy budynków. Jest to mniej więcej w 70% gotowe ale szczerze mówiąc jestem już wyczerpany i aby nie popełnić zbyt wielu baboli, najprawdopodobniej zostawię sobie resztę do jutra.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 22-03-2018 19:29

No to git. Mail coś skonstruować że wiesz - dawno się nie logowałeś, zmieniło się na plus to i tamto, jakiś mini opis jak zarabiać w danej chwili jakby ktoś nie czaił po prostu o co tam biega Wink Lepiej by userzy sami nie pisali bo będą jęki jak ktoś reklamy zacznie wrzucać Wink Zrobić możliwość wysyłki raz w miesiącu i można pilnować sobie samemu refów by byli aktywni...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 22-03-2018 19:38

Dobry pomysł, ponieważ wykluczone jest ujawnianie adresów e-mail i/lub samodzielne pisanie wiadomości do swoich poleconych. Tak samo z pewnością będzie ograniczenie czasowe wysyłki aby nie spamować.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 22-03-2018 20:10

mam pomysł o do giełdy kontrahentów a wiec żeby była możliwość wystawienia za cene którą się samemu ustali bądź oddać na licytację . Licytacja zaczynała by się np od ceny 50 groszy a cna kupna 1 kontrahenta wzrosła by do 1zł a wracając przy danym kontrahencie który jet wystawiony było by napisane kiedy się zarejestrował i kiedy był ostatnio aktywny oraz ile zarobił albo jakie korzyści miał z niego jego polecający


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 23-03-2018 09:00

Nie da się anulować wystawionych ofert na giełdzie albo za nic nie wiem jak to zrobić.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 23-03-2018 09:11

@Kolorpurpury, tymczasowo wyłączyłem przycisk anulacji, jeszcze dziś w ciągu kilku godzin powinien wrócić. Jeżeli ktoś potrzebuje anulować ofertę, proszę o wiadomość - zrobię to manualnie. Przepraszam za te niedogodności ale jestem w trakcie modyfikowania pewnych podstron i funkcji w związku z dzisiejszą aktualizacją i niektóre opcje muszą być po prostu niedostępne.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 23-03-2018 09:14

No rozumiem. Ja w sumie mogę poczekać ale na ten moment nie bardzo jest możliwość konkurowania na giełdzie, bo jak ktoś wystawi coś taniej to Twoja oferta jest zamrożona. No i ważna myślę sprawa to kolejne miejsce po przecinku Wink

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 23-03-2018 09:28

Jeszcze kilka godzinek i poprawki powinny zostać wprowadzone.