Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 21-03-2018 23:04

Z konkursem może być jak jest myślę - na wyniki i tak nie mamy wpływu. To od poleconych zależy więc to konkurs bezobsługowy można by rzec Wink Nawet jak ktoś nie wie o nim to może wygrać.
Coś ważnego kiedyś się stanie to wywalić popupa/maila/komunikat w okolicach menu i będzie ok.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 21-03-2018 23:09

Wiem, wiem - popup z pewnością byłby lepszy. Pracuję cały czas nad nową wersją i stwierdziłem, że nie ma sensu dodawania jakichkolwiek linijek tego typu do obecnej skoro i tak w dużej aktualizacji będzie to już inaczej wyglądało.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - geldmarket - 22-03-2018 08:56

Ale te ulepszenie kopalń i budynki premium za wengiel to słaby pomysl lepiej jak było w pln , obnizenie z 1% do 0,5 % profitu za poleconych tez strzał w kolano moim skromnym zdaniem jak tak dalej beda cieli korzyści szybko sie zamkną . Z tego co widzę szału użytkowników to nie maja .
Kusza zarobkiem 1 zł miesięcznie na start szok. tyle to ja na ulicy przypadkowo miesięcznie znajduje
po drugie aby zrobic jakiekolwiek ulepszenia teraz trzeba nakopać wegla lub go kupić i to dodatkowe koszty by skoczyć na lepszy level
Coraz gorzej z ta gra traktuje to jako zabawę nic na serio z ref linków ludzie wchodzą oglądają i wychodzą marne zainteresowanie


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 22-03-2018 09:03

Na giełdzie widać już pierwsze oferty graczy Smile

Jak ktoś chce za nic nie robienie i szybko zarabiać dużo to na forum jest dział HYIP. Ta gra ma być nastawiona przede wszystkim na rozgrywkę (kolejne aktualizacje na pewno ją uatrakcyjnią) a przy okazji na jakiś zarobek. Ale zarobek z rentowności a nie z wpłat innych. To nie HYIP.
Jeżeli przeczytasz o co chodzi to zrozumiesz skąd się biorą te zmiany i dlaczego są dobre.
Ja wiem że niektórzy by chcieli zarobić siano i niech gra upada ale to nie ten dział.

Narzekasz, że cięcia? Ale w tym momencie zaczyna się robić sytuacja, że możesz węgiel sprzedać drożej niż wcześniej i kupić go taniej niż wcześniej a ceny w przeliczeniu na węgiel ze złotówek były liczone po cenie zakupu węgla. Więc już teraz te budynki są tańsze niż za złotówki a prowizji będzie więcej bo jest większy ruch na giełdzie.


Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 22-03-2018 09:08

Szanuję Twoją opinię aczkolwiek się z nią nie zgodzę. Nie przedstawiłeś żadnego konkretu odnośnie tego, dlaczego zmiana z PLN na węgiel to zły pomysł.
Obniżenie profitu z poleconych z 1% na 0.5%, dzięki zmianom w sposobie płatności za levele i budynki premium daje polecającym więcej korzyści, niż był 1% prowizji i płatności w PLN.

Dla mnie prawie 500 użytkowników po 10. dniach funkcjonowania coalco to wspaniały wynik, ale to już zależy co, kto oczekuje.
Odnośnie kopania, jeśli chcesz aby użytkownicy otrzymywali więcej węgla i mieli łatwiejszy dostęp do rozbudowy poziomów - nie ma problemu, jeśli zasponsorujesz taki dodatek, możemy to zmienić. No chyba, że jesteś z osób, które lubią projekty typu dajemy Ci 1000 złotych miesięcznie za to, że jesteś i znikają po trzech tygodniach to faktycznie coalco jest nietrafionym projektem pod względem oczekiwań.

Zainteresowanie jest na poziomie bardzo dobrym, większość nowych osób, które wchodzą - zostają już i logują się regularnie.

[Obrazek: ccc.jpg]

[Obrazek: ccc2.jpg]


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 22-03-2018 12:53

Dwie kosmetyczne sprawy.
Proponuję do kwoty w pln dodać jeszcze jedno miejsce po przecinku dla większej dokładności na giełdzie. Obecnie np. nie da się konkurować w sprzedaży energii.

Druga sprawa to na urządzeniu mobilnym nie da się wpisywać wartości przy wystawianiu ofert na giełdę. Albo muszę wystawić wszystko co mam albo wcale.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

No to może trzecia. Myślę, że warto dodać też zakładkę Aktualności na coalco i dodawać tam aktualizacje, newsy, informacje i ogłoszenia Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 22-03-2018 12:57

@Kolorpurpury, akurat właśnie się zastanawiałem nad dodaniem kolejnego miejsca po przecinku i jak skończę robić giełdę budynków to się tym najprawdopodobniej zajmę. Sprawą z wartościami wpisywanymi na urządzeniach mobilnych również zajmę się jeszcze dziś.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 22-03-2018 13:47

Póki nie ma aukcji na giełdzie kontrahentów to pomyślałbym nad zwiększeniem ceny za kontrahentów. Popyt jest strasznie duży, praktycznie gdy tylko pojawia się możliwość kupienia kontrahentów to w kilka sekund zostają sprzedani więc śmiało można zwiększyć cenę


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 22-03-2018 13:49

Też przeszło mi to przez myśl, bo popyt wielokrotnie przewyższa podaż ale już nie chcę nikogo drażnić, że znów jakaś "negatywna" zmiana Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 22-03-2018 13:58

Można wprowadzić na próbę bo myślę, że nawet jak zwiększyłbyś cenę 4-krotnie czy nawet więcej to i tak kontrahenci rozchodziliby się jak świeże bułeczki. A to tylko z zyskiem dla Coalco. Chociaż tak obstaję, że te aukcje byłyby najlepszą opcją, ale rozumiem, że teraz się tam skupiasz nad giełdą budynków i resztą