Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 21-03-2018 18:35

To jedyny powód dla którego zmiana musiała być wprowadzona. Ale moim zdaniem ona absolutnie nie jest mniej korzystna dla użytkowników.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 21-03-2018 18:38

No tak w tym momencie to jest nawet oczywiste. Przy prowizji 1% w momencie handlu między graczami musiał byś dać 3% prowizji na giełdzie żeby ten 1% dla coalco został.
Myślę, że w miarę rozwoju gry i kolejnych opcji na giełdzie związanych z kolejnymi funkcjami ta prowizja 0.5% będzie spoko, bo ta giełda będzie żyła cały czas Wink

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 21-03-2018 18:39

A na czym stanęło z tymi wpłatami, bo miały być od dzisiaj chyba wstrzymane tymczasowo?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 21-03-2018 18:44

@Kolorpurpury, dokładnie.
@Karimes, tak jak mówiłem wczoraj dziś wpłaty PLN/BTC będą wstrzymane do momentu aż nie uporam się z giełdą budynków. Zapewne nastąpi to około 23:00 bo zazwyczaj o tej godzinie kończę pracę przed komputerem. Nie wiem jak długo potrwa przerwa, ale sądzę, że nie dłużej niż 2 dni.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 21-03-2018 22:18

Widzę, że w konkursie mamy niezłego lidera Big Grin Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 21-03-2018 22:37

@Karimes Heh, znajomy zaszalał Wink ale to pewnie też chwilowa pozycja.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 21-03-2018 22:45

Jak już jesteśmy przy konkursie to znalazłem małą błahostkę, odnośnik na stronie do konkursu jest tylko z głównej strony, gdy wejdziemy na jakąś podstronę to go nie ma.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 21-03-2018 22:49

Zgłaszałem dawno - tak ma być. Na pozostałych reklama w banerze się wyświetla czasami.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 21-03-2018 22:54

A no chyba, że tak.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 21-03-2018 22:55

Celem było to, żeby odnośniki do jakichś sporadycznych podstron pojawiały się tylko na głównej (jakby forma komunikatu). Być może dzięki temu, staną się one bardziej zauważalne - ale jak na razie wyciągam wnioski i zobaczymy jak to będzie w przyszłości.