Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 20-03-2018 20:49

Tak, to woksele. Wydaje mi się, że to najbardziej zoptymalizowany w tym momencie sposób.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 20-03-2018 20:52

Ja do wokseli nic nie mam, w żadnym wypadku! Są super, przypominają mi pewien projekt na studiach. Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 21-03-2018 07:24

W pierwszym poście zamieściłem aktualizacje chronologicznie. Postaram się od dziś pamiętać o edycji tego postu. Jeżeli kogoś pominąłem to ogromnie przepraszam, zmian było tak wiele, że niestety nie wszystkie pamiętam.

A tak wygląda ruch na coalco z ostatnich 7 dni:
[Obrazek: sta.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 21-03-2018 13:18

Od chwili obecnej głównym środkiem płatniczym w przypadku rozbudowy poziomu budynków oraz kupna budynków premium jest węgiel.
Jak wspominałem wczoraj, głównym celem takiej zmiany jest rozruszanie giełdy. Osobom chcącym nabyć większe ilości węgla, w chwili obecnej sugeruję wystawianie własnych ofert skupu (z pewnością będzie to dla Was tańsze w przypadku chęci nabycia budynku premium lub rozbudowy poziomu).

W związku z tym będę także zmuszony zmienić prowizję dla coalco od każdej transakcji kupna / sprzedaży na giełdzie z 1% na 2%.
Obecnie wszyscy kontrahenci mają swoje osoby polecające, w związku z czym prowizje od obrotu na giełdzie w całości przechodzą na konto osób polecających. Aby zachować właściwy bilans muszę dodać ten +1% do prowizji aby pokryć koszta administracyjne coalco.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Litox - 21-03-2018 13:23

Hej, mam dwa pytania Big Grin

1. Nie jestem obeznany w temacie, ale czy jest możliwość wprowadzenia funkcji wykorzystywania karty graficznej do kopania węgla?
2. Czy w przyszłości będą dodawane nowe metody płatności? np. Paypal

Pozdrawiam i życzę powodzenia w tym cudnym projekcie Heart


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 21-03-2018 13:26

Hej Litox,

1. W najbliższej przyszłości nie planuję wdrożenia funkcji wykorzystania GPU do kopania węgla. Musielibyście instalować dedykowaną aplikację a to wykracza poza normy jakie zostały zaplanowane w tej chwili.

2. Najprawdopodobniej PayPal raczej nie zostanie wprowadzony aczkolwiek inne metody są brane jak najbardziej pod uwagę.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Litox - 21-03-2018 13:30

Dziękuję za odpowiedź, zapomniałem o jeszcze jednej sprawie (chciałem dokonać edycji posta, ale byliście szybsi :rolleyesSmile

Czy możliwe jest kopanie na więcej niż jednym urządzeniu?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 21-03-2018 13:32

(21-03-2018 13:18)coalco napisał(a):  Od chwili obecnej głównym środkiem płatniczym w przypadku rozbudowy poziomu budynków oraz kupna budynków premium jest węgiel.
Jak wspominałem wczoraj, głównym celem takiej zmiany jest rozruszanie giełdy.

W związku z tym będę także zmuszony zmienić prowizję dla coalco od każdej transakcji kupna / sprzedaży na giełdzie z 1% na 2%.
Obecnie wszyscy kontrahenci mają swoje osoby polecone, w związku z czym prowizje od obrotu na giełdzie w całości przechodzą na konto osób polecających. Aby zachować właściwy bilans muszę dodać ten +1% do prowizji aby pokryć koszta administracyjne coalco.
Czyli 1% prowizji jest dla Coalco a 1% jest przeznaczane na prowizje dla polecających tak? Mam jeszcze kilka pomysłów ale na razie jestem w pracy i muszę je sobie przeanalizować. Podrzucę w wolnej chwili Wink

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 21-03-2018 13:33

@Litox, Teoretycznie tak, aczkolwiek prosiłbym na razie o wstrzymanie się z tym. W chwili obecnej zalecane jest korzystanie tylko z jednego urządzenia podczas sesji. Wkrótce powinienem opublikować specjalny link, pod którym będzie możliwość wydobywania na swoje konto nawet na tysiącach urządzeń bez konieczności logowania.

@Kolorpurpury, dokładnie tak.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TryKillMe_ - 21-03-2018 14:39

Można wiedzieć ile $$$ zostało już zainwestowanych?