Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 20-03-2018 17:33

Właściwie to mogę dodać też ewentualnie w statystykach, który kontrahent ile kopie ale nie wiem czy jest sens. I tak później przy sprzedaży węgla się dowiesz. Poza tym miejsca nam braknie w tabeli.

Obliczanie wydobycia na godzinę nie ma sensu bo wynik nie będzie miarodajny, pisałem o tym wcześniej. Jeśli ktoś chce sobie policzyć to bierzemy średnie obliczenia wykonywane na sekundę (np. 25H/s) mnożymy razy 60 i mnożymy razy 60. xh = x*60*60. W tym wypadku wynik to : 90000 Hash / godzinę, czyli 90000/5555 = 16.2 tony węgla / godzinę.

PS. Monero na coalco kopiemy za pomocą procesora (CPU)


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 20-03-2018 17:47

Pewue, no wydobywamy Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 20-03-2018 17:48

@coalco, jeszcze mam jedną propozycję co do prowadzenia tego tematu na forum. Proponowałbym, abyś najważniejsze aktualizacje, nowinki i inne mechanizmy, które możemy znaleźć w grze opisywał w pierwszym poście. Wtedy ktoś, kto wejdzie w ten temat, będzie miał większość w jednym miejscu. Ja np. zapraszając ludzi do coalco, również przesyłam im link do tematu na forum, żeby mogli zobaczyć co zmieniło się w coalco w ciągu tego pierwszego tygodnia oraz żeby również mogli współtworzyć tę grę (a może mają jakieś ciekawe propozycje). Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - wertego - 20-03-2018 17:51

Już dawno mi się nic tak nie spodobało jak coalco, trzymam mocno kciuki aby gra podziałała jak najdłużej. Cieszy zaangażowanie twórcy i to jak często się tu wypowiada.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 20-03-2018 17:53

Dobry pomysł Pewue, szkoda że nie robiłem tak od początku bo już sporo tego się zmieniło i dodało. Ale postaram się pamiętać i edytować pierwszy post w razie ważniejszych aktualiazji. Spory temacioch nam się zrobił i nie wiem czy komuś chce się to czytać od początku.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 20-03-2018 17:55

(20-03-2018 17:53)coalco napisał(a):  Dobry pomysł Pewue, szkoda że nie robiłem tak od początku bo już sporo tego się zmieniło i dodało. Ale postaram się pamiętać i edytować pierwszy post w razie ważniejszych aktualiazji. Spory temacioch nam się zrobił i nie wiem czy komuś chce się to czytać od początku.

Dlatego o tym napisałem i myślę, że dopóki masz do nadrobienia tylko 24 strony to polecam teraz wrzucić jakieś aktualizacje, zanim post będzie miał 240 stron i wtedy już na pewno nikt nie będzie tego czytał. Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 20-03-2018 20:21

(20-03-2018 16:24)coalco napisał(a):  @Korlim, mam zamiar wprowadzić możliwość sortowania tabeli, także wkrótce powinno się to pojawić.

Okazało się, że giełda kontrahentów na razie nie może być automatycznie odświeżana, postaram się nad tym jeszcze dziś popracować.

Pojawiło się także sporo sugestii aby gra wyglądało trochę inaczej (chodzi o budynki, mapę). Od dłuższego czasu nad tym pracuję, ale to jeszcze potrwa.
Mam już sporo tego napisanego, rusza się, klika, jeździ, wydobywa - ale wymaga to jeszcze mnóstwa godzin pracy. Zaznaczam, że do finalnego produktu jeszcze sporo brakuje ale zaspokajając Waszą ciekawość:

[Obrazek: coc.png]

Gdzieś przeoczyłem ten post. Jeśli da się takie coś zrobić i będzie to dobrze wyglądało to na pewno przeniesie samą grę na wyższą półkę Smile Wykonujesz naprawdę dobrą robotę.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 20-03-2018 20:33

Tak da się to zrobić, ja już gram właściwie na takiej wersji testując wszelkie opcje. Ciężarówki podjeżdżają odbierając węgiel. Dzięki rampie surowiec szybciej jest magazynowany. Bocznica kolejowa zapewnia większy odbiór towaru za jednym "zamachem" itd. Niestety najprawdopodobniej potrzebuję jeszcze setki godzin pracy nad tą aktualizacją.

[Obrazek: bocznica.png]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 20-03-2018 20:35

(20-03-2018 20:33)coalco napisał(a):  Tak da się to zrobić, ja już gram właściwie na takiej wersji testując wszelkie opcje. Ciężarówki podjeżdżają odbierając węgiel. Dzięki rampie surowiec szybciej jest magazynowany. Bocznica kolejowa zapewnia większy odbiór towaru za jednym "zamachem" itd. Niestety najprawdopodobniej potrzebuję jeszcze setki godzin pracy nad tą aktualizacją.
Ta aktualizacja wydaje się być na takim poziomie, że nic się nie stanie jeśli będzie potrzebowała nawet kilku tygodni.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 20-03-2018 20:41

Grafika na wokselach jest robiona czy to co innego?