Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 20-03-2018 12:58

@[coalco] Nie widzę nigdzie opcji by uruchomić kopanie.
Link z twojego postu jak wejdę pokazuje mi tylko pustą biała stronę


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 20-03-2018 13:00

Spróbuj odświeżyć przeglądarkę (Ctrl+F5). Na każdej stronie masz także przycisk do przejścia do koparki. Ważną sprawą jest także wyłączenie AdBlocka, bez tego nic nie zobaczysz.

[Obrazek: baton.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - PremAccHack - 20-03-2018 13:03

Swoją drogą po wejściu na stronę powinna być informacja żeby wyłączyć adblock, uBlock. Inaczej nie przejdzie się dalej.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 20-03-2018 13:06

Myślałem nad tym @PremAccHack ale ja to nie lubię nikogo do niczego przymuszać. Tak samo jak mnie irytują strony, które wymuszają na mnie wyłączenie Adblocka. Niby to działanie na niekorzyść coalco ale mam nadzieję, że ludki same zrozumieją, że to ważne aby generować wyświetlenia (i kliknięcia Wink).


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 20-03-2018 13:06

(20-03-2018 13:00)coalco napisał(a):  Spróbuj odświeżyć przeglądarkę (Ctrl+F5). Na każdej stronie masz także przycisk do przejścia do koparki. Ważną sprawą jest także wyłączenie AdBlocka, bez tego nic nie zobaczysz.

[Obrazek: baton.jpg]

Zmiana przeglądarki pomogła, na chrome u mnie przynajmniej sugerowane rozwiązania nie pomogły - przycisku do miningu jak nie było tak nie ma.
W opera od razu po zalogowaniu w topce menu po prawej stronie jest opcja mining


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - PremAccHack - 20-03-2018 13:09

Moim zdaniem powinno być takie info zrobić ładną graficzkę i informacje że na stronie nie ma nachalnych reklam i proszę o wyłączenie adblocka w ten sposób wspierasz nas i możesz z nami zarabiać.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 20-03-2018 13:10

Możliwe, że to jednak mój błąd. Zapomniałem "przeczyścić" bufor w cloudflare Wink

A teraz biorę się za obiecany wczoraj autorefresh "Giełdy kontrahentów", ponieważ widzę że tam nadal polowanie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 20-03-2018 13:38

Taki pomysł jeszcze co do właśnie giełdy kontrahentów. Można by zrobić z tego aukcje. Obecnie tam można kupić chyba 4 za 2zł. Zamiast tego dać właśnie aukcje, wystawiasz tych 4 za minimalną cenę 2zł. Dajesz na jakiś czas taką aukcję i kto da więcej to zgarnia tych kontrahentów, myślę, że przy obecnym polowaniu to cena mogłaby wzrosnąc a to przełożyłoby się na kolejny wpływ dla coalco


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 20-03-2018 13:47

Bardzo dobry pomysł, chętnie nad tym pomyślę! PS. Giełda już odświeża się sama więc nie ma potrzeby klikania Wink

Odnośnie pytań dotyczących wydobywarki CPU. W chwili obecnej możliwe jest korzystanie tylko z jednego urządzenia podczas sesji ponieważ nie ma technicznej możliwości bycia zalogowanym jednocześnie w kilku miejscach. Jeszcze dziś powinienem opublikować specjalny link, pod którym będzie możliwość wydobywania na swoje konto nawet na tysiącach urządzeń bez konieczności logowania.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 20-03-2018 14:05

Pomysł z aukcjami za kontrahentów - świetny popieram.
Transakcje wszelkie w węglu - popieram.

Co do pomysłu z transportem - jeszcze coś dodam, może się przyda. Najbardziej pasują Wagony, wagon miałby określone spalanie przykładowo 10 litrów i mógłby pomieścić 1000 ton. Żeby to kwitło i był sens kupowania większej ilości wagonów mógłby mieć czas "dostawy" np. 5 albo 10 minut. Wtedy też byłby popyt. Może to być na zasadzie wynajmu wagonów (wtedy wagon zostaje zajęty na 10 minut za co płacisz wynajmującemu określoną na giełdzie stawkę i dokonujesz transakcji na giełdzie)
Koszt wyprodukowania litra paliwa w rafinerii moglby wynosic przykladowo 1MWh i 2 tony węgla.
Więc realny koszt Sprzedaży i zakupu 1000 ton węgla wynosił by 10MWh i 20 ton węgla. (to takie przykładowe obliczenia) Ceny na rynku by się na pewno ukształtowały odpowiednio. Ty ustalasz wtedy powiedzmy tak jak teraz górną i dolną granicę, koszt wagonów i budynków i ich wydajność (kwestia policzenia co wstępnie zrobiłem)

Oferty wynajmu na giełdzie zatem po prostu automatycznie by wracały po 10 minutach. To zapewniło by dynamikę w grze i jeszcze więcej powodów do aktywności ale nie zabrało też możliwości tym co wchodzą raz na kiedyś. Nadal mogliby przecież rozbudowywać magazyn i tylko sprzedawać węgiel ale wtedy muszą skorzystać z maksymalnej liczby ofert na giełdzie albo posiadać własny transport. Wiadomo, że gracze na giełdzie wtedy konkurują cenowo i rozgrywka robi się bardzo ciekawa Smile A czas dostawy i limit ton na wagon też na pewno sprawił by, że Ci co spędzają więcej czasu mogliby zarabiać częściej i więcej niż Ci, którzy mniej. Wiadomo jak to działa Smile


Dodatkowo myślę, że ciekawą opcją była by możliwość sprzedaży wagonów, budynków itp. tylko na giełdzie innym graczom. Wtedy jeśli ktoś chce kupić taki budynek to może go kupić taniej na giełdzie a jeśli ktoś chce go sprzedać to sprzedaje innemu graczowi. Myślę, że to by sprawiło, że nie musiał byś ograniczać wpłat z zewnątrz, bo te pieniądze zostawały by w grze i ludzie nie mając komfortu, że w każdej chwili mogą sprzedać za 90% każdy budynek (czyli de facto po 3,5 miesiąca robi się z tego hyip) a gdyby już chcieli sprzedać to kupi go inny gracz taniej niż u Ciebie. Jak nie będzie nic na sprzedaż to kupi u Ciebie za Twoją cenę Smile