Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 21-08-2018 13:35

Już kiedyś tak było. Mi strona ładuje się wolniej ale jest - sprawdziłem. Odśwież stronę może Ci wejdzie.
Edit: teraz też 503 Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - ElWariato - 21-08-2018 16:43

Od godziny około działa znowu


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 27-08-2018 23:50

Rachman, ile razy mam pisać że ja zgłosiłem? Ile razy mam pisać że jak coś wyjdzie to napiszę?
Jak dziecko. A jeszcze dwa miesiące temu broniłeś coalco jak AK niepodległości kiedy ja pisałem że to jeb....nie i to z przytupem.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 28-08-2018 20:27

Cytat:Rachman, ile razy mam pisać że ja zgłosiłem? Ile razy mam pisać że jak coś wyjdzie to napiszę?
@marek216 Ty pisałeś o instytucjach od danych osobowych itp. Dasz znać to fajnie.
Ja piszę o zgłoszeniach do prokuratury/na policję - bo była grupa która szykowała zbiorowy pozew. Także przestań się rzucać jak nie rozumiesz do czego się odnoszę chyba że znów szykujesz g...burzę. Jakbyś nie zauważył piszę o zbiorowym i o postępowaniu... Rolleyes Jeśli pisałeś że zgłosiłeś do prokuratury - no to tego nigdzie nie widziałem akurat. Pisałeś? Tutaj?

Nie mieszaj AK w takie sprawy to już naprawdę żenada do kwadratu. Co z tego że pisałeś że strona padnie. Kim ty jesteś bym ci wierzył na słowo. Przewidywałeś i ok. Z tym że mnie nie muszą interesować czyjeś przewidywania. Brałem je oczywiście pod uwagę ale to nie znaczy że będę się kierował czyimiś domniemaniami. Rypło, no rypło, po co mi się tym chełpisz że trafiłeś. Przecież widzę. Oklasków potrzebujesz czy jak? Idź zagraj w totka jeśli myślisz że to jakiś wyczyn. To tylko 50/50. Jedna z wielu stron. Nie jedna jeszcze padnie. Tej mi akurat szkoda bo miałem nadzieję że pożyje. Nie pierwsza buba i nie ostatnia pewnie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Patek - 31-08-2018 06:49

Coalco już nie działa


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 31-08-2018 12:53

Na to wygląda że padło albo wyłączyli. Wyświetla stronę dostawcy hostingu/domeny.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - ElWariato - 31-08-2018 15:31

404 Not Found wskazuje, że serwer nie może znaleźć żądanego zasobu. Łącza prowadzące do strony 404 są często nazywane przerwanymi lub martwymi linkami. Kod nie wskazuje, czy zasób jest tymczasowo lub na stałe "rozłączony" -ale jeśli zasób zostanie trwale usunięty, zamiast statusu 404 powinien (aczkolwiek nie zawsze musi) się wyświetlać status 410 (Gone).

Czyli raczej wszystko jasne... I cały zapas węgla na zimę poszedł się... formatować hejhej


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - PremAccHack - 31-08-2018 16:08

Wydymal was i tyle to było pewne. Gość usunął stronę. Został wam pozew zbiorowy wtedy policja wyciągnie dane od hostingu i może gościa namierza jeśli były na Real zarejestrowane.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Doorm - 31-08-2018 16:12

Zgadzam się coś z niczego się nie bierzeSmile

Z drugiej strony nikt nikogo nie zmuszał do zainwestowania


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Patek - 31-08-2018 17:13

ja tam nic nie inwestowałem, podobał mi się po prostu silnik gry Wink