Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 08-08-2018 07:03

Ok dzięki za info Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 08-08-2018 09:10

Tak sobie czytam Discorda i wlasnie widze jak Teyrox nadal broni zlodzieja Coalco.Widac ze to jeden z jego znajomych.Nawet z grupy na FB go ******** bo tam tez probowal.Eh. Teyrox banuj wszystkich tam jak chcesz bo i tak nikt juz z toba nie chce gadac.Potrafisz to samo co i Coalco.A moze Teyrox to Coalco.Mniejsza z tym.Nie zmienia to faktu ze Coalco jest scamem a admin ukradl ludziom pieniadze.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - antykt - 08-08-2018 09:49

tak to wygląda jak piszesz


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 08-08-2018 18:46

(08-08-2018 04:25)loryn222 napisał(a):  
(07-08-2018 21:05)rachman napisał(a):  @FreeDoge z ciekawości tylko zapytam - to jakie tam się kwoty zarabia że ktoś pisze że znów nie wypłaca? Aż takie kwoty czy czasowo nie wyrabia? Miałem kiedyś konto muszę hasło poszukać Wink



Różnie się od coalco tym ze się nie ukrywam i chetnie podejmuję rozmowę bo najczęściej dobre rzeczy z tego wychodzą a czego nie robił coalco . Nawet w memencie gdy serwisy maja wydłużony czas na wypłatę to zawsze powtarzałem i będę powtarzać ze u mnie nigdy nie będzie tak ze przestanę płacić o czym świadczy np. Suma wypłaconych pieniędzy na obu jak i BTC na 4zeta .

@[loryn222] Odpowiadasz ale nie odpowiadasz bo niby się nie ukrywasz ale firma krzak nie podaje nigdzie danych o podmiocie który według giodo i rodo operuje danymi osób zlecających wypłaty, brak informacji o działalności więc przyganiał kocioł garnkowi. Przyganiasz coalco a sam działasz w "mroku"
Nim rzucisz w kogoś kamieniem to bądź w porządku a jak widać masz wiele za uszami


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - loryn222 - 09-08-2018 16:31

Spoko


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 10-08-2018 10:32

Tak sobie obczajam i smiem stwierdzic ze Coalco lamie najwazniejszy chyba przepis RODO ktory gwarantuje nam usuniecie konta wraz zdanymi z jego zescamionej strony.Coalco niestety olal ten przepis dajac tylko zawieszania czasowe a nastepnie stale konta.Nawet jak zbanuje to go nie usuwa.


1.7. Coalco.pl nie będzie modyfikował żadnego konta użytkownika. Wnioski o zmianę nazw użytkowników zostaną odrzucone.

No sorry ale mamy prawo do modyfikacji swoich danych.

6.2. Zawieszone konta będą archiwizowane i nie można zarejestrować się przy użyciu tej samej nazwy, nazwy użytkownika lub adresów e-mail.

6.3. Po 60 dniach bezczynności Twoje konto zostanie tymczasowo zawieszone i trwale zawieszone po 90 dniach bezczynności.

A wiec nie usuniete.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Morwa - 10-08-2018 12:02

Ty tu piszesz o łamaniu zasad RODO, a Coalco z pieniędzmi zwiał : ) Przepisy RODO nie są teraz ważne. Chociaż nie przeczę, że regulamin jest niezgodny z przepisami.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 11-08-2018 07:11

Wiedziałem, że to będzie scam. Autor był oburzony zgłaszaniem jakichkolwiek błędów czy pomysłów na poprawki - nawet napisał mi po którymś z moich PW z wypunktowanymi bugami: "to nie Twoja gra, tylko moja". Kiedy zrezygnowałem ze zrobienia poradnika, bo nie wyrabiałem się z uczelnią i zaproponowałem, że zrobię go później, autor gry od razu zabrał mi "certyfikat" oraz moderatora na forum. Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 11-08-2018 07:34

No to bylo wlasnie dziwne ze strasznie atakowal ludzi ktorzy cokolwiek napisali nie tak.Dopoki zgadzalo sie ze slowami Coalco bylo ok ale w momencie kiedy ktos mial odmienne zdanie to stawal sie agresywny,arogancki i dla wielu skonczylo sie to banem. No ale zawsze to przeciez my bylismy BEE haha.
Co do scamu pisalem juz pod koniec maja ze tak bedzie.Coalco ladnie zaplanowal swoja ucieczke. 1 urlop ok a drugi zapewne aby dac mu czas nawiac Big Grin Bo wiedzial ze bedzie zadyma jak zniknie dlatego mial 2 tygodnie przewagi.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Morwa - 11-08-2018 08:02

Ja zacząłem podejrzewać scam jak Coalco na urlopie przestał wypłacać i udzielać się na forum. Wszyscy pisali, że to dlatego, że ma wolne, a Coalco sam pisał, że będzie miał mniej czasu, a nie całkowicie się odetnie od gry. Jak widać dla niego było to coś więcej niż tylko gra : |