Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 05-08-2018 10:25

na to wyglada chyba


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 05-08-2018 17:40

Jakich surowców brak? Są chyba wszystkie. W week zazwyczaj mało osób siedziało i grało. Teraz gdy admina brak to tym bardziej będą braki bo wielu pewnie zrezygnuje z poświęcania tyle samo czasu. W pt były jeszcze pojazdy zdaje się bo sam kilka miałem to przeglądałem ofertę.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Serkownik - 06-08-2018 07:43

a Admin jeszcze na wakacjach jest Big Grin?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - twardy - 06-08-2018 09:09

On ma wykacje od wyplat i uczciwosci Lol


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - loryn222 - 07-08-2018 05:30

Coalco chyba juz jest bo czas licencji ruszył. Hahah Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Morwa - 07-08-2018 05:55

Sądzę, że jedynie zmienił czas naliczania zanim olał grę


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 07-08-2018 19:37

Wiem, że oftop ale mam takie pytanie do @[loryn222]
"atakujesz" kogoś, że nie ma tego czy tamtego jakim jest złym człowiekiem, wyciągasz Asy z rękawa a jak widać sam nie jesteś lepszy od kogoś kogo "atakujesz" i od razu uprzedzam, że nie trzymam niczyjej strony bo swoje zdanie nie raz wyrażałem na temat coalco za co i w nagrodę za trudne pytania otrzymałem ban na forum
Brak dg u ciebie loryn i kilka innych rzeczy również by się pewnie znalazło w twojej firmie krzak
np : http://zarabiam.com/Temat-3zeta-eu-reaktywacja-115984?page=5
Zasada przyganiał kocioł garnkowi


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 07-08-2018 21:05

@FreeDoge z ciekawości tylko zapytam - to jakie tam się kwoty zarabia że ktoś pisze że znów nie wypłaca? Aż takie kwoty czy czasowo nie wyrabia? Miałem kiedyś konto muszę hasło poszukać Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 07-08-2018 21:22

(07-08-2018 21:05)rachman napisał(a):  @FreeDoge z ciekawości tylko zapytam - to jakie tam się kwoty zarabia że ktoś pisze że znów nie wypłaca? Aż takie kwoty czy czasowo nie wyrabia? Miałem kiedyś konto muszę hasło poszukać Wink

@[rachman] Nie mam pojęcia bo sam nie korzystam z takich stron. Po prostu przeglądając forum zauważyłem wpis w temacie, wszedłem i poczytałem Big Grin Na stronie brak danych kto jest właścicielem stąd zakładam brak dg, ktoś pisze że nie płaci więc po prostu napisałem post z informacjami Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - loryn222 - 08-08-2018 04:25

(07-08-2018 21:05)rachman napisał(a):  @FreeDoge z ciekawości tylko zapytam - to jakie tam się kwoty zarabia że ktoś pisze że znów nie wypłaca? Aż takie kwoty czy czasowo nie wyrabia? Miałem kiedyś konto muszę hasło poszukać Wink

Wszystko zostało opisane na forum zarabianie24 gdzie sam poprosiłem w nowo powstałym temacie z moim surfem żeby administracja nie wyciągała starych tematów do póki nie wypłacę reszty pieniędzy .

Zakomunikowałem tez ze po realizowaniu wszystkich wypłat na 5zeta może się wydłużyć czas wyjścia 4eta ( dawne 3zeta ) na zero .

Różnie się od coalco tym ze się nie ukrywam i chetnie podejmuję rozmowę bo najczęściej dobre rzeczy z tego wychodzą a czego nie robił coalco . Nawet w memencie gdy serwisy maja wydłużony czas na wypłatę to zawsze powtarzałem i będę powtarzać ze u mnie nigdy nie będzie tak ze przestanę płacić o czym świadczy np. Suma wypłaconych pieniędzy na obu jak i BTC na 4zeta .