Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - antykt - 28-07-2018 18:43

Anonimowy 55 jakoś nie wierze jak czytam na forum coalco to mam wrażenie że tam piszą sami klakierzy na przykład
pisze FIHU
..Grajcie normalnie jak na początku, bez kasy też się da i przestańcie już wymyślać teorie spiskowe."
a ten jeszcze lepszy
SamotnyWilk
.Wpłaciłem 10 zł i za chwilkę miałem je na koncie [w ciągu dwóch minut].Dodam, że otrzymałem niespodziankę za kamienie milowe, a więc gra nadal istnieje i prawie wszystko działa. Nie wiem jak wygląda sprawa z wypłatami, ale czytałem tylko, że byli tacy co już wypłacali zanim admin poszedł na urlop. Żal to jest mi Ciebie, że admin Ci zaufał a Ty bez dowodów na niego nadajesz. [ " I Ty Brutusie przeciwko mnie?"]. Nawet nie starasz się zrozumieć, że ma prawo przedłużyć sobie urlop, zachorować, ulec wypadkowi, [czego mu nie życzę] itp. Nadal nie zrozumiałeś mojego postu, że nic mnie z Tobą nie łączy, ale to nie znaczy, że nasze drogi nie mogą się kiedyś spotkać. "Góra z górą się nie spotka , ale człowiek z człowiekiem może". Nawet nie wiesz co piszesz nazywając kogoś klakierem. Mam swoje zdanie i je przedstawiam, a jeżeli masz problem z czytaniem postów innych graczy to zachowaj przynajmniej powściągliwość, bo to Ty pomawiasz mnie o ucieczkę z forum a teraz i "klakierstwo". Jeżeli jesteś pełnoletni to chyba rozumiesz co poprzednio napisałem. "Szanuj siebie a inni będą Cię szanować"
właściwie nie wiem co mam napisać....chyba ze mną jest coś nie tak ..nie ważne że kasy nie wypłaca to pestka klakierzy piszą ,że liczy się zabawa...ciekawe podejście..
zwróćcie uwagę na ten fragment ..,,bo to Ty pomawiasz mnie o ucieczkę z forum a teraz i "klakierstwo"

to też ciekawe...
Cobra1974

,,Jedyne o co się martwię to o zdrowie Admina jak i o jego wolność. Oby nic ze złych rzeczy się mu nie przytrafiło. Moim zdaniem minął zbyt krótki okres czasu aby wyciągać pochopne wnioski. Niektórzy popadli mocno w paranoję oskarżając zwykłych lub zaufanych użytkowników o oszustwa"


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 28-07-2018 20:17

No dziwne rzeczy sie teraz dzieja i dziwni niektorzy zaczeli pisac hehe


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Chrumek - 28-07-2018 21:26

Dziwne, że bronią Coaclo. Jest tam analiza klucza BTC z którego zlecał wypłaty i widać, że miał dostęp 20 lipca. Wypłat nie ma od 9 lipca... A wyjeżdżając na urlop miał mieć mało czasu, a nie całkowicie olać grę. Dlaczego ludzie tak bardzo mu ufają skoro więcej jest dowodów, że wszystkich Sex? Niektórzy zachowują się jakby urwali się z jakieś sekty... Szkoda mi tych ludzi... Naprawdę mu zaufali.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 28-07-2018 21:33

Absurdem jest to że cześć uważa że nadal warto grać. Proponuję im zaprzęgnąć swoje maszyny do kopania XMR.
A co... Jak się bawić to się bawić. I broń boziu klikać PD - to dla portalu strata, przy obecnych cenach. No i nie używać AdBlocka i innych, dużo łazić po stronach, system musi zarabiać, do pełnego konta adminowi łatwiej będzie wracać.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Chrumek - 28-07-2018 21:43

Jak admin zobaczy ich starania to na pewno wróci. Wystarczy wiara!... Można by założyć konto, podszyć się pod Coalco i napisać, że się zapomniało hasła Big Grin Ciekawe czy uwierzą Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - antykt - 28-07-2018 22:02

tu powstała fajna grupka niby znaleźli admina https://www.facebook.com/groups/192698901593078/


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - azzaz - 29-07-2018 10:55

(28-07-2018 21:43)Chrumek napisał(a):  Jak admin zobaczy ich starania to na pewno wróci. Wystarczy wiara!... Można by założyć konto, podszyć się pod Coalco i napisać, że się zapomniało hasła Big Grin Ciekawe czy uwierzą Smile

I na koniec z tego konta niby admina napisać:

Jeśli chcesz powrotu funkcji zarobkowej gry wyślij sms o treści TAK pod numer XXXXX.

Podpięte pod zagraniczną bramkę płatności i może jakieś grosiwo wpadnie, ale...

... to chyba nielegalne by było też xD


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 29-07-2018 19:13

Lepiej nie kombinowac zadnych glupich ruchow.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - drought - 31-07-2018 21:45

Jak admin wejdzie na forum to polcecą bany beka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - antykt - 31-07-2018 22:04

no na pewno ale on już chyba nie wejdzie oficjalnie ludzie na grupie szykują doniesienia do prokuratury