Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - loryn222 - 27-07-2018 19:00

Pamiętacie co się stało jak TM upadało ?

To tu macie odpowiednik tego samego :

https://coalco.pl/topic.php?slug=ważne-ratujmy-coalconowa-platformagrupa-fb-społeczność-474#ostatni


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 27-07-2018 20:16

A widzieliscie jak Agula pojechala z Wilkiem? I odrazu jej post znikl.Korlim mowil ze to pewnie Rachman usunal ale Rachmana nie bylo i sam przyznal ze nic nie wiedzial bo go nie bylo.Wiec kto usunal?Coalco?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 27-07-2018 20:38

Może Karimes, bo udzielać też się nie udziela, ale był wtajemniczony.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 27-07-2018 21:01

(27-07-2018 20:16)Anonimowy55 napisał(a):  A widzieliscie jak Agula pojechala z Wilkiem? I odrazu jej post znikl.Korlim mowil ze to pewnie Rachman usunal ale Rachmana nie bylo i sam przyznal ze nic nie wiedzial bo go nie bylo.Wiec kto usunal?Coalco?
No nie widziałem. Aż tak ostro było? Ja jak usuwam to zostawiam ślad Wink
Jak są wulgaryzmy to też reagujcie bo przecież nie chodzi o połajanki tylko o wymianę informacjami przede wszystkim.
Modów jest kilku - pamiętam mieli się zgłaszać chętni no i ja od jakiegoś czasu z nadania funkcji. Nie koniecznie to Coalco.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 27-07-2018 21:47

No troche ostro ale sam sobie zawinil bo pierwszy zaczal glupoty o niej wypisywac. I tak dziwny jest ten SamotnyWilk.Tak krotko jest a tak duzo pisze z taka niby wiedza Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 27-07-2018 23:13

E czy ja wiem. Wszystko jest w tym temacie. Nie snujmy teorii. Może łyknął bakcyla jak parę osób. Nie wiadomo, za dużo tu kurde niewoadomych. Skoro ktoś pisał że zgłoszone to zostawmy ocenę kto jest kim - już im ... ale rym wyszedł heh. Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 28-07-2018 11:09

Z tego co pisza to wplaty dochodza nadal bez problemu.Gorzej z wyplatami oraz wykupionymi pkt na reklame z ktorej tez ludzie nie moga korzystac.Czyli na chwile obecna gra bierze nadal ale nic nie daje :/

Tutaj wpis jednego czlonka z grupy na FB :

Ja dodam coś od siebie bo widzę, że nikt tego jeszcze nie napisał, teraz dopiero zauważyłem wcześniej nawet nie zwróciłem uwagi ale przy wypłatach korzystał on z procesorów płatniczych żeby nie mieć adresu i danych z konta z którego wysyłał przelew. Na dowód macie screena.

A tu screen:[Obrazek: 2u5qb6c.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - antykt - 28-07-2018 14:24

niestety masz racje


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Komandos823 - 28-07-2018 17:04

Jeżeli wpłaty dochodzą to coalco obsługuje gre ale się prawdopodobnie już nie ujawnia no i widać że nas nieźle oszukuje. Jak gra funkcjonuje to nie dosięgnęła go żadna sprawiedliwość. Na pewno już nie uwidzimy swoich wypłat.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 28-07-2018 17:20

Czesc ludzi podjela juz jakies kroki (chyba) wiec wszystko mozliwe ze w koncu sie go dorwie