Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - patrolpxd - 11-03-2018 21:28

Jestem na pokładzie! Zobaczymy z czym to się je

Z takich "uwag" to popracowałbym nad responsywnością. Mobilnie strona wygląda raczej słabo a w tych czasach wiadomo jak to jest. Dużo ludzi korzysta mobilnie Smile



Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-03-2018 21:33

Hej Patrolpxd! Dzięki za dołączenie i cenną opinię. Oczywiście się z Tobą zgadzam, mobilnie coalco nie za bardzo jest przystosowane. Mam to na uwadze i z pewnością podczas najbliższej dużej aktualizacji responsywność będzie na odpowiednim poziomie nawet w przypadku urządzeń z gorszą rozdzielczością.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 11-03-2018 21:34

(11-03-2018 21:09)coalco napisał(a):  Haha, dziękuję za reputa. To zwykły strzał. Sądzę, że coalco wygląda jak dawne gry strategiczno-ekonomiczne z Amigi czy Commodore z dawnych lat i być może zainteresuje to tylko osoby w wieku 30+ Wink

@[coalco] Też lata 80-te u mnie.
Właśnie Amiga mi się widziała wchodząc na grę pod kontem głównie grafiki.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 11-03-2018 21:39

Grafika grafiką - póki co zabawa ale jeśli to pójdzie w stronę ciekawego dochodowego serwisu to i młodzi się zlecą jak muszki owocówki Wink Nie idź czasem w stronę hyipów. Tyle gier było fajnych a z czasem znikały bo chodziło tylko o kasiorę... Człowiek się wkręci trochę a tu buba Wink Powodzenia w rozwoju impreza


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-03-2018 21:55

Ścieżka typu Hyip została wykluczona już na samym początku. Wydaje mi się, że jeśli coalco będzie się rozwijał we właściwym kierunku a obrana strategia będzie się sprawdzała to wydajność budynków premium zostanie ograniczona. Tak naprawdę najwięcej zależy od tego, czy będzie następował progres w rozwoju strony zgodnie z oczekiwaniami grających a także samego zainteresowania użytkowników. Tak niewiele i tak wiele Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - mololel - 11-03-2018 21:56

Wygląda ciekawie, ja bym jeszcze proponował dodać opcje płatności paypal


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-03-2018 21:58

@Mololel dzięki za sugestię, podejrzewam jednak, że mimo dobrych intencji PayPal bardzo szybko pokazałby nam wszystkim gdzie raki zimują.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - prymul1 - 11-03-2018 21:58

Zarejestrowałem się Smile fajny klimat, ale sugerował bym wprowadzić jakąś czynność, bądź akcję wymagającą udziału użytkownika. Bo jak na razie rejestrujemy się i raz na tydzień sprzedajmy węgiel i kupujemy energię. Powodzenia Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 11-03-2018 22:02

@Prymul, dzięki za rejestrację i podzielenie się swoją opinią. Domyślam się, że taka frywolność może działać na niekorzyść samego coalco bo odwiedziny to jednak wartość dodana dla serwisu. Ale mam nadzieję, że jak wszystko urośnie na tyle, na ile to widzę to każdy z własnej woli i z ciekawością będzie się logował nawet kilka razy dziennie. Na razie niewiele się dzieje na giełdzie i poza dbaniem o energię nie ma sensu się często pojawiać.

Warto jednak pamiętać o tym, o czym mówi nasze FAQ:

Sytuacja na giełdzie surowców dość często pozytywnie zaskakuje. Gdy nie logujesz się regularnie na swoje konto, najprawdopodobniej omija Cię możliwość sprzedaży węgla po znacznie wyższej cenie. A to gwarantuje jeszcze większy zysk z wydobycia.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - emkalion - 11-03-2018 22:07

Rejestrowalem sie, ale nie ma maila z potwierdzeniem. Zalogowac tez sie nie moge :/

Spam tez pusty

Edit: Po czasie jednak dostalem Tongue Sprawdze co sie stanie tam