Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 19-03-2018 21:26

sądzę że tak i nie ale widok możliwości zarobku z reklam ściągnie graczy a to ściągnie osoby chcące się reklamować

bo jak widzisz sporo osób narzeka na dynamikę zarobki tylko z inwestycji pieniężnych itp a jak dodasz reklamy to tego typu gracze nie dość że zaczną to i zareklamują gre znajomym ale to tylko moje zdanie


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 19-03-2018 21:40

Dziwne by było jakby nie narzekali że muszą zainwestować by zarabiać Wink Każdy by chciał za darmo wejść i zarabiać nie wiadomo ile. Im prędzej tacy odejdą zrezygnowani tym dłużej gra pociągnie więc ma to 2 strony Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 19-03-2018 21:44

ale też takie osoby często poklikają w reklamy i się szybko znudzą a to pozwoli zawsze zwiększyć zysk ale też poczęści masz rację bo po co w statystyce 1k graczy z czego 200 klikających i aktywnych


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 19-03-2018 21:46

@Korlim, ale nie oczekujesz chyba, że ja będę wystawiał puste reklamy (w sensie self-sponsored) tylko po to aby zaspokoić oczekiwania co niektórych osób. Już na samym początku zapewniałem o tym, że chciałbym aby coalco rozwijało się swoim tempem wraz z osobami, które akceptują to jakie te coalco jest.

Zrozumcie proszę, że za oferty dodatkowego zarobku (choćby w postaci reklam ptc) ktoś musi zapłacić. Wątpię aby w tym momencie zainteresowanie reklamodawców było na odpowiednim poziomie a to już może rodzić debet. Jeśli kogoś gra zainteresuje to będzie skłonny logować się nawet codziennie i zaakceptuje to, że dostanie za to w pierwszym miesiącu 1.50 PLN.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 19-03-2018 21:54

ale to tylko propozycja i rozważania po co te nerwy tego nie rozumiem wyraziłem tylko swoje zdanie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 19-03-2018 21:58

Też nie rozumiem tych pretensji, że za małe zarobki. Ja to bym nie narzekał nawet jakby były jeszcze mniejsze byle tylko coalco miało stabilność i nie wpadło w jakieś zaległości finansowe. Ponad to ta gra na zarabiam pojawiła się z tydzień temu, sama gra też chyba nie została założona jakiś dużo wcześniej i przez ten raptem tydzień zostało wprowadzone dużo fajnych zmian. Jest mase serwisów które dadzą duże zarobki na początku tylko co z tego skoro po miesiącu każdy z nich upada co w sumie nie jest niczym nadzwyczajnym. Z czego on miałby nam płacić? Narazie jest mało użytkowników (choć i tak fajnie ich przybywa) więc potencjalnych reklamodawców też nie będzie. Dajcie się temu spokojnie rozwinać, bo widać, że facet fajnie i z zdrowym rozsądkiem podchodzi do tej gry.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 19-03-2018 22:00

To nie są nerwy, naprawdę. Sądzę tylko, że niektórzy źle zinterpretowali sens coalco.

Odsetek narzekających na dynamikę gry istnieje - to prawda. Ale uwierz mi, że jakieś 50% użytkowników aktywnie uczestniczy w rozwoju coalco i chyba ich głównym celem nie jest tylko wyciągnięcie z serwisu jak najwięcej, a mogłoby.

A propos dynamiki, od jakiegoś czasu już 6 osób odświeża stronę "Giełda kontrahentów" aby upolować pakiet 4 kontrahentów. To nazywa się dynamiczna gra Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 19-03-2018 22:10

6?? Mam konkurencję, muszę częściej odświeżać LolLol


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 19-03-2018 22:13

Obecnie trochę spadło:
[Obrazek: kontr.jpg]

Jutro zmodyfikuję tą stronę aby pobierało dane i odświeżało co kilka sekund automatycznie aby Wam trochę ułatwić skoro jest aż takie zainteresowanie Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 19-03-2018 22:26

i jestem to między innymi ja. Karimes czy to wypowiedź była przypadkiem skierowana do mnie?