Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 09-07-2018 15:58

Wskazywałem a że ignorowałeś to to po co mam powtarzać. Wyjeżdżam więc kończę.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 09-07-2018 16:53

Zarzucać kłamstwo a na prośbę o wskazanie odpisać
Cytat:Wskazywałem a że ignorowałeś to to po co mam powtarzać.
Logika płacze.
Więc nie chodziło o moje kłamstwo?
Więc nie kłamałem tylko ignorowałem. Widzi różnicę?
Przy czym nie wiesz za co dostał bana, Admin na colaco.pl nie musi mieć powodu regulaminowego. Wystarczy, że się z nim nie zgadzasz, a on nie potrafi logicznie Cię skontrować. Bana na jego forum rozumiem, ale zawłaszczenie mienia za odmienność zdania nie.

No chyba że potrafisz wskazać mi w regulaminie jaki punkt został naruszony.
Pamiętaj że jego regulamin nie obowiązuje na Discord ani tutaj.
Właśnie za krytykę jego poczynań w rozmowach na Discord dostałem bana na funkcjonowanie na coalco.pl


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 09-07-2018 19:33

Tobie drukowanymi było by za mało. Pisałem klamiesz oburzłeś się to napisałem czemu tak uważam. Zignorowałeś wyjaśnienie i ponownie skłamałeś.
Nie wiem za co dostał, on potwierdził że nie wie ale ty nadal że ty wiesz... Nie no kurna jasnowidz...
Taka jest różnica że nikt nie wie a ty kłamałeś mimo to że to przez podanie progów. Wiesz? Nie wiesz więc nie kłam - czego tu nie rozumiesz...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kleptomaniak - 09-07-2018 20:02

Tak czytam sobie to co tutaj napisane jest i fakt jest taki, że regulamin gry jest do dopracowania. Bo wystarczyło by napisać że w przypadku blokady konta pozostały węgiel oraz możliwe do sprzedania budynki premium są sprzedawane za 60% ceny rynkowej, a wszystkie środki pieniężne zostają przekazane na konto bankowe zablokowanej osoby i już by nie było gadania i lamentu a propos kradzieży czy coś....

Co do kamieni milowych to głupim jest karcenie osób za to, że powiedziały... Jedni chcą niespodzianki ok rozumiem to ale Ci drudzy chcą się pochwalić i to też trzeba szanować, jakby nie było to też gracze i z nich też jest zysk a przecież taka gra to jest biznes...

Licencja jest ok jak pisałem aczkolwiek progi są za wysokie. Jest z drugiej strony miesiąc za darmo (no teraz już mniej dni) żeby zobaczyć co i jak się wydarzy i sam admin potwierdził że obserwuje sytuację oraz zmiany są możliwe


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 09-07-2018 20:11

rachman gdzie napisałem, że wiem?
Wskaż cytatem i numerem posta, tylko przeczytaj dokładnie.
Napisałem, że karanie za podawanie progów nie wynika z regulaminu.
Nudzi mi się odwoływanie do logiki i słowa napisanego bez domysłów i nadinterpretacji.

klepto, a na jakiej podstawie za 60% ?
Po pierwsze to chciałbym podstawę regulaminową na blokadę konta.

Jak napisałem wcześniej, nie kradzieży tylko zawłaszczenia.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kleptomaniak - 09-07-2018 20:21

(09-07-2018 20:11)marek216 napisał(a):  klepto, a na jakiej podstawie za 60% ?
Po pierwsze to chciałbym podstawę regulaminową na blokadę konta.

Jak napisałem wcześniej, nie kradzieży tylko zawłaszczenia.

To był tylko przykład pokazujący że są braki w regulaminie.
Za podstawę można by uznać, że nikt nie będzie sprzedawać za kogoś z jak największym zyskiem a na taki kąsek powiedzmy 60% ceny rzuci się ktoś hehLol


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - SkagGully - 09-07-2018 20:39

jak sprzedać wydobyty węgiel?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 09-07-2018 20:45

W regulaminie są braki formalne od braku danych podmiotu przyjmującego płatności po klauzule przetwarzania danych oraz kto jest administratorem danych powierzanych poprzez przelewy bankowe.

W sumie punktów łamiących postanowienia UOKiK i RODO/GIODO lub braków wynikających z wymogów prawnych jest conajmniej kilkanaście.
Aż sprawdziłem na nowej przeglądarce w telefonie, nawet info o ciastkach mi się nie wywaliło.

Aby sprzedać węgiel musisz przetransportować ze składu do punktu handlowego.
Jeśli nie masz pieniędzy możesz sprzedać Punkty Doświadczenia ( giełda i oferty pracy ), za zdobyte pieniądze kupujesz furgon i paliwo. Transport musisz ręcznie włączyć.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 09-07-2018 20:48

"Co do kamieni milowych to głupim jest karcenie osób za to, że powiedziały" - tylko że czytasz te teksty marka a sam rzekomo za to ukarany potwierdził 2 razy że nie wie za co ten ban. Także marek widzisz jak ludziom sugerujesz coś co nawet nie wiadomo czy zaistniało. Może tak może nie ale pociskasz ten temat tak że widzisz nie tylko ja to widziałem. Nie mam jak tego szukać, na fon nie wygodnie. Kilka osób już powtarza to twoje kłamstwo. Czegoś mie wiesz to nie sugeruj że to prawda jeśli chces tu grać uczciwego...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 09-07-2018 20:58

Prosiłem bez nadinterpretacji. Czy napisałem, że chodziło o ten czy inny przypadek?
Odniosłem się do samego karcenia, nawet nie karania czy banowania.
Proszę, zacznij czytać ze zrozumieniem, świat będzie piękniejszy i wiele książek okaże się nagle bardzo interesujących.

Poszukaj synonimów słowa "karcienie" / "karcić", jako że jest ich mnogość dopasuj właściwe do kontekstu.

I proszę odszczekaj zarzucanie mi kłamstwa, bo sam znalazłeś cytat, który wskazuje, że nie dość że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to jeszcze dorabiasz ideologię do faktów.