Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 19-03-2018 17:36

no ja podbijam statystki jeśli chodzi o aktywność ale moim zdaniem powinieneś się cieszyć choćby z zaangażowania nie mówie o mnie ale ogólnie z tego co widzę zwiększa się rywalizacja i liczba graczy inwestujących w gre i referali co też cieszy graczy bo widać że gra ma potencjał ja obecnie bardzo czekam na reklamy i obserwując liczbę dostępnych kontrachentów to przewinęło mi się jak obserwowałem dość dużo nowych graczy ,,wolnych``nie mówiąc o graczach z linków poleconych


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 19-03-2018 18:26

(19-03-2018 15:43)Karimes napisał(a):  pewue wpadł w moje ręce Cool

No to mamy siebie nawzajem. Kopiemy "razem". Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 19-03-2018 18:34

No to owocnej współpracy nam życzę Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kebap - 19-03-2018 19:34

Zarejestrowałem się tak z ciekawości i w sumie nie wiem czy są jakieś opcje gry bez wpłacania gotówki? Bo szczerze wydaje mi się, że za wszystko tu trzeba płacić Big Grin Czy dobrze mi się wydaje, że jakakolwiek opcja gry zacznie się po kilku godzinach, gdy w mojej kopalni coś zostanie wydobyte?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 19-03-2018 19:42

Wszystkie opcje w coalco są dostępne bez jakiejkolwiek wpłaty. Różnica polega po prostu na tym, że wydobywasz standardową ilość węgla w kopalni podstawowej.
Szczerze mówiąc, to nie wiem jak to zrobić aby od razu bez poświęcenia czasu lub gotówki budynki premium czy rozszerzone poziomy kopalni były dostępne za darmo. Rozumiem - gdybym nie dawał energii na rozruch, na pierwsze godziny - można byłoby mieć pretensje Wink

Wszystkie opcje są dostępne dla każdego zaraz po zalogowaniu się, ale ponieważ najprawdopodobniej dopiero zacząłeś to nie wydobyłeś jeszcze ani grama węgla. Zasoby uaktualniane są o każdej pełnej godzinie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 19-03-2018 21:05

kiedy zamierzasz wprowadzić możliwość drobienia klikając w reklamy ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 19-03-2018 21:13

Ten dodatek jest już niemal gotowy. Myślę, że potrzebuję jeszcze kilku dni na dopracowanie wszystkiego, tak więc za niedługo będzie możliwość uzyskania dodatkowego zarobku oglądając reklamy. Tylko pytanie, czy przy +300 zarejestrowanych osobach będzie to ciekawe medium dla potencjalnych reklamodawców?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kebap - 19-03-2018 21:19

Przy przychodzie 0.03 zł dziennie, rozbudowa kopalni do poziomu 2 jest możliwa dopiero po ponad miesiącu. Myślę, że warto gdybyś pomyślał nad jakąś większą dynamiką gry. Może przykładowo jakieś klikanie w reklamy, które dawałoby skromne środki ale przyśpieszyłoby tempo. To oczywiście tylko przykład nie wiem czy takie coś pasowałoby do koncepcji gry.
Pozdrawiam

edit: oj widzę, że zanim wysłałem post, temat został już poruszony Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 19-03-2018 21:22

@Kebap, dziękuję za Twoje sugestie! Zachęcam również do zaznajomienia się z wątkiem od samiutkiego początku, być może dzięki temu zyskasz nowe spojrzenie na coalco a także na kwestie, które zostały już tutaj popełnione.

Odnośnie rozbudowy kopalni do poziomu 2. Wydaje mi się, że niecały miesiąc nawet dość pasywnej gry (przy korzystaniu z ofert EXPORT, zadbaniu o energię) do tego aby rozbudować kopalnię do drugiego poziomu to wcale nie tak wiele.

Coalco to projekt długotrwały, że tak go nazwę ponieważ nie cierpię powiedzenia "Biznes na lata". Postanowiłem rozpocząć wątek coalco właśnie tutaj ponieważ stwierdziłem, że na zarabiam.com jest najwięcej świadomych osób. Nie oczekujmy kokosów za nic. Chcemy zarabiać jak najwięcej, ale naprawdę to nie jest możliwe do zrobienia rozdając wszystko na lewo i prawo i oferując 1, 2, 3% zysku dziennie. Może się wygłupiłem, ale oceniam coalco jako projekt, który ma ogromną szansę się utrzymać. Pod kilkoma warunkami:

- Zero marnotrawstwa
- Zero rozdawnictwa
- Zero obietnic wydumanych zysków
- Zero natarczywych reklam
- 100% dostosowania się pod potrzeb świadomego użytkownika
- Dbanie o zdrowy balans budżetu

Może dla wielu z Was zabrzmi to zabawnie ale zadbać o to, aby wypłacić użytkownikowi 1.50 miesięcznie to nie lada wyczyn. Oczywiście pod warunkiem, że projekt ma się spinać. Ale ja to zrobię.
Dlatego nie rozumiem roszczeń osób, które być może nieświadomie mają pretensje, że można zarobić tylko 3 grosze dziennie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 19-03-2018 21:25

Cytat:dawałoby skromne środki ale przyśpieszyłoby tempo
Panowie ale weźcie pod uwagę że to gra miała być a nie typowy program zarobkowy Wink
Pisane było kilkakrotnie wejdą różne opcje zarabiania ale powoli. Przecież autor musiałby dopłacać jakby tempo zarobkowania miało być takie jakie chcieliby zarabiający Wink Na razie za mało reklamodawców bo strona powstała a za dużo chętnych do dojenia krówki Wink Nie ciśnijcie tak bo gdyby tak miało być to gra pociągnie miesiąc/dwa i splajta...