Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 03-07-2018 19:30

Roben no i o to chodzi. Można się zgadzać lub nie, można nawet mieć podejrzenia jakiekolwiek ale jak już chce się je napisać to w jakiś normalny sposób.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - arielbtc90 - 04-07-2018 06:36

Heh wyczyczyściło mi konto.... zero węgla, zera zakupionych kontrachentów, zero wszystkiego.... co teraz?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 04-07-2018 08:04

Przecież Ty na swoim koncie poza zarejestrowaniem go w marcu nie zrobiłeś dosłownie nic. Mógłbyś mi powiedzieć, skąd miały być tam surowce a tym bardziej zakupieni kontrahenci?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - vbjq - 04-07-2018 08:19

(04-07-2018 06:36)arielbtc90 napisał(a):  Heh wyczyczyściło mi konto.... zero węgla, zera zakupionych kontrachentów, zero wszystkiego.... co teraz?

No jak co teraz, teraz nie masz nic Big Grin

Co do tych paru stron hejtów na coalco, odnoszę wrażenie że paru użytkowników miało plany zostać milionerami na grze internetowej, za robotę się lepiej weźcie Wink Pozdrawiam


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - arielbtc90 - 04-07-2018 09:42

Coalco wyobraz sobie ze kupilem kontachetow za 4 pln, wplacilem dyche i wydobywałem sobie wegiel. Stan kota zero, zgromadzonego wegla zero, zakupionych kontrachentow zero. Chyba cos nie halo?

ro wniez PD sie wyzerowaly a mialem ich ponad 100...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 04-07-2018 11:29

Podaj datę kiedy się ostatnio logowałeś? Konta są zawieszane po jakimś czasie bezczynności. Nie pamietam ale w regulaminie były terminy.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 04-07-2018 12:20

(04-07-2018 11:29)rachman napisał(a):  Podaj datę kiedy się ostatnio logowałeś? Konta są zawieszane po jakimś czasie bezczynności. Nie pamietam ale w regulaminie były terminy.
Pieknie skoro nie znasz regulaminu Coalco a innym dajesz porady.Brawo ty. Ale z drugiej strony po co go znac skoro co chwile cos sie tam zmienia .


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 04-07-2018 12:44

(04-07-2018 12:20)Anonimowy55 napisał(a):  
(04-07-2018 11:29)rachman napisał(a):  Podaj datę kiedy się ostatnio logowałeś? Konta są zawieszane po jakimś czasie bezczynności. Nie pamietam ale w regulaminie były terminy.
Pieknie skoro nie znasz regulaminu Coalco a innym dajesz porady.Brawo ty. Ale z drugiej strony po co go znac skoro co chwile cos sie tam zmienia .

Co ta twoja wypowiedź ma dać? Nie pamiętam i tyle. Kolega może w ogóle nie czytał skoro nie spr czy to może zawieszenie z powodu bezczynności.
Daruj sobie durne zaczepki skoro sam nic nie umiesz podpowiedzieć mu.
Co do zmian to masz jakieś zarejestrowane czy tak g...burzę tworzysz...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Myrthe Petur - 04-07-2018 12:51

obserwuje poczynania gierki ale wszystko to idzie w coraz mniej interesującym kierunku.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - arielbtc90 - 04-07-2018 13:28

UP heh dokładnie....
@rachman, gdzie to sprawdzić dokładnie? Poza tym moja bezczynność nie była dłuższa niż dwa tygodnie.... Mniewałem dłuższe przerwy w logowaniach i wszystko było ok.