Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 20-06-2018 15:50

@Roben jak się nie rozumie to się pyta a nie zarzuca "bezprawne dopisywanie sobie aktyw" i grozi "mniej przyjemnymi ludźmi" facepalm Rozumiem jak ktoś się zapyta - to mu się tłumaczy ale tu nie o odpowiedź chodziło. Oburzyć to miał prawo się Coalco że ktoś mu grozi instytucjami i nieprzyjemnymi ludźmi i oskarża o przywłaszczane sobie poważnych kwot Rolleyes

Jakby gość chciał się dowiedzieć o co kaman - dlaczego tysiące ludzi gra a nikt "szwindla" nie widzi to by zadał po prostu pytanie i zaczekał na reakcję. No chyba że serio wierzy że w grze są same debile i ślepoty i że odkrył niezłą aferę beka

Gość jest zbyt narwany na tą grę albo nie miał na celu dowiedzieć się o co chodzi. Tam nie ma pytań tylko same stwierdzenia i zarzuty. Nie chodziło o przemyślenia tylko o "poruszenie tłumów" beka zarzucając coś czego się najwidoczniej nie próbowało nawet przemyśleć.

Jedyne pytanie to to czy istnieją dni w których nie są podbijane ceny ale ono jest totalnie bez sensu bo to co robi Coalco spowalnia ich wzrost a nie powoduje wzrost... Xpokerface


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - piachu01 - 21-06-2018 01:13

Witam.

Dopiero się zarejestrowałem i w wolnym czasie czytam temat - narazie jestem na 30 stronie.
Jako, że to gra długoterminowa to i błędy długo się naprawia.
Stąd moje pytanie:
Co robić, a czego na początku nie robić?
Aktualnie po krótkim kopaniu przez przeglądarkę mam 60t w punkcie i 42 w składzie (własnie - to jest 'i' więc łacznie 102t czy 60 z czego 42 w skladzie).
Kupiłem odrobinę energii by przez noc kopalnia pracowała i nic więcej nie ruszałem.
Czy na ten moment furgonetki i ciężarówki są mi potrzebne?

Jeżeli chciałbym wpłacić parenaście złotówek to w co je zainwestować?

Dzięki za rady


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Lucky166 - 21-06-2018 07:16

Wszystko zależy od tego jaką strategię wybierzesz.
Przede wszystkim przeczytaj poradnik w zakładce POMOC >>> Pytania i odpowiedzi
Myślę, że jak to przeczytasz to na pewno sobie poradzisz.
Potem sobie zobacz/porównaj/oblicz potencjalne zyski z poszczególnych budynków = tu będziesz wiedzieć, które budynki budować w pierwszej kolejności.

Sama Gra jak i Twórca promują zdrowe, logiczne myślenie jak i chęć do odrobiny pracy i samokształcenia.
Możliwości jest sporo: prowizja z poleconych, kopanie CPU, giełda bądź tzw. inwestycja.

Nikt nie poda Ci gotowych rozwiązań.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Matixio - 21-06-2018 08:26

Witam jestem nowy tutaj założyłem konto o co chodzi z tym


DZIENNY PRZYCHÓD

+0.16 PLN

I gdy na to klikne jest napisane:

Na podstawie aktualnej ceny skupu 1 tony węgla

Czyli za 1 tonę sprzedana dostanę 16 grosZy?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Serkownik - 21-06-2018 08:32

(21-06-2018 08:26)Matixio napisał(a):  Witam jestem nowy tutaj założyłem konto o co chodzi z tym


DZIENNY PRZYCHÓD

+0.16 PLN

I gdy na to klikne jest napisane:

Na podstawie aktualnej ceny skupu 1 tony węgla

Czyli za 1 tonę sprzedana dostanę 16 grosZy?

na poczatku
wydobycie to 14t na h czyli na dobre 336
336t wegla po cenie rynkowej na gieldzie 0.000478 PLN da Ci 0,160608 PLN wlasnie Smile dziennie

trzeba pamietac jeszcze o energii ktora trzeba kupic na gieldzie tak samo
a kase zdobedziesz w taki sposob ze sprzedasz jakas ilosc wegla i za kase kupisz na gieldzie energie

minimalna wyplata to 5 zł z tej strony czyli okolo 35/40 dni trzeba zbierac

ja wspomagam sie poprzez kopanie przez przegladarke wychodzi wtedy dodatkowo jakies 20/30t na godzine


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - piachu01 - 21-06-2018 11:28

Jest tutaj ktokolwiek kto może potwierdzić otrzymaną (choćby najmniejszą) wypłatę?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 21-06-2018 11:37

Tak, jest Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Serkownik - 21-06-2018 11:42

da sie wegiel ze skladu sprzedac?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 21-06-2018 12:08

Nie, by go sprzedać na giełdzie musisz go przetransportować do punktu handlowego


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Serkownik - 21-06-2018 12:16

(21-06-2018 12:08)Karimes napisał(a):  Nie, by go sprzedać na giełdzie musisz go przetransportować do punktu handlowego

tak wlasnie myslalem, dzieki