Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 19-03-2018 15:39

pewue masz kogoś nad sobą bo jakoś cie nie ma w tabeli a widziałem że polowania na kontrahentow były ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 19-03-2018 15:43

pewue wpadł w moje ręce Cool


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 19-03-2018 15:51

więc już nie ma kogo kupować :/ a co się stało z limitem ktoś mnie ubiegał wczoraj jak było około 50 a tu nagle min 4 wolnych


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 19-03-2018 15:55

Limit z 50 na 4 wolnych został zmieniony dziś rano ponieważ sporo osób o to prosiło. Nie martw się Korlim, cały czas się ktoś rejestruje w coalco i z pewnością będzie jeszcze sporo okazji aby nabyć kontrahentów.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 19-03-2018 16:00

to mam małą prośbę żeby o takich zmianach informować bo ja o tym nie wiedziałem wczoraj czekałem żeby kupić kontrahentów ale było ich 40 więc postanowiłem zrobić to dzisiaj rano i nagle się okazało że limit zmniejszony i już niema kogo kupić i nie potrzebnie trzymałem pieniądze


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TryKillMe_ - 19-03-2018 16:03

Pochwalcie się ile wpłaciliście ludziska?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 19-03-2018 16:10

około 150


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 19-03-2018 16:12

@Korlim, postaram się informować o zmianach z wyprzedzeniem ale w obecnej fazie jest ich tak dużo, że nie wiem czy to miałoby sens. Zauważ, że zmiany są wyłącznie 'in plus'. Gdybym miał zmieniać cokolwiek na gorsze na pewno bym o tym poinformował z wyprzedzeniem. Gdyby wczoraj pojawiły się sugestie, że ten bufor 50 kontrahentów jest zbyt wysoki, zmieniłbym to wczoraj.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 19-03-2018 16:18

rozumiem ale tu chodziło mi bardziej o zmiany strategiczne bo nie oszukujmy się jeszcze wczoraj dało się namieszać i mieć szanse na kontrahenta który ze mną stoczy walkę Big Grin a tak skończyłem z niczym bo wszystkie perełki już zostały rozkupione a takie zmiany mi chodziło bo pewnie jak ktoś sugerował zmniejszenie limitu odruchowo czy nieświadomie odpisałeś że rano się tym zajmiesz czy coś w tym tylu dając sygnał tym osobom że jutro z rana ,,wyprzedaż ``

to takie niuanse w walce elity o wygrane , kontrahentów i bonusy z tym związane


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 19-03-2018 16:30

Rozumiem Twoje rozgoryczenie, niestety nic nie jestem w stanie z tym zrobić. Nie miałem na celu ani faworyzowanie nikogo, ani komu innemu utrudniania czegokolwiek. Poza tym, nie można wykluczyć, że nowe osoby nie będą równiez "perełkami". A tak w ogóle, to ja się tam w walki elit nie mieszam Wink

To tylko kolejny przykład na to, że warto często bywać na coalco Big Grin